Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CMX Ford F-350

plutoone84 píše:Lak je nádhernej. Nevím, jestli se mi to zdá, nebo zkreslují fotky, ale přijde mi, že kabina s korbou na sebe moc nepasují.


Milan3528 píše:Korba zatím není shora uchycená ke kabině.Karoserii jsem dostal bez spojovacího materiálu,takže asi budu muset něco vymyslet.
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CMX Ford F-350

Dobrej nápad (kastle + podvozek) a parádní lak! :hura:
Taky bych ho lehce snížil a nedával ty lemy nadkolí.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CMX Ford F-350

virtual píše:Dobrej nápad (kastle + podvozek) a parádní lak! :hura:
Taky bych ho lehce snížil a nedával ty lemy nadkolí.


Ty lemy jsou tam čistě z praktickýho hlediska.Jinak bych lak brzo vorval.Auto po dovážení klesne a snad budou o chlup větší kola.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CMX Ford F-350

Tak co říkáte na tohle ? Jsou tam o chlup větší pneumatiky.Jenom nasazeno na zkoušku.

Obrázek
Pro srovnání malá kola
Obrázek

A tenhle rám mi zbyl z Tundry. Celkem se mi líbí.Dát ho tam ???

Obrázek
Fotka je mizerná s bleskem.Je to na zkoušku nalepeno tou lepící plastelínou.Celkem by to šlo ? Ne ???A taky je vidět rozdíl v pneumatikách .Po pravé ruce větší guma.Ale stejně fotka zkresluje.Ve skutečnosti o tolik větší není.
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Milan3528 dne 19.07.2016 8:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: CMX Ford F-350

Za mě ty mensi, spustit a bez trkadla.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: CMX Ford F-350

Za mě ty větší. :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: CMX Ford F-350

Rozhodne mensi gumy, spustit a s naraznikem, je k tomu prdackej. Kdyz uz to nema project, tak nikde! :mrgreen:



Ne fakt, tady je nakroceno k bozi skejlovce, na nafrneny gumy a nazvedany ofroudovy tjuuuningy mas jeepy a podobny kraviny. Se holt s tim zadkem poperes vic, par lidi tu ma relativne jednoduchy prepacko (a par zase slozitejsi..) pod placatou korbu, se inspiruj... Nebo zahod ty kominky, vohni plech a dej kratsi tlumidla na tu prdel, stejne neni treba takovy krizeni vzadu... Stejne vypadaj ze ti nechodej od dorazu k dorazu tam na tech vobrazcich.....
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CMX Ford F-350

Mira píše:Rozhodne mensi gumy, spustit a s naraznikem, je k tomu prdackej. Kdyz uz to nema project, tak nikde! :mrgreen:



Ne fakt, tady je nakroceno k bozi skejlovce, na nafrneny gumy a nazvedany ofroudovy tjuuuningy mas jeepy a podobny kraviny. Se holt s tim zadkem poperes vic, par lidi tu ma relativne jednoduchy prepacko (a par zase slozitejsi..) pod placatou korbu, se inspiruj... Nebo zahod ty kominky, vohni plech a dej kratsi tlumidla na tu prdel, stejne neni treba takovy krizeni vzadu... Stejne vypadaj ze ti nechodej od dorazu k dorazu tam na tech vobrazcich.....


Dám dozadu měkší prožiny a lehce zatížím předek a snad to bude lepší.Ten přední rám s plechem se mě tam dost líbí a je škoda ho nevyužít když už ho mám.Průjezdnost se o moc nezhorší,jelikož je hned za tím servo a spojovačka.
Pokud bych jej nedal,tak brzo odrovnám nárazník a toho by bylo škoda.
A jak jsem výše uvedl ,bude tam zvukáč a světelnej modul,tak budu cpat vše dopředu a ono to klesne.Případně opatrně dovážím.Bude to ale na hraní a ne na extrem expedice.Jak Miro píšeš,na to mám jiný auta.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CMX Ford F-350

Pokud to máš jako scale tak rozhodně poslechni kluky . Sundat lemy do pryč a snížit na pružinách . Pokud je to kára na trial a offroad všeobecně tak asi jen sundej ty lemy. vypadá to divně když jsou kola zaražený skoro 10 mm v kastly alespoň na té poslední fotce se to tak jeví možná se pletu. (u reálného vozu by to dělalo 120 mm což uznáš že je hloupost) Ford a Toyota Tundra jsou bohužel dvanáctiny.


Za mne osobně pochvala krásná Amerika doufám že bude i typický americký přivěs . :OK:
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CMX Ford F-350

Mr-Monty píše:Pokud to máš jako scale tak rozhodně poslechni kluky . Sundat lemy do pryč a snížit na pružinách . Pokud je to kára na trial a offroad všeobecně tak asi jen sundej ty lemy. vypadá to divně když jsou kola zaražený skoro 10 mm v kastly alespoň na té poslední fotce se to tak jeví možná se pletu. (u reálného vozu by to dělalo 120 mm což uznáš že je hloupost) Ford a Toyota Tundra jsou bohužel dvanáctiny.


Za mne osobně pochvala krásná Amerika doufám že bude i typický americký přivěs . :OK:


Přívěs ..... dobrej nápad.Nad tím jsem zatím neuvažoval.Lemy sundat již nemohu.Přilkepeny a prošroubovány.To spíš dám větší hexy.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: CMX Ford F-350

Bojím se že jak to rozšíříš tímto způsobem kluci jako Géčko a spol tě utlučou oni musí mít kola pod plechem a 5 mm gumu od lemu. Je to pak scale lahodí to oku ale to je tak vše. Ale to je věci každého jak to má rád a co se mu líbí. ;-)
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CMX Ford F-350

Mr-Monty píše:Bojím se že jak to rozšíříš tímto způsobem kluci jako Géčko a spol tě utlučou oni musí mít kola pod plechem a 5 mm gumu od lemu. Je to pak scale lahodí to oku ale to je tak vše. Ale to je věci každého jak to má rád a co se mu líbí. ;-)


Rozšířil bych to tak asi max. o 5 mm,to znamená někde sehnat hexy asi 10 mm na výšku.
martan2002
Častý přispěvatel
Příspěvky: 532
Registrován: 12.02.2014 15:04
Bydliště: Horní Počernice-Praha 20

Re: CMX Ford F-350

Když tě tak sleduji tak se těším na důchod.
Jinak všechny auta máš pěkný. :hura:
Martin Březina 17.y.o
Jeep jk truggy - C2 class
#sockacétrojka - C3 class
Bmw e36 m43b18>m50b25. 1:1
Budu kupovat gaze 69 1:1
Nejdůležitější je výkóóóón !!!!
http://martan2002.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: CMX Ford F-350

martan2002 píše:Když tě tak sleduji tak se těším na důchod.
Jinak všechny auta máš pěkný. :hura:


Taky se těším na důchod,ale soudruzi nám stále posunují termín,tak nevím zda se dočkám.Takže : užívat dokud to jde.
Díval jsem se na hexy u Slicka,ale on má s dírou 5 mm a hřídel je pokud se nemýlím 4 mm .Sice tam má jakousi vložku,ale mě by stačil vyšší standartní hex.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: CMX Ford F-350

Ten Ford je prostě americkej pickup, ten z mého pohledu vypadá na trialu trochu nemístně, obří kola nemívá, to spíš tahá ty vleky. Za mě mu tedy víc sluší ty menší kola, sám bych časem rád zkusil 1,55", na těch vypadá parádně!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“