Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Tahle zahrádka vypadá slušně.Vzadu by se mi líbila plachta,ale pokud uděláš věrnou kopii korby co je na fotce,tak to bude paráda.
Jen pokračuj. :D
Mě už dochází síly s 4Runnerem :D
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

dík:) ta zahrada mi taky přijde asi tak nejlepší, o tu korbu se pokusím, teď mám na to docela čas tak uvydíme......jinak 4runner se rýsuje moc pěkně.....
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

zahrádka super...a ty sklopný držáky bych úplně nezavrhoval...co je zkusit udělat aby držely rezervy zezadu na autě, tam co je maj klasicky offroady, ale dvě vedle sebe a sklápěly by se dozadu pro snazší manipulaci...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

no někam ty kola nacpat musím :D uvidíme jak se budou tvářit vzadu, jen bych nechtěl moc snížit zadní nájezdovej úhel, který má hummer luxusní
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

http://www.hummer.cz/hummer-h1/vybava-vozu-prani.php?vybava=exterier
Na týhle stránce jsou vidět 2 typy uchycení rezervy u Hummera a další příslušenství. Sice jsou ty fotky malý, ale snad to pomůže.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

no paráda....tahle stránka mě ani nenapadla:).....docela se mi líbí umístění rezervy přímo na korbě.....
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

Jo, rezerva na korbě se mi taky líbí. Bohužel, na mým hummeru budu vozit na korbě baterku a elektroniku, takže pokud bude rezerva, tak bude na nárazníku.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

tak nacpi elektroniku někam jinam....pokud to ovšem jde
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

Elektronika se vejde do podvozku, ale problém je s baterkou. Originální umístění nejde, musel jsem rozřezat podvozek kvůli vzhledu a jízdním vlastnostem a pod kapotu se nevejde. A kabinu mi zabírá interiér.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

právě si trochu hraju a tady je výsledek, myslím, že to Maxe posune trochu dál, mno posuďte sami... http://maximo.rajce.idnes.cz/korba/
2cores:pracuje se s tím opravdu výborně a drží to pekelně nejlevnějším prstolepem z Tesca:D
Uživatelský avatar
Papi
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 24.02.2009 0:00

Vypadá to nádherně, budeš tam dávat i držák rezervy?
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

dík :) ten držák na rezervu je v plánu....a ještě budu předělávat přední nárazník podle origo vzoru.....
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

po delší odmlce způsobené pracovní vytížeností, zvykání si na roli otce rodiny a možná i trochu leností, jsem opět oživil svůj projekt H1max......začal jsem dodělávat osvětlení, jak hlavní, tak i přídavná světla na zahradě a různé další serepetičky.....v týdnu bych chtěl konečně kastličce dopřát i lak.....i když si ještě nejsem jistý barvou, buď pujde do žluté, nebo oranžovočervená......snad večer přihodím ještě nějaké fotečky s postupem prací.........
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

http://s233.photobucket.com/albums/ee19 ... 6/humwee3/

je toho zatím jen trochu, ale je to nástin podoby světel......zadní světla jsou zatím bez zasklení, to budu dělat až po laku kastle
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

dnes jsem se pustil do relaizace přídavných světel na zahrádku, je to zatím jen začátek, ale slibně se to rýsuje, vnitřek "paraboly" bude vylepen pokovenou lepící páskou imitující chrom......napájení světel s přepínačema bude schované v bedně na nářadí umístěné na korbě......ta je teprve pouze v mé hlavě :idea: :D .......
http://s233.photobucket.com/albums/ee19/Maximo886/

Zpět na „Scale projekty“