Clymax66
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 13.04.2017 14:46

Axi Wraith pomoc s nastavenim auta.

Ahoj,po pouze v modelareni bych chtel opet zacit jezdit.Drive jsem mel SCT truck 1:10,ale ted bych rad zkusil crawler nebo expedicku.Libi se mi Wraith nebo Twin Hammer,protoze se s auty da jezdit jak rychleji, tak i pomalu splhat pres prekazky.kupoval bych kit a daval stridak a waterproof regl,aby se s tim dalo jezdit skrz blato a vodu.ktere z tech dvou aut byste doporucili?Trochu se jen bojim,ze tohle projede vsechno a neni to takova sranda jako opravdove expedicky jako scx nebo vattera blazer.
Naposledy upravil(a) Clymax66 dne 02.05.2017 10:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Axi Wraith vs Vattera Twin Hammer

Clymax66 píše:Ahoj,po pouze v modelareni bych chtel opet zacit jezdit.Drive jsem mel SCT truck 1:10,ale ted bych rad zkusil crawler nebo expedicku.Libi se mi Wraith nebo Twin Hammer,protoze se s auty da jezdit jak rychleji, tak i pomalu splhat pres prekazky.kupoval bych kit a daval stridak a waterproof regl,aby se s tim dalo jezdit skrz blato a vodu.ktere z tech dvou aut byste doporucili?Trochu se jen bojim,ze tohle projede vsechno a neni to takova sranda jako opravdove expedicky jako scx nebo vattera blazer.


ehm, ku krawlero to, co spominas ma velmi daleko, ale expedicky sa s tym daju jazdit. never vsetkmu kde napisu, ze je to 1/10, ze to tak aj je. skus popozerat videa na youtube a na stranke vyrobcu najdes parametre, skopiruj ich do excelu a porovnaj obe auta a +/- zistis, co sa ti paci viac
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axi Wraith vs Vattera Twin Hammer

Z tech dvou, co pises, ma TwinHammers velikostne bliz scxkum, Wraith je vetsi. Myslim, ze ani s jednim neudelas chybu, stejne tak s scxkem, nebo ascenderem, pripadne necim ze staje MST.
Za sebe...
kdyz mensi auto a hodne skejlovy, tak mst cmx nebo cfx
kdyz vetsi auto, ale porad relativne skejlovy, tak ascender nebo mst cfx-w
kdyz vetsi auto na divoceni, axial bomber v kitu

...asi sem ti moc neporadil, ale ono to moc nejde...neni univerzalni auto, takze by bylo nejrozumnejsi koupit dve...nebo tri :-)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Clymax66
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 13.04.2017 14:46

Re: Axi Wraith vs Vattera Twin Hammer

Ahoj vsem, tak jsem poridil Wraitha. Sice bazaroveho, ale v dobrem stavu.
Mam par proseb o radu
1) jak auto upravit, aby jezdilo trochu rychleji, ale zaroven se s nim dalo i trochu splhat. Je tam motor LRP55t, regulator dysis 90A a hlavni prevodovy pastorek 14Z a kolo 56z prevod je z Traxxasu. Existuje pro Wraith i neco jako je dvourychlostni prevodovka? NAsel jsem tohle - ax30793 dig upgrade set - , ale patrne to jenom odpojuje zadni napravu.
2) Mam tam gumy Deep woods CR duratrax C3. Grip se zda byt ok, ale gumy se mi zdaj moc mekke. Byl jsem zvykli na SCT tracich na mnohem tvrdsi. Nedaji se nejak pritvrdit?
3) Neni nekde nejaky jednoduchy navod jak predelat baterku na ulozeni vpredu a box pro elektroniku dozadu nebo ho posunout nekam na vhodnejsi misto?
4) Staci podle vas 12kg servo HobbyKing™ HK15328A Analog Servo na rizeni nebo byste tam dali neco lepsiho?
5) Co predelani na stridak? Doporucujete nebo ne?
Moc diky za rady.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Axi Wraith pomoc s nastavenim auta.

1 buď převodovku (dig není převodovka) nebo vhodný převod+elektroniku+3s baterku.
2 tvrdší vložky do pneu, umí vyrobit např. Martin člen tohoto fóra
3 každý řeší po svém, snadnou cestou je např. Crawler Innovations Front Electronics Tray For Axial Wraith viz google, k dostání např. na rcmartu
4 záleží na požadavcích a jízdním stylu, každopádně 12 kg servo je málo na plnou funkčnost v technických pasážích, já mám 35 kg servo s externím BECem...
5 opět záleží na individuálních požadavcích, sám používám s 3S lipolkou a jsem moc spokojenej, jsou tam ale i argumenty proti (především cena a možné problémy s vodou)
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“