Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Leprasol píše:Hele Martine klidne muzes vyrazit sam, oni tam ty teamy losujou nahodne...tak ze je jedno, s kym jedes :-)


Tak teď si mi to zkazil, týjo, přece nepojedu s nějakým závažím na noze! Tak teda váhám - los mi hodí při mojom štěstí užvaněnýho maďara s nějakým břichoplazem a Paliho stylem jízdy a víkend v p**i...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

2. ASTS Lauf in Abarena - Salzburg powered by RC4WD

Hej hou, zdravím tisíce, možná desetitisíce fanoušků ambiciózního týmu RTR.CZ a přinášíme pár dojmů z druhého krásného závodu – Abarena u Salzburku. Sestava – Raun, sWiNe, Leprasol, Ruzabmx a cizák Číža. Pátek prostě klasika, jak se sluší a patří … opět spoustu zábavy, kluci už nás berou naprosto automaticky mezi sebe do stanu, takže se zase dlouze hovořilo … i tančilo … a tak nějak řešilo, o čem je život. Debata večer krátce před spaním „doprdele kdo má ještě rum, sežeňte nějaký rum, ty vole přece ještě nepůjdem spát (samozřejmě jsme zase skončili poslední), to je v prdeli, co teď budem sosat“ … no tak nic no, dopilo se úplně všecko, aj fridex z renaultu a šli jsme spát. Debata ráno „ty vole mně je tak fajn, ještě štěstí, že už došel rum, ty vole to je tak supr, že došel rum, to bylo přesně akorát“ :-D Začali jsme se rozkoukávat v krásném areálu – nádherné počasí, aréna pro rodiny s děckama (miliony průlizek, bazénků, skluzavek, houpaček outdoor i indoor, vláčků, pískovišť a cypáren), takže takovej malej lunapark opět obklopen Alpama ze všech stran a sluníčko takové, že jsme všeci spálení, no prostě všechno v olrajtu. Růža pro zkrácení dlouhé chvíle začal teda montovat a nastavovat dig, programovat regulátor a křivky plynu a takový ten základní servis, co se ti prostě chce dělat čtvrt hodiny před startem no. Účast 14 aut, přičemž chyběli dva favoriti – Chris (vítěz ASTS 2016) a Lukas (vítěz prvního závodu). Rozdělení na dvě skupiny – v jedné já s Růžou a Radkem, v druhé Lepra s Čížou.


Dvě trophy sekce (původně stavěné Radkem jako trialové, takže trochu nedorozumění) byly na takové umělé betonové zídce, v které byly zabudované hladké kameny a sloužilo to jako korýtko pro potůček, takže jsme se bohužel nevyhli ani vodě.


Radek jel první (není video) a byl to boj s nervama, několikrát ležel na střeše a musel se navijákovat na kola, naproti tomu jeho Spajdřík na tom jel prostě krásně a diametrálně líp, než ostatní auta, byla to symfonie. Ale čas byl opět krutý a dojel to asi 4 sekundy před časovým limitem.



První video jsem já v téhle sekci – třetí branka v brutal náklonu, všeci s navijákem, někteří i s nějakou tou piruetkou (třeba já), ale dali jsme to. Já tak nějak ve stresu, že nemám WD a jsou tam fest náklony přitáhl obě nápravy bzíkama skoro na dorazy a šel do sekce, takže to vůbec nekřížilo a bylo to takové prostě zvláštní, tak hned v další bráně mě to tak nějak už velmi lákalo se převrátit, tak jsem šel rychle po plynu a trochu se tam zaprcal … za chvilu už taky záda, no prostě žádná hitparáda, nervy, pot aj na prdeli a čas asi o dvacet sekund lepší, jak Radek, ale minuta penalta za opuštění tratě (na tom laně na začátku).

