Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová F-350 C3

:HOPS:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Swinsky dobrý ringy :OK:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Je to brutalita, už to jezdí.

Zjišťuju teda první dětské nemoci po dvou hodinách v ostrém testu, ale je to úžasné auto. Největší slabina zatím asi winchdown, koupil jsem malé tenké middle serva nějaké noname značky a nezvládají ovládání digu a i na winchdown je to slabé, budu to ještě zkoušet ladit a namotat jak přes kladku, ale asi to nebude ono.

Nicméně jízda s digem je úchvatná, úplné nové možnosti průjezdu, jiná dimenze ježdění. Neskutečně jsem si to užil, rychle jsem si to zaryl pod kůži a všelijakýma kombinacema se dají dělat výborné kousky. Snad to vše bude držet, jezdí výborně. Elektrárna je to docela solidní, tři kilometry kabelů a možná ještě víc ... moc úhledné to není, ještě to zkusím trochu učesat, ale o moc lepší už to asi nebude. Hmotnost 2840 g. Kastle už je po prvním testu solidně pokřtěná :mrgreen: Ještě interiér ... ale moc prostoru tam na něj není.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Tady někdo blbbne na kvadrát, žejo? Proč se to tu nejmenuje Ředitelovo kabinet kuriozit? Musím se podívat, co to C3 vlastně je, já myslel, že to je nějaká slabší výbušnina od C4... 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Musim do Tesca pro alobal a karbonovou samolepku, abych drzel krok s dobou...

https://m.youtube.com/watch?v=L1OXglyAmkA
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

minotaur píše:Tady někdo blbbne na kvadrát, žejo? Proč se to tu nejmenuje Ředitelovo kabinet kuriozit? Musím se podívat, co to C3 vlastně je, já myslel, že to je nějaká slabší výbušnina od C4... 8)


Esli máš volnou chvilku, tak kukni do mailu a můžeš se do toho začíst i trochu hlouběji ... :P

Míro voe ty jsi úplně mimo aktuální dění fakt ... my už mámě všichni z aliexpres doma svoje vlastní karbonové plátíčka a prostě už jsme v situaci, kdy prostě nejde na auto dále dávat PSH ... doba si to prostě žádá .. prostě to tak je, no dokážeš si představit tu ostudu, kdybych v Rakousku shodil boudu a měl regl přilepenej na desce z PSH? Bych se už ráno nemohl ani do zrcadla podívat ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Ondro pokud by si vyhrál bylo by u řiti co máš pod sukní. Je teda pravda že se mi to takhle taky hrozně líbí. Mosaz, trochu karbonu a hned to vypadá echt profesionálně :OK: Nejvíc bude až s tím porazíš Radka a ostatní kteří mají auta na špici C3 kat a za desítky tisíc :lol:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Tož to se uvidí, komu ty ruce nejlíp pojedou no :)) Priorita je potrápit rakušáky, s Radkem si budem krýt záda 8)

No ono jako furt můžeme říkat, že je to axík, ale už to je docela taky raketa. Čistýho jsem v tom teď za dvacet a to jsem hodně dobře koupil ten holý podvozek. Kdybychom to napočítali v nových dílech, tak to tak nějak těch třicet pomalu i bude ... tak jako ne že bych se vytahoval, ale o desítkách tisíců se tu už taky bavíme. Úplně amatérské auto už to není. Teď otázka, kam ho svým skillem můžu já vytáhnout ... :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

No... Covece....

Ja ti fandim pro to nadseni, ktery vidim. Pro tu radost, kterou ti to dela. Ale ze bych videl jadro pudla v tom karbonu a bylo mi stydno za kus plechu ci psh .... ....

Jestli se nepletu taks jezdil donedavna filckou (mozna furt), to je jako pointa, ze vylezes z feldy a mas karbonovy auto v kufru, jo? :-D tak ten design je puvodne italskej, mozna taliany ohromis obojim..

Rozhodne sme uz velky kluci a rozumim i tomu, ze se snazis mit auto konecne hi tech a ne porad jen z vohnutyho pshcka. Ja to beru. Ale musim se nejak vnitrne vyrovnat s tim, ze na tej vlne aktualniho deni teda nejedu a ctu komenty, ze co je na svete karbon tak psh smrdi. Ha ha haaaaa von to ma z pe es haaaa .... Ha ha... Karbooon. Sklolaminat mozna detem.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

No skutečnost je taková, že ten karbon jako není jádro pudla a nikterak nezlepšuje vlastnosti na tom autě, ale prostě to tomu dává úplně jinou šťávu, kterou by to bez toho nemělo. A když už mi to takhle přišlo dom, tak jsem v tom karbonovém duchu pokračoval. To já taky rád zveličuju a provokuju že jo, to v tom taky musíš poznat ... :lol:

Jádro pudla je teď po 4 hodinách ježdění pro mě supr gumy, bomba nápravy a okouzlující dig.

Feldou jezdím furt a že mám v kufru 10x dražší auto než to, v kterém to vezu, to je jako normální .... když jsme jeli s Růžou na Vodník, tak jsme ve Feldě v hodnotě tři tisíce korun měli asi sto tisíc v kufru, protože jsme vezli sedm aut :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Nechci hned zrušit kastli, s kterou dobyju Evropu, tak jsem si obstřihl Bronco HPI. I když jsem ho obstřihl dost, tak to bylo furt dost málo :lol: No ale to je jedno, i tak jsem natočil krátký filmeček, který trošku demonstruje vlastnosti auta. Winchdown tam není funkční, protože jsem ulomil servopáku, takže vesměs jsou to takové hrátky s digem ... nebo dickem?

Moc jsem to nestříhal, ať jde vidět ta posloupnost toho, jak se člověk dobere výsledku :mrgreen: Blbé je, že video proste nezachytí ty velké náklony, hrany přes které se musí přejet, velké mezery mezi šutrama a ten mikroprostor, na kterém jsem se kolikrát musel otočit. Na některé ty kameny se to auto sotva vlezlo na délku. Já su spokojený velmi.

[youtube]eedlw2bvFqg[/youtube]
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Skutečně paráda chlape.To není ale normální co s tím děláš a myslím si že na žádný místní závod nebudeš připuštěn.No alespoň já bych tě tam jako soupeře nechtěl. :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Na místních závodech to budou mít kluci taky ... :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

sWiNe píše:..bla bla bla...



A dyt jo. :oops: ... Musime dat normalne pivo, todle je hrozny :-D ..melo by to jit na tom Vodniku.




Huste ti to jezdi. Mas zajimavej styl. Jezdis s tim jako jsem videl leta trialovy videa s tvou ucasti. Akorat ti tam navic neco pipa. To bude ten karbon asi. Je logicky, ze za ty prachy co stoji deska to i zpiva.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Ředitelova karbonová C3 F-350

Je jasné, že zkušenosti z trialu tady využívám víc než dost .... akorát tohle je větší zábava :lol:

No on ten Vodník je právě jako docela problém ... oni jak kluci změnili tenkrát 100%ní termín, tak mi to přestalo docela zapadat do harmonogramu. Už delší dobu mám lístek na jeden metalcorový festival a strašně se tam těším ... vona tam totiž bude moje platonická láska zpívat ...

[youtube]jZdaFSaFZbo[/youtube]

... a to je fakt důležitý, abych tam byl.

Takže asi vynechám a budu se snažit tam dostat na jakoukoliv jinou událost ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „NON-Scale projekty“