skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Takže pro ty jenž nestihli schůzi a nebo se nedostavili z důvodů jakože špatného počasí,nevědomosti,nebo jakéhokoliv zaneprázdnění. 8o Náš osvědčený šéf dostal důvěru na dalších pět let a to jednohlasně od všech zúčastněných. Sice se ještě šel poradit s venku uvázaným koněm zda to přijmout ale nakonec s dojetím funkci přijal. Akorát pořád mlel něco o cukru a biči. :-D Následně poté co Toníček nepředložil omluvenku kvůli počasí, tak vyfásnul půl kubíku dřeva na hřbet na akci Egypt. Velitel zajistí a jmenovaný ponese. Holt kázeň musí být. :-I Nezapomeňte si vzít buřty jinak padnete v půli expedice vysílením a kdo se potom má s vámi tahat k autům. :-D Jo a málem bych zapomněl. Máme vyřídit pozdrav od pana "Valibuka"z jeskyně Pekárna všem kteří minule ošetřili jeho spolunocležníka jenž si ukrojil kus prstu do guláše . Prý to přežil ale už ho nikam nevezmou. Takže expe zdar a hurá v sobotu do Egypta. :FINE:
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

No dobrá, dobrá...
Jako omluvenku nabízím na expedici Egypt (už vím...) v případě velké nepřízně počasí
nebo po domluvě, zázemí nedaleké útulny.
Zde je možné si event. opéci produkty masného průmyslu, uvařit kávu a pro neřidiče i něco na zahřátí.
Od souřadnic kde budeme parkovat je to asi 15min.
tak, tak
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Super, máš zelenej malinkej puntík. (na pochvalu jich musí být osm a nebo čtyři velké). Jinak koukám že to dneska bude i se sněhem. Paráda. :OK:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak dnešní expedice zase jak jinak než na jedničku. Objevení nových míst, které do budoucna budou možná využity. Díky za špekáčky a budu se zase těšit na další akci.

Foto : https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Egypt_ ... eho_mesta/
Uživatelský avatar
Shaman
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.11.2017 21:27
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Jo bylo to skvělí :-) tady něco málo co sem sestříhal. https://youtu.be/d0YYwJJ2VXc
Traxxas TRX6
Vaterra Ford F-100
Axial Capra
Traxxas UDR
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak pánové zase jednou pěkná expe. Dík za účast. Fotečky paráda jako obvykle a u toho videjka jsem se fakt válel.A potom že prý je Egypt daleko... :OK:
JirkaCH
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 05.04.2016 8:24
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak expedice do krajů velbloudů a dromedárů neměla chybu.
Fotky i video super, akorát si změním na příště barvu karoserie abych byl vidět.
Díky všem.....
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Tak Pánové a Dámy. Hezké svátky,plno dílů na expedičky pod stromečkem a na dalších expedicích v plném počtu... :BYE:
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek děkuji za dnešní krmení zvířátek , naprostá pohoda. Baštu jsme vyvezly až na vrchol kopce a pan Skotty ten vyvezl asi cca 3,7 kg zeleniny, taky chudák celý týden jedl polévku bez mrkvičky, snídaně jen o salámu bez rohlíku a pod. Jinak díky Kubíkovi že jsme si oživily , jak vůbec vypadá. Tak nezbývá než popřát všem vše nej do nového roku a uvidíme se jako první akce 2019 na Pradědu. Spery s rodinkou

Foto: https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Krmeni_zviratek_2018/
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

na jedné fotce ta mrkev připomíná hodiny na Svoboďáku ... :OK:
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Hodiny dodala firma "Hujer-ovoce-zelenina". Samotný akt vztyčení provedl osobně ŠÉF. Doufám že zvířátkům chutnalo. :OK:
Uživatelský avatar
Shaman
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.11.2017 21:27
Bydliště: Brno

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Fotky z dnešních úžasných Maštalí :-)
https://shaman666.rajce.idnes.cz/Toulov ... 19.1.2018/
Traxxas TRX6
Vaterra Ford F-100
Axial Capra
Traxxas UDR
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Nazdárek tak díky za včerejší opravdu povedenou akcičku v Boru. Byla to naprostá pohádka. Šamane hezký fotečky, jinak legrace byla jak se patří. Gáblík za mě super a jen mě teda štvou ty mé baterečky potvory. Jinak to focení na louce , byla poslední taková akce, večer doma sem to ještě nějak cítil a nebo to bylo tím Toníčkovým lektvarem,bez tak. Skotty měl pravdu. Fotečky zde a budu se zase těšit na další akci.

https://jmk-spery.rajce.idnes.cz/Bor_u_ ... ovo_vejce/
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Akcička vskutku suprová a taktéž počasí nemělo chybu. Proběhlo testování vozidla a nyní se to musí doladit. :-p Koukám že já jediný jsem si vytáhl černého Petra. Smažák za dvě kola a ještě cca dvě hodky jsem koukal kam že ho asi hodím - brrr. :NO: Hlavně že nezklamal náš Vietnamec v Černé Hoře. Takže zase někdy na expe... :FINE:
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Expedice a jiné akce Rc expedition teamu JMK

Za mně, bezva expedice a bezva počasí na koupání. Taky, že jsem vodu odzkoušel trochu nad kotníky. Naštěstí krátce na moje brodění potokem jsme šli na občerstvení.
Děkuji za pytlík od svačiny. Za použití svačinového pytlíku a zateplení noh hajzl papírem jsem celou expedici zvládl s nohami v teple.
Budu se těšit na další supr akci a přidávám pár fotek na kečupu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „Galerie z akcí“