Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Offroad Trial JERO volume 3 !!

Inu co dodat.. zase tvořím další stroj na letošní už teď dost konkurenty nabitou sezonu v Trialu :OK:
Tenhle stroj připadně moji lepší a hezčí polovičce , ale to nemení nic na tom že bych ho neskladal s láskou a vidinou na stupinkách nejvyšších :-D Snažím se okopírovat svoje loňské / letošní auto stím že tam přidávám pár svých nových " KnowHow " - vychytáveček ... Jelikož CC01 odpočívá a těší se na expedice tak Jero to už nesneslo a chtělo opět žít .. Takže klasicky a už okoukaně sem zvolil PAJERO ABS 8)
Jelikož je to týmová kára tak čumáček pěkně do špice a zadek bbude drobátko jinačí...
Dnes sem dotvořil prvoka rámu a už tak nák kolaboruju co kam půjde..

( vypadá to že letošní auto bude trošku brutalnější a ostrejší ,ať budí respekt už při technické přijímce :twisted: )

BARVA je zatím největší dilema co mě trápí... Už mě ani nenapadá jakou sem ještě neměl :-D
Takže tak... pokračování až zas něco udělám ;-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a přemyšlím i nad rámem... jen mi přijde asi jako zbytečnost

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Offroad Trial JERO volume 3 !!

:-D si to ted moc neber, jakoze mam rad fousaty kluky nebo tak :-D ... Ja to rad sleduju a kdyz si sem dam prispevek tak budu koukat automaticky.

A kdyz uz ho pisu tak se voptam na ten ram - presne takhle se mi libi delat auto. Ne rovnej, ale at maj tlumice misto a tak. Ale na to je treba z fajnyho materialu udelat ty bocnice - to ti nekdo palil, je to nerez nebo co to je...? To vohybani zastal uz ten sverak a nejaky domlouvatko, ne?


A kominky na tlumice na to prisroubujes plechovy nebo co a jak... Koukam jezdis i vobyc plastovy tlumice od axialu... Ja s nima byl spokojenej i na tezkym aute, ale bylo treba je furt vosetrovat a udrzovat tesny o krouzky aby netekly... Bez naplne jsou k prdu

Edit
Nooo a ten ram vpredu bych hodil kam az bych dohodil... Ty mas auto zkompletovane vzdy ciste funkcne a pak ty samotny funkcni celky tvori rovnou design. To ma silu. Tohle je tam navic
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Offroad Trial JERO volume 3 !!

Taky si rikam ze ten ram vepredu je jak bryle nakrknute pani učitelky... :roll:
Co se tyce šaska... je to obyč ocel tuším 3mm.. Palil to nekde Hrašek, ja to jen naohybal a ted vrtam. Udelatko zadny nemam.Jen sem si nakreslil čarky tužkou a šupl to do toho svěráku na fotce, ohybal sem to uz jen rukama a kupodivu to je presne a stejne.. Akorst pri vrtani mi šuplera zdelila ze sem vemeno a jedna dirka mi ujela o 0.4 mm.. toz sem to tam trochu pokrótil v te diře a uz to ma vulu ze to je stejny :-D
V zadu dodelam jen naky ačka na tlumice a jinac vepredu se vratim asi k autu z roku 2014..takze tlumice kapotou ven.
A tlumice?? Ano vozim original axial vicemene vsude..jenze udrzba je u me sprosty slovo. Vytru je do sucha, jen tam kapnu kapičku nakyho maziva a tod vse.. o zbytek se staraj pružiny... Na tedle kočce historicky poprve zkusim kvalitni tlumice od Gí mejdu, toz snad se to osvědčí...nebo tam pujdou zas origo axial a bude klid :OK:

Zpět na „NON-Scale projekty“