Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Axial RR10 Bomber z Dobříše

Ahoj všichni.Po shlednutí videí na Youtube mi to nedalo a řekl sem si,že tohle auto za to stojí a sem opravdu rád,že ho konečně mám doma.V terénu se to chová fakt pěkně a je vidět že si kluci z Axialu dali tentokrát opravdu záležet.Na žádný tuning a jiná vylepšení prozatím nedošlo,krom opatření osvětlení pro večerní jízdy,ale časem chci určitě nějaký ten plastový díl vyměnit za kov ;-).

Tak nám taky konečně napadnul nějaký ten sníh a s kamarádama sme šli autíčka pěkně provětrat :-).Sněhu místy bylo fakt hodně,takže to někdy vypadalo že se valí velká sněhová koule ;-).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

Tak tohle je hezky.
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

pěkný Máro jen tak dál :OK: a co nejvíce km bez nehody :FINE:
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

kilator píše:Tak tohle je hezky.


Hezký a ještě k tomu docela dost promyšlený. Se klucí u axialu konečně zamysleli a udělali docela ultimativní hračku. Dnes jsem to auto viděl podruhé a hned zahlídl dvě vychytávky, když nepočítám otevírací haubnu a baterku na správném místě :OK:
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

maztekk píše:
kilator píše:Tak tohle je hezky.


Hezký a ještě k tomu docela dost promyšlený. Se klucí u axialu konečně zamysleli a udělali docela ultimativní hračku. Dnes jsem to auto viděl podruhé a hned zahlídl dvě vychytávky, když nepočítám otevírací haubnu a baterku na správném místě :OK:
To uložení baterie se mi Láďo zamlouvalo hned od první chvíle co sem to viděl :YOP:.
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

dobře ty! pěknej stroj,at to slouží :OK:
edit-sorry jsem se začetl a myslel jsem že to je Mazzteka :-D ,přesto gratulace k hračce,at to funguje
Uživatelský avatar
Luko
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 24.01.2013 15:52
Bydliště: J.Hradec

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

:OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

Fanda 9 píše:dobře ty! pěknej stroj,at to slouží :OK:
edit-sorry jsem se začetl a myslel jsem že to je Mazzteka :-D ,přesto gratulace k hračce,at to funguje


Fando já zkouším toho Yetiho uprostřed, na blbnutí dobrý ale jinak mě to moc nenadchlo. Za to ta Márova RR10 je super, takovej dokonalej wraith.
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

maztekk píše:
Fanda 9 píše:dobře ty! pěknej stroj,at to slouží :OK:
edit-sorry jsem se začetl a myslel jsem že to je Mazzteka :-D ,přesto gratulace k hračce,at to funguje


Fando já zkouším toho Yetiho uprostřed, na blbnutí dobrý ale jinak mě to moc nenadchlo. Za to ta Márova RR10 je super, takovej dokonalej wraith.
A ze stříďákem Láďo by to bylo ještě o chlup lepší,jako tvůj Yeti.To je pila ;-).
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

Mara píše:... řekl sem si,že tohle auto za to stojí a sem opravdu rád,že ho konečně mám doma...
Jsem si řikal, kdo bude první? Gratuluju k nové hračce! :BYE:


maztekk píše:Dnes jsem to auto viděl podruhé a hned zahlídl dvě vychytávky, když nepočítám otevírací haubnu a baterku na správném místě :OK:
Jaký vychytávky myslíš? Podělte se o dojmy s ostatními, co model znají jen z fotky... :YOP:
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

virtual píše:
Mara píše:... řekl sem si,že tohle auto za to stojí a sem opravdu rád,že ho konečně mám doma...
Jsem si řikal, kdo bude první? Gratuluju k nové hračce! :BYE:


maztekk píše:Dnes jsem to auto viděl podruhé a hned zahlídl dvě vychytávky, když nepočítám otevírací haubnu a baterku na správném místě :OK:
Jaký vychytávky myslíš? Podělte se o dojmy s ostatními, co model znají jen z fotky... :YOP:
Díky.Řeč a chvála byla o tom,jak hezky je pořešeno ukládání baterie.Odklopí se haubna,baterie se bez větších problémů uloží,aby se baterie při jízdě nějak zbytečně nehýbala tam hoši vymysleli ještě přídavný držák,který baterku ještě víc přitlačí do pouzdra a tradá může se ject :).Nikde nic nepřekáží,dráty se zbytečně nelámou a zároveň je vlastně i vyřešeno vyvážení modelu ;-).

Obrázek
Obrázek
Obrázek
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

Mara píše:Řeč a chvála byla o tom,jak hezky je pořešeno ukládání baterie...

Jasně, ale maztekk psal "dvě vychytávky, když nepočítám otevírací haubnu" :wink: Pár pěkných řešení tam také vidím, tak jsem zvědavej na živé dojmy...
Bomber se jim každopádně povedl, tak ať dobře slouží a piš sem další zkušenosti.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

Další věc je ta že když tam tu baterku posadíš, simuluje ti podběh a nelítá ti bordel do vany.
Pro maximální křížení či možnost posazení auta co nejvíce k zemi je vykrojená přední příčka rámu aby nepřekážela servu. Na SCX jsem prvně jednu vyhodil, druhou vybrousil a následně namontoval pevnostní nárazník a příčky vyhodil obě. Překvapilo mě že na to konečně u axialu myslely a udělaly rovnou příčku vykrojenou. To bude asi tak vše co jsem pochytil za ty dvě expe co jsme s Márou jely.

E: Jinak gumy taky vypadají dobře, samočištění vskutku nepochopitelné. Tam kde já měl gumy zabalené sněhem Mára párkrát hrábnul a gumy měl čisté. Za zmínku taky stojí tlumiče King v základu RTR.
Uživatelský avatar
Mara
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 03.12.2011 0:00
Bydliště: Dobříš

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

virtual píše:
Mara píše:Řeč a chvála byla o tom,jak hezky je pořešeno ukládání baterie...

Jasně, ale maztekk psal "dvě vychytávky, když nepočítám otevírací haubnu" :wink: Pár pěkných řešení tam také vidím, tak jsem zvědavej na živé dojmy...
Bomber se jim každopádně povedl, tak ať dobře slouží a piš sem další zkušenosti.
Určitě časem nějaké poznatky budou,každopádně zatím velká spokojenost :OK:.
AXIAL SCX10 "Suzuki Samurai"
Uživatelský avatar
viperkiler
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 09.01.2016 11:31
Bydliště: Levice

Re: Axial RR10 Bomber z Dobříše

Mara gratulujem :hura: krásna mašina, nech ti dobre slúži.
Budeš aj tunit ?
Videl som veľa skvelých variacii...

Zpět na „Axial“