Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: střídavé crawler kombo pro Wraith, Bomber

virtual píše:To číslo je výstřel od boku. Záleží pak na převodu, nastavení regulátoru...


díky za vyjádření... vycházejme tedy ze základních převodů, jak co se týče poměrů, tak kvality... nevim jak Wraithy, ale Bomber kit (o kterém hlavně uvažuju), má převody z kovu, takže předpokládám, že nápor stříďáku minimálně převodovka a rozvody v nápravách vydrží... nějaké doporučení z Tvé strany na konkrétní motor/régl popř. kombo?
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: střídavé crawler kombo pro Wraith, Bomber

NZ :wink:
Já ve Wraithu provozuju kombinaci CC Mamba max pro a Novak ballistic crawler 13,5z, s externím CC BECem na 3s lipolku viz moje vlákno. V době pořízení to byla spíš "budgetová" volba, ovšem od osvědčených výrobců. Jediná menší nevýhoda je velikost regulátoru (mám rád upravenou elektroinstalaci a elektroniku co nejmenších rozměrů), jinak vše funguje spolehlivě, výkonu skoro až moc. Pro 3S baterku bych doporučil každopádně co nejlehčí převod (co nejmenší pastorek). A vzhledem k uzavřeným diferenciálům je potřeba jezdit s rozumem...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: střídavé crawler kombo pro Wraith, Bomber

díka za podněty tedy ;) jinak s tou "jízdou s rozumem" je to samo sebou, nejde o to mít furt "plyn na podlaze", ale v těchto povozech jde většinou hlavně o krouťák a pružnost...

Zpět na „Pohony a regulátory“