Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

Ahoj lidi, Ok opouštím myšlenku na DF, jako jsem opustil Absimu...
Budu hledat po inzerátech. Nejraději bych objevil něco s karoserií D90-D110. Tyhle auta se mi strašně líbí. proto jsem zahořel do TRX-4 Def. Ale u Pecky v Praze (jen jsem očumoval) jsem na to neslyšel od prodavače lichotivé komentáře. Prý časté reklamace (vetšinou neuznané) na serva a převodovku. Doporučil mi 1-kvalt Sporta, ale ten se mi tak moc nelíbí...
Ach jo, že jsem se na stará kolena (62) takhle zblbnul. Až to žena zjistí :-)
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: DF-4J Crawler XXL

Hele trx4 není vůbec špatný. Jestli ti někdo v krámu řekl že se často reklamuje a neuznávají to, je vůl. Jednak bych ho být nad ním vyrazil že odrazuje lidi a druhak jde o zacházení jednotlivce..mám trx4 už 2,5 roku, původní serva atd a stačí nervat tam rychlosti pod plným plynem a chovat se k tomu jako člověk.

Na D90 apod jde o to jestli chceš scale třeba v ABS a malý přiměřeně velký kola, nebo přerostlý auto značený jako 1/10 i když to 1/10 není - TRX4

Každopádně můžeš jít cestou koupě podvozku, k tomu samostatné karoserii atd, ale auto si stavíš máš k tomu jiný cit a bude na tom trocha práce takže si můžeš investice rozložit na 2-3 měsíce jako jsem to kdysy musel já. První byl dingo kit za 7k a další měsíc 1/2 elektra. Trvalo to, ale bylo to lepší rozhodnutí než koupit nějaký shit kde se utopí peníze a pak stejně musíš jít koupit nějakou kvalitu 😁

Kdyby něco mužem SZ nebo si zavolat a probrat nějaký další varianty. Neřeknu ti přímo co koupit, ale poradím pár možností jak to zkloubit, rozhodnutí bude na tobě 😉
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

To Hofy:
Díky za nabídku- asi ji využiji...
K tomu prodavači u Pecky- je to známý, protože tam leta chodím pro věci na letadla a vždycky dobře poradil. Je to holt názor jako každý jiný. Taky říkal, že je to dost vysoký a často jde přes budku. Dal by přednost nižšímu autu...

Já osobně nemusím auta typu MonsterTruck a pod, kdy kola lezou ven z karoserie. U mně bude auto jako v " bavlnce" a určitě s ním nebudu řádit na max. Spíše se na to dívám jako na funkční maketu pro občasnou zábavu a potěchu oka...
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DF-4J Crawler XXL

Makey píše: 31.05.2022 11:48 Já osobně nemusím auta typu MonsterTruck a pod, kdy kola lezou ven z karoserie. U mně bude auto jako v " bavlnce" a určitě s ním nebudu řádit na max. Spíše se na to dívám jako na funkční maketu pro občasnou zábavu a potěchu oka...
V tom případě na to DFko za 7tis. zapomeň.
To nemá s maketou nic společného 🙂
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

Hofy píše: 30.05.2022 23:31 ...Nebo mrkni na Element co má v nabídce, nedávno jsem kupoval rtr Sendero za 8k
Můžeš nějak upřesnit to mrkni na Element...? Nic jsem nenašel
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DF-4J Crawler XXL

Hofy podle mě myslel Element RC: https://www.mz-racing.net/rc-auta-rc-mo ... ciated-m67

Já kdysi hodně koukal po tom jejich TrailRunneru. Líbilo se mi, že má vepředu nezávislou nápravu. Bohužel nedělají stavebnici a RTR je zase drahé na to abych elektro vyházel..
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

Hmm, ten TrailRunneru je docela OK. Co to je za značku Element? Myslel jsem, že kromě TRX, Axial a MST -to nemá cenu kupovat?
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DF-4J Crawler XXL

Patří to pod Associated a ti už pár desítek let na trhu jsou. Navíc když si projedeš fotky těch podvozků, tak jde i vidět znatelný rozdíl mezi tím a DF. Ale jak říkám, ani jedno jsem neměl v ruce. Ten TrailRunner se mi líbil kvůli nezávislé přední nápravě - to snad nikdo jiný nedělá, když nepočítám CC01 který je prcek.

Určitě je na trhu více značek než MST, Axial a Traxxas které stojí za to pořídit, ale bavíme se tady modelu za co nejméně peněz a co nejdelší výdrží..
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: DF-4J Crawler XXL

Mirda píše: 31.05.2022 12:29

Já kdysi hodně koukal po tom jejich TrailRunneru. Líbilo se mi, že má vepředu nezávislