Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

Dneska mi přišla nová vodohlucha regulace, za necelý 4kilča ;-) na 2-3S, bec 3A 6V :FINE:
Obrázek

Obrázek
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

Regulaci jsem namontoval (je o dost menší jak x-car, tak se líp vlezla) a taky projel. 3A bec má dost šťávy i pro 20kg servo, ale brzda se mi zdá stejně jedovatá, jak robitronik speedstar 2 crawler edition, který jsem měl kdysi. No uvidím při sjezdech.
Mimochodem, se swiňakem a s bowlem jsem na xichtbooku tento regl řešil. V praxi vyzkoušeno a ma brzdu v neutrálu, musi se úplně vyhodit ta skratovacka. ;-)
Taky jsem konečně namontoval volant a z tkaničky udělal 5-ti bodové pásy :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

odkud to je koupený?
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

Aliexpress ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

Nějak nemůžu najit vlakno od Mr. Monty o jeho špatné zkušenosti s CMX.
Záhada jeho převodovky vyřešena, omylem otočil ozubene kolo na výstupní hřídelce. Je tam kolik, co přenáší kroutici moment a on to ozubene kolo navlékl z druhé strany tohoto koliku, ze strany segrovky. To bylo příčinou toho, že mu tento kolik trčel ven z drážky tohoto kola a opiral se o zuby toho prostředního.
Otočení pomohlo a vse facha jak má.
Nepíšu to, abych nějak snižoval Montyho schopnosti, ale proto, aby si na to stavitelé dali pozor, protože je to blbost, kterou neni těžké přehlédnout.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

Tak ještě jeden dnešní postřeh.
Z projížďky jsem se vrátil jen se zadnim nahonem, tak jsem udělal neplánovanou rozborku přední nápravy.
Povolil a vyšrouboval se mi nezalepeny šroubek M2, co drží pohromadě hrušku v nápravě a hřídelku, co jde z nápravy na kardan.
Zrovna jsem zkontroloval vnitřek nápravy. Při montáži jsem ji nenaplnil vazelinou, jednak jsem to skládal v obýváku a taky jsem chtěl zkusit těsnost.
K mému milemu překvapení byl vnitrek naprosto čistý, bez jakéhokoli náznaku netěsnosti. Jediný, co bylo, tak ložisko na kraji pod c-hubem začalo chytat lišku, takze tam vsechna voda končila, dal se nedostala, coz je myslim sqěly vysledek.
Převody jsou po několika měsících ježdění taky jak nové, takže jsem spokojen.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: cfx už i já ;-) Jeep YJ

Konečně mi přišel regl k navijaku, desticka 3x3cm 10A a funguje super, za pár dolačů ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“