[youtube]PSiZYS_AuwQ[/youtube]

Další Růža ještě úplně vyplašený co je dig a naviják a jak se s tym vergluje, v třetí brance taky kouzlil na laně, jak Copperfield nad Grand Caňonem (začal jsem natáčet po tom, co už tam asi dvě minuty šulinkoval a trápil se), ale vybruslil z toho. Zbytek byl tak nějak o něco lépe zajetý, jak já a začal se sžívat, no ale vstup do kategorie hodně adrenalinový :lol:

[youtube]UXmuMECD_9I[/youtube]

Druhá trophyna byla ve stejném terénu, ale v lehčím provedení. Dost na cypa byl fakt, že prostě nějak nesmyslně vedla naše trať stejným korýtkem, jak trať pro C1 a C2, takže se nám tam imrvere motaly skejlovky a běhaly nám děcka kolem aut a prostě v tom soustředění to bylo takové i docela nepříjemné a otravné. No ale co už.


První od nás Růžena, byly tam prostě prudké výjezdy, které naše axíky nedávaly úplně s takovou grácií, jak třeba Spajdr, takže zdržovačka s navijákem. Na konci trochu zbytečná bouda a čas asi 5:40.

[youtube]whSR3DbLSbo[/youtube]

Pak jel Radek a přišel jeden ze zásadních momentů, v nevodotěsným Tekinem skočil do vody asi trochu víc, než by bylo vhodné a auto začalo stávkovat, haprovat, pak se to nějak naprudko rozjelo a jel dál, ale rozhodilo ho to, je to takovej docela pocit bezmoci, když letíš na vteřiny a najednou stojíš a netušíš, kde je chyba. Tak to nakonec ještě s jednou budkou dojel v hezkém čase pro naši skupinu – tuším 3:39.

[youtube]5yDuIH-ENHY[/youtube]

Já vyjel potom a jel jsem docela slušně na schopnosti auta a pak přišel stejný problém … děcka nahoře běhaly a strašně zábavné jim přišlo pustit stavidlo, které zaplavilo naše trophy závodní korýtko trochu víc vodou, než bylo příjemné. Ráno jsme si z toho dělali prdel a on to stavidlo fakt někdo otevřel. No v jednom sjezdu jsem tam hňápl taky víc, než by bylo fajn a auto se zastavilo taky, to prostě nechceš. A co včil teď, nějak jsem s tím poházel, pofoukal, vypl/zapl a rozjelo se no. Ale projížděl jsem pak proti klukům prostě rozbouřeným potůčkem, nějak bychom byli jako rádi, kdyby C3 vodu nepoznalo bo tolik elektroniky v autě není prostě úplně ready na tudle problematiku a utěsnovat celé auto, fakt nehodlám. Tak mi Daniel odpustil 10 sekund za tu vodu, co tam děcka pustily a měl jsem asi 3:29.

[youtube]qXphrtTwTLA[/youtube]

Mezitím už jsme měli rozemletou poloosu na Pure Spideru od Daniela – ležíš si takhle na boku, dáš plný rejd a plný kotel s Tekin kombem, no i spajdra dělaj jenom lidi, takže materiál byl proti. Zašli jsme na poradu za druhou skupinou a tam už byly nějaké rozlámané převody, rozprcanej dig, jeden tam pak nějak rozlámal karbonovej disk nebo co, jeden ukroutil vývod z scx převodovky, takže docela úmrtnost strojů. Druhá skupina byla teda asi jakoby lepší a to jak ze strany českých závodníků, tak i těch dalších. Když jsme s Radkem šli hrdě s výsledkem okolo 3:30 z druhé trophyny a zjistili, že bombarďák Simon u nich to zajel za 1:30, tak už jsme zas takoví hrdinové nebyli.


Pak jsme se se skupinkama vyměnili a šli na dvě trial sekce – teda jednu sekci, která se jela v obou směrech. Mezi velkýma kamenama, mechem, byly tam prostě menší kameny, které se furt odvalovaly a pohazovaly s autama dost nepředvídatelně a pak velké kameny, mezi kterýma byly takové díry, že ti tam zapadne půlka auta no a tam přesně vedly branky, že jo. Jako záhul pro auta a navijáky dost slušný, ale furt jsme my češi jeli jakoby s rozumem. Někteří s nakoňovanýma střídavkama a kolem zarvaným pod šutrem prostě nasolí plný plyn a čekají, kam to vyskočí, to tě prostě berou mory, když to vidíš.


Tak si tak jedu a hned na startu mi to trochu ujelo jinak, než jsem chtěl, ale tak dalo se to řešit. První půlka byla docela slušná, ale vrch sekce byl prostě pekelný. Jedna branka mezi takovýma třema velkýma šutrama jakoby, a auto tam pro mě docela neočekávaně šlo po čumáku hned dolů, no jako docela vostrý, navijákoval jsem se nahoru prostě na půlmetrový šutr v takovém chujském mistě, že naviják fakt nebyl nadšenej. Pak bylo třeba přeskočit takovej kamínek jakože když pojedeš pomalu, tak zůstaneš na břichu a další naviják už jsem nechtěl, tak jsem trochu cvrnkl po plynu a zas mě to poslalo úplně dolů do hoven o pět metrů jinam. Ale nějak jsem z toho vybruslil nakonec i v dobrém čase, ale s dost trestnýma.

[youtube]K_TVoAGP5UI[/youtube]

Jerry Ručka (rakouská zkomolenina jména Jirka Růžička) tam jel moc pěkně, kde jsem se já vykutálel, tak šikovně zadigoval a projel to dost slušně. Naproti tomu dvě brány před koncem, kde já jsem docela elegantně proskočil bez újmy se tam Růža totálně zakufroval a škubal tam auto na laně přes ty šutry tak, že to fakt hezké nebylo. Disky upustily trochu vzdoušku, takže gumy se úplně zdrcly a levé zadní tam měl prostě zajebané pod šutrem a furt to rval, že to bylo dost hrubý, ale zajel to z nás nejlíp no.

[youtube]41gF10jwqko[/youtube]

Radek jel první půlku taky pěkně, ale v tom osudném místě se prostě vykutálel dvakrát dolů bo prostě věřil, že to půjde, pak se tam navíjel po střeše no úplně divočina a ztráta času. Takže po dalším kotoulu už vypršel časový limit a byla sekce bohužel nedojetá.

[youtube]T4KUiwfX4BA[/youtube]

Poslední trial sekce bylo totok v opačném průjezdu, takže dolů … no kurva bylo to ještě horší, jak nahoru. SD karta byla full, takže už bez videa, něco možná Číža ještě dotočil. To osudné místo při průjezdu nahoru bylo dolů stejný fekál a prostě mi zapadlo půl auta čumákem mezi šutry, že jsem zas strašně ztrestal katoniho a auto prostě stálo na kamenu přímo na čumáku a takhle jsem ho pomalu navijákem nahazoval na kola a do brány, perverz jak hovado to byl. Nestihl jsem dvě branky.


Jerry Ručka jel moc pěkně, taky s problémama, ale prostě to stihl. Údajně se pak proslýchalo, že obě trial sekce vyhrál ze všech zúčastněných, ale trophyny mu moc nepomohly no.


Radek jel z nás poslední a v půlce sekce, kde se zas na tom samém místě trochu zakufroval a drtil to tam, najednou se zakouřilo z reglu a bylo po závodě. Dost pravděpodobně v tom asi zahrála roli voda z trophy sekce a zamíchala pořadím, takže bohužel asi šest nedojetých branek a regl v prdeli, takže vidina slušného výsledku ta tam.


Co se dělo v druhé skupině moc nevíme, to snad přiblíží Číža nebo Lepra, protože taky dost natáčeli. Leprák odladil auto závažíma na nápravách a je z toho úplně vyplesklej a očividně to jakoby asi funguje teďka líp no. Číža teda máknul na káře taky slušně, takže si nás dali ke svačině. Jezdil u nich ve skupině jistý Simon, který byl minule sedmý a má takové prostě jako dobře upravené SCX a prý to vodil neskutečně, takže byl horký kandidát na zlato. U nás byl dost slušný speciál na MST CFX-W nápravách a taky jsme ho viděli docela vysoko, ale jednu trialku celou zajebal a velmi důmyslně jezdil s 3D vytisklým hákem na navijáku, který vždy vydržel asi osm sekund, takže nakonec nezajel nikterak dobře. Riccimu pro změnu co druhou branku vypínal zahřátý regl, takže furt se cosi dělo.


Takže výsledky:

1. Simon
2. Leprasoooool
3. Kohrider (asi jsem to zkomolil, scx se Spawn boudou)
4. Čížaaa
5. Ricci
6. Ruzabmx
.
.
9. sWiNe
.
.
12. Raun



Shrnutí je následující: Jsou to nervy, je to adrenalin jak hovado, časový limit tě prostě pronásleduje, i když se jdeš na hajzl vysrat a není to jakože pohodička a chill out. Je to docela zběsilý a furt jsme si pokládali otázku, proč to kurva děláme? Nahážem do auta třicet papírů, jebem se s tím dnem i nocí, pak jedem celý den kdesi 500km daleko, celý druhý den se tam furt nervujem, stresujem, potíme, opravujem naše drahé káry a po závodě jsme úplně psychicky a fyzicky vyčerpaní a říkáme si ty vole proč?? Irenko proč? A pak zjistíš, že to je ty vole stejně úplně boží a prostě to takhle chceš dělat. Kdyby nebyl časový limit, tak celý závod úplně ztratí myšlenku a nemá to smysl. Řek bych, že jako tým držíme hodně pohromadě, takže to jakoby neprožíváš jen jednou za sebe, ale třepeš se tam za každého kámoše, co jede před tebou. Radek kolikrát už málem odchází, že už se na to nemůže dívat, jak se tam trápím a nemůže mi pomoct a přesně ví, jak se cítím :lol: I když je to solovka, tak je to jakoby zároveň i týmovka bych řek. S Růžou a Radkem jsme se myslím pak už dost slušně sehráli co se týče navijákování a pomocník „Winch Monkey“ už přesně věděl, kde a kdy má stát s nataženou nohou na naviják. Jo není to skejl, ale na to se nehraje a je to povolené. Takže já už dopředu hlásil Růžovi, kde a kdy má přesně stát a já se škrábu do branky a on už mi bere lano z kapoty, následně se škrábu z branky a už mi dává háček za sponku, no pomůže to dost. Za další bych řekl, že to je celé naprosto nepředvídatelné a nečitelné. Lidi, co teď uspěli, jeli minule docela bídně a naopak. Na moravském trialu to bylo čitelné dost – když jsem procházel trať, tak jsem v 90ti procentech případů věděl, kde přesně moje auto co udělá a jak se zachová. Zároveň se celých pět let vědělo, kdo bude jezdit bednu, protože ta největší elita se tam prostě vykrystalizovala a výsledky byly pořád tak nějak podobné. Tady je to všechno o takové náhodě, štěstí a dalších faktorech, že prostě brnkneš jednou neopatrně po plynu a jseš najednou o deset metrů vykutálenej úplně v hovnech a je vše ztraceno. Promyslíš si průjezd dopředu, ale jseš deset sekund na trati a už je všecko úplně jinak. Tratě jsou stavěné tak krkolomně, že to dopředu prostě nenaplánuješ a skoro vždy je to úplně jinak, než máš nalajnovaný. A v souvislosti s tím časovým limitem, to je prostě zběsilost a to je to krásné. I když můj výsledek ještě horší, jak minule, tak jsem přijel dom šťastnější, bo to byl krásný víkend a v českých barvách se úspěch našel, takže prostě bomba zábava a né že ne.


Závěrem se ještě zmíním, že po bravůrním bramborovém výkonu Martina Čížka jsme si odhlasovali jeho vstup do RTR.CZ týmu, vítej p*čo!


Ještě pár fotek areálu a konkurence:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

MST CFX-W axles

Obrázek

Twinhammer

Obrázek

3. místo

Obrázek

Vítěz

Obrázek

Danielův Pure Spider krátce před smrtí v největším náklonu závodu

Obrázek

Zbytek: http://rcswine.rajce.idnes.cz/ASTS_2017 ... 6._5._2017


No, takže asi tak z mojí strany.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Těžko navazat na takový sWINakuv příspěvek o druhém C3 dni :-D ... v úvodu snad jen velké díky za přijetí do #RTR.CZ týmu .. je to čest a s uctou budu naslouchat všem jejich radám a k tomu mi dopomahej Bůh!

no nic radeji sem nahazim ty videa :FINE:

První trial sekce směrem nahoru v podání pana Lepráka:
[youtube]rjgJ3qdL5VI[/youtube]

Druhá trialová sekce.. tatáž trať ale v opačném směru:
[youtube]qrgMNvJX5ZY[/youtube]

Po obědě se přesouváme na Trophyny...bohužel jsem zaznamenal jen jednu Honzovu jízdu ze dvou :-(
[youtube]ZdqZR_1tIjc[/youtube]

Jelikož Trophyny jsou prakticky rychlá záležitost po odjeti jsme se přesunuli čumendu k naši druhé půlce české výpravy.

zde tedy video jednoho velkého neštesti, které potkalo Rauna:
[youtube]2PjZabM[/youtube]

Jak je videt na vysledcích ... C3 neodpouští prostě nic a odkouřený regulátor katapultoval rázem Radka na druhou stranu startovního pole :-(
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Husty. Jsem u toho stihl ranni hygienu nez jsem to docet a dobre jsem udelal, protoze bych se z toho stejne posral, dobry!! :FINE:
Gratulace k umisteni tem co se umistili, pac to je dobre ze vam to takhle jede. Kor v tej cizine. Normalne reprezentujete. Husty.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Jak už kluci napsali...bylo to fajn...

tudle sou nějký filmy o Čížovi a jeho autíčku na ovládání...

[youtube]ZbhTY2rcwR4[/youtube]

[youtube]2yT7Vxgb9z0[/youtube]

[youtube]RLfjbtA-ZP8[/youtube]
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Na čele každej druhej čech, to je vážně slušnej výsledek. Gratulace...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Kor kdyz vidis, jak si doma pizla zavazi ktery okoukali... Teda az na swinaka, ten ma zavazi jedine karbonovy ..

To se mi libi ten pristup :FINE: a to jsem byl zkraje skepticky :oops:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Čau kluci, tak třetí závod v Oberwartu máme za sebou. Bylo to v takovém lesíku s hlinitým podkladem a spojené se srazem velkých Jeepů. Krásné leštěnky i nazbrojené V8 bestie, ale show téměř nula, takže nikterak obohacující to nebylo, ale jako kulisa dobrý. Večírek hodně poskrovnu jen ve třech mužích a jedné (leprákově) ženě z ČR. Takže jsme ji zasvětili do tajů naší zábavy a humoru a pomalu jsme ji přijali mezi sebe.

Na startu tedy já, Růža, Leprák a Raun a ve hře byla kvalifikace do italského CISE finále. Postoupit mohlo esli se nemýlíme sedm nejlepších. Výchozí pozice před závodem - Leprák 3., Já s Čížou osmej a devátej a Radek desátej. Růža v druhé desítce díky vynechaného závodu. Já na modelařinu v tuto chvilu docela rezignuju, takže auto chřadne a výsledky ani tak moc neřeším, takže nějak extra zapálený do postupu na CISE jsem nebyl, ale furt jsem chtěl dobře zajet. Takže Leprák si potřeboval udržet slušnou pozici a Radek silně zabojovat, aby poskočil nahoru. Chybělo pár silných jezdců a startovalo nás devět - Radek v jedné skupině, my tři v druhé. Videa moc nebudou, něco málo od paní Leprákové.

Trial sekce byly celkem fajně těžké a zároveň schůdné, branky často ve fest náklonech akorát na doteky a pár slušných prasáren na naviják. S časovým limitem moc problém nebyl ... teda byl, já ho měl. Ale to přiblížím pozdějc. Trophyny byly super, utáhlé mlíkem široké tak 40-50 cm max, těžké vracáky v tom mlíku (opuštění mlíka dvěma koly = 60 trestných) a to vše v prudkých náklonech, takže boční vedení pneu a stabilita byly hlavní znaky ovlivňující výsledek ... a taky jak Radek s oblibou říká, rozhoduje esli v tom kritickém místě dokážeš udržet moč, nebo ne ...

Celá naše skupina jela tak nějak průměrně až podpruměrně, my tři celkem podobně, Daniels se spiderem jel příšerně - všecko pokácel, pořád kutálení mimo trať, absolutně se nesnažil, furt plný plyn, dost mu teda asi jako haproval regl, ale i tak to bylo velmi špatně zajeto. Kluci z druhé skupiny jeli teda podstatně líp všichni a trophy tratě byly prostě stvořené pro spidery. V těch technických trialových ten rozdíl není tak znatelný, tam je to hodně o rukách. V trophy samozřejmě taky, ale tam prostě vidíš, jak to auto ladně jede a sedí a podvozek pracuje a je prostě jak přilepenej a může si dovolit to, co axíkáři většinou nemůžou no. A v dobrých rukou je to smrtící zbraň. My se v těch náklonech posraní furt navíjeli a pořád popojížděli po milimetrech a spajdristi prostě jedou kudlu s digem a prodriftí celou trať. Radek měl třeba 2:41 a teda sice 3x kutálení ven, ale i s tím to dal takhle rychle. Já se nevykutálel ani jednou a měl jsem 6:32 asi. Nejlepší Chris se spajdrem 3:07 bez kutálení ... prostě rozdíl ... Lepráček jel 92% první trophy tratě skoro až znamenitě a v posledním půl metru tu moč neudržel a dvakrát se na laně vykutálel za mlíko a furt soukal auto po střeše nahoru zpět do sekce a moc se to nedařilo, takže jsme se mu vysmáli a nechali ho jako posledňáčka dobelhat do cíle včetně penalty něco pod devět minut. Moc nám to nešlo, ale stejně se nám to fest líbilo, tratě takhle postavené byly supr. Poslední trialku jsem teda jako dojebal, ale tak, že jsem dokurvil celý závod. Ostrý svah dolů na kořenech a vracečka doprava nahoru přes velký kořen na naviják, usadil jsem si auto do fajn pozice a měl zadigováno a kola v rejdu a potřeboval jsem vymotat lano, bylo to v tak debilním svahu, že Winch Monkey Růža se tam nějak jako docela neměl moc jak natáhnout, tak jsem pustil ten volant a jak se kola srovnaly, tak mi cuklo auto o 5 cm dolů pod zkurvenej kořínek a zadek mi to hodilo pár mm od brány, stálo mě to asi 3 min navijákování tak, abych nedotkl tu bránu ... v další bráně byl brutal sjezd po takých kořenech a tam jsem se zas zaprcal a několikrát na střeše navíjel a už bylo jasné, že nestíhám a nedojel jsem 4 brány, jediný za celý den jsem nedojel. Naši kluci to dali o poznání líp ale bylo jasné, že triumfovat bude především první skupina.

Takže výsledky:
1. Chris
3. Raun
6. Leprak
7. Ruza
8. Daniels
9. swinak ... poprvé v historii jsem byl poslední v závodě :lol:

Je mi celkem jedno, esli budu osmý nebo devátý, ale z principu mě docela nasralo, že Daniel prostě byl přede mnou. Ty 4 zasrané branky na konci mě tak poslaly do řiti, že to je fakt peklo ten čas. Jeho závod byl asi nejhorší výkon co jsem kdy na světě na kterém závodě viděl. Příklad 2. trophy sekce - já 7:10 a 1 opuštění tratě za 60 bodů, on asi 7:30 a osm opuštění tratě ... v ostatních to bylo podobné.

No nicméně Radek se fakt snažil a dařilo se mu parádně, takže po právu zajel pro RTR tým další bednu, supéééér :tleskam: Nikdo z nás dalších si to nezasloužil. No a co to teď znamená? Já celkově desátý, ISI (Jiří) jedenáctý ... ale ... Leprák 4. a Radek 7.!! Takže se to fakt podařilo a poskočil tam, kam potřeboval, ještě jednou supééér. Je tam jistá pravděpodobnost, že kdybych třeba i já chtěl, tak možná jet můžu, bo všeci z té sedmičky se tam asi nepohrnou ale můj vnitřní pocit říká, že si to nezasloužím. Leprák je zatím nalomenej a Radek teda pojede určitě, takže české barvy v Itálii opět budou!

Příšerné vedro a voda nikde, ale i tak idylka jak se patří ...


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Den poté ...

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

sem si řikal že byl stiifák bez vás na Reconu, a vono se jelo ASTS... teda říďo, poslední místo jo? eště že máš v podpisu napsáno EX :mrgreen: ne vážně, s tvym nadšenim dřív nebo pozdějš sesadíš MaxBonVýho z CISE trůnu... jinak pěknej selfíčkovej bachor :-D
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Tentokrát se 14.10. budeme toulat tímto směrem ASTS -
RETZ


pro některé z vás pravděpodobně známá destinace :FINE:
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

POZOR registrace omezeny! .. za 2 dny registrovano 60+ závodníku ze 100! :)
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

4. ASTS Lauf in Retz 14. 10. 2017

Čau kluci, tak jsem nějak jakoby zjistil, že už jsem se vysral na závěrečné hodnocení posledního závodu a celkových výsledků a nějak jsem teď dostal po půl roce výčitky svědomí .. i když si teda už jako pamatuju velké kulové.

Nicméně jsme se tedy sešli v sestavě - já, Raun, Leprák, Číža, Růža a novej kumpán, co se do toho taky pustil pod Růžovým vedením - Kuba Keny Gelnar, jenž s náma jezdil trial na Moravě a Růža mu spíchnul takovou rychlovku CO DUM DAL. Jo a do C2 s náma přijel i Tommys. Po cestě jsme se ještě stavili ve výtečném klobáskovém ráji někde u Znojma a za příjemného západu slunce dojeli na naše oblíbené místo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Prostě klasika kemping v pátek u ohniště, hodně slušná parta lidí, takových patnáct nás tam sedělo a pilo se a zpívalo a byla fajn zábava. Ráno krásné probuzení a výhledy které mám v Retzu fakt rád. První hodinka zase docela chaotická, než se začalo jezdit, ale už jsme tak nějak zvyklí no. Jen jsem se utvrdil v tom, že organizačně jsme u nás určitě na lepší úrovni, i když teda pracujeme s poloviční účastí no, ale to je jedno.

Popravdě průběh závodu už si ani tak nepamatuju, ale vím, že jsem jel hodně dobře :mrgreen: Ta lokalita je prostě úchvatná a dycky jsou tam boží tratě. Dá se tam vymyslet nespočet prasáren a ty jsme taky společně postavili. Takové skály jsou na tyto závody prostě skvělé a v půlce října bylo fakt krásně.

Asi to sestručním, páč si to fakt moc nepamatuju. Zjednodušeně řečeno jsme se o prvenství mlátili já s domácím Chrisem (jedoucím na zbrusu nových RC4WD pneu Goodyear v nové měkkoučké směsi X2S3, která se zdá může být už velice konkurenceschopná ve srovnání s proline, voodoo nebo pitbul). Klíčová byla poslední sekce trialová, kde byl fakt brutálně prasácký závěr a poslední tři branky byly téměř nejedutelné. Hrozně lidí se tam zajebalo a nedokončilo a nachytalo velké penalty. Od nás ji dojel asi Růža a možná Raun o fous, ale to už střílím. Já hned na začátku této sekce ve fakt dobře rozjetém závodě ihned zaregistroval závadu ovládání digu a po zablokování mi blblo řazení 4x4, tak jsem radši nedigoval. To mělo za následek, že jsem se v půlce sekce v brutálním krpálu pustil bez digu dolů a ve velké nervozitě se mi auto fest rozlítlo ze skály a ujebal sem držáky jednoho dolního linku vpředu. Tak jsem s tím projel asi další čtyři brány a šel do toho zběsilého finiše už s hodně těsným časem a jelo se takovou skalnatou soutěskou nahou a já prostě hodil záda a napadla mě za normálních okolností super věc, že převleču lano přes přední nápravu a v podélné ose se převrátím čumákem zpět do směru a jedu dál ... v ten moment mi absolutně nedošlo, že mám utrhlou nápravu ... takže v praxi to znamenalo, že se mi zalomila náprava do pravého úhlu pod auto a levé přední kolo bylo zkroucené pod skidem, což byla fakt divácky hodně atraktivní záležitost. Sekci jsem nedojel a v ten moment spadl z prvního místa na páte v závodě. Chris tuto sekci zajel výborně a bylo jasno.

Obrázek

Nováčkovi Kubovi se moc nedařilo, měl špatné gumy a zmatkoval a chyboval, tak byl slabší. Růža s Leprákem jeli tak nějak podobně a Radek i když chyboval také, tak nakonec neměl žádný až tak velký kiks a nakonec z nás dojel nejlépe. Číža asi něco posral, páč byl až 13. ze 14ti. Ostatní můžou napsat své dojmy ze svého pohledu, já už si to fakt tolik nevybavuju.

Jo teď jsem si vybavil jednu prasárnu ještě. Růžovi se zbláznil naviják a furt navíjel a lanem se mu začla kroutit celá kastle i šásko a rozprcal si půl auta, tak nasranej vyškubl kabely a pak to půl hodiny řešil. Jo to fakt už nebyla sranda.

Závod dopadl následovně:
1. Chris
2. Christian
3. RAUN !!!
.
.
5. sWiNe
.
.
7. ISI = Jiří = Růža
8. Leprasol
.
.
11. Kuba
.
.
13. Číža



Tak a celá sezona dopadla tak ..... jak poslední závod!

Takže zaslouženě loňské zlato obhájil Chris a jel za celý rok s nejméně chybama se svým Pure Spiderem (kterého hned po závodě prodal, že prej chce něco víc custom). Stříbrnej byl docela nenápadně jedoucí Christian s nikterak dramaticky upraveným SCXem a třetí byl Radek aka RAUN!!!

Takže Ček repablyk se nakonec na bednu dostala a Radek ukořistil skvělej bronz. Radkovi gratuluji!

Zbytek vypadá následovně. Jen si dovolím poznámku, že kdybych dojel ty dvě poslední branky, kde jsem měl zlomenej link, tak vyhraju závod v Retzu a v sezoně jsem třetí já, místo toho jsem spadl na osmé místo. Až tak brutálně může zamíchat pořadím každá neprojetá branka. V C3 je to prostě buď a nebo od začátku do konce sezony. To nefňukám, jen jsem chtěl demonstrovat, jak rychle se může život převrátit naruby :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek





Příští sezonu pokračujem :wink:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

No a jak si tým RTR.CZ vedl na domácí scéně se můžete dozvědět zde :wink:

http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=r ... 2017120002

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Číža
Častý přispěvatel
Příspěvky: 699
Registrován: 24.05.2013 14:36
Bydliště: Libiš

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

C3 seriál je výborná příležitost k vyzkoušení... doporučuje 9 z 10 modelářů

... a kluci už se na nováčky také těší!!

Obrázek
https://www.facebook.com/RCAdventureScaleTrophy/?fref=ts
#RTRCZ
C3 JEEP J7
Axial SCX10- II JEEP
MST T-REX JEEP
CC-01 Mitsubishi Pajero
https://www.flickr.com/photos/137013544@N06/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: C3 Team #RTR.CZ na toulkách Evropou

Bomba :FINE:
Teoreticky, to ses nemohl ty dve branky dotahat naplacato navijakem??

Jinak opravdu fandim vasemu zapalu a kdyz vidim, kam na to jezdite a co za tim vsim stoji, o to vic jste normalne profesionalni tym. To abyste si fakt rekli od sponzoru o prachy :-D

Zpět na „Zahraniční akce / International Events“