Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: H2 stavba z poděbrad

Asi skejl chladič na ten hřející se motor. :-p
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

Wendis píše:
sle-ji píše:No prosim tě mám regl dsys, pokud sem ho nezkurvil. Baterky mám dvě protože jsou obě starší a momentálně na novou nemám. Mám nosram 3000 a nosram 4200. Jsou určitě starý 2 roky. Tak počítám, že kapacita obou baterek pokud je připojím obě zároveň není 7200, ale tak 5500 max. Proto si myslím, že baterkama to nebude. Nepsal jsem, že se my kola na CCčku zastavý, ikdyž v extrému skoro jo (jako když ti dochází baterka). Navíc mě překvapuje ta teplota motoru. Fakt se hřeje dost hodně. Mužu samozdrejmě skusit jezdit nejdřív na jednu baterku a pak na druhou, tim uvidim jestli to hřeje. Pokud ne tak je problém vyřešenej. Koupit baterku. Pokud né a motor se bude pořád hřát tak to budu muset řešit asi motorem, či převodovkou. Předtím se my motor nehřál skoro vůbec. Tohle je fotka jak pokračuju na stavbě. Není to vyhlazený,ale plně funkční a nebojím se, že se to převrátí nebo odře.
Obrázek


Co to je?


Moje stavba na ccčku, není to poznat?? :-p
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: H2 stavba z poděbrad

Teda vazne nic ve zlym ale asi jsem divnej......je to vazne osklivy.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: H2 stavba z poděbrad

Wendis píše:Teda vazne nic ve zlym ale asi jsem divnej......je to vazne osklivy.....

To jsem rád, že jsem to nemusel napsat já :-D Nicméně je to samodomo Merkur.
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

Hoši hoši, není snad důležitější, že se to líbí mě?? Není to dokonalý to sem nikdy netvrdil, ale neměnil bych, splňuje to vše co od toho čekám. Ono krityzovat je dost snadný. Hold nejsem tak šikovnej jako většina z Vás. :-[ Nicméně bylo by lepší kdyby jste se přestaly zaobýrat vzhledem a raději my poradily s mým problémem. :-p Za to bych byl opravdu rád. Jako každý nemám peněz nazbyt a nechci zbytečně pořizovat něco co nemusím. Proto se zdržte komentářu které jsou vlastně nepodstatné a raději poraďte :OK: :OK: díky
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: H2 stavba z poděbrad

To ze se to musi libit tobe je to hlavni,ale priste nez das fotku cehokoliv tak napis ze chces jen vychvalovat a ze negativni kritika ti vadi......
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: H2 stavba z poděbrad

Projdi si témata v tomhle chlívku... tamiya-cc-01-f3/ Máš tam nepřeberný množství fungujících CCček a různejma motorama a dalšíma vylepšeníma....Potom si změň matoucí název svého vlákna a požádej admina ať ti ho přesune do NON scale protože tohle co si vyrobil ve Scale sekci nemá co dělat....a pak po načerpání informací,kterým napřed samozřejmě musíš i věřit začni hezky od znova...Uvidiš že si ušetříš spoustu času čekánim na odpovědi a nakonec budeš mít pocit že sis to auto postavil sám bez blbejch keců ostatních.
Stačí ti tyhle rady?...
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

Čekal sem něco jinýho, ale to je jedno. I tak děkuji za rady.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: H2 stavba z poděbrad

Ze ja vzdycky nedrzim hudu...jestli se ti tohle libi tak si fakt stastnej clovek...promin ze jsem ti tady prudil....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

V poho to je věc názoru. Není to hotový a na fotce to vypadá blbě, ale jak říkám věc názoru. Kdybych chtěl mít vynazlenou káru pořídím kastli přidělám na podvozek a hurá do terénu.
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

A krytiku snesu, každýmu se líbí něco jinýho. Mě se třeba nelíbí tatra co sem měl jako malej na písek. Někde jsem to vyděl udělaný a mě tohle nebere. prostě každýmu podle jeho gusta. :FINE: :FINE: :hura: ;-)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: H2 stavba z poděbrad

Ale vždyť ti radíme. Já myslím, že je to baterkou, potažmo regulátorem. Mám poison truck a koukej jak to jede Expedici jsem jel na 3 kola. Chyběla mně poloosa.
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

Tak regl si myslím je v poho, teda byl než my upadl konektor. Takže ano mohlo by to bejt baterkou. Musím je vyskoušel samostatně. Pokud se my bude motor hřát tak to baterkama nebude si myslím.... jo já to beru a přemejšlím nad vašema radama, víc hlav, víc vý..
Uživatelský avatar
hilux3
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 24.06.2011 0:00
Bydliště: Brno

Re: H2 stavba z poděbrad

To je scale bugyna :wink:
Chevy Blazer 1975

"4x4 OFF ROAD MOUNTAIN TRIP"
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Re: H2 stavba z poděbrad

Moc scale né, ale jinak asi jo. Prostě otevřený auto na CCčku. Budu se snažit, aby to vapadalo dobře, samozdřejmě podle mě.

Zpět na „Scale projekty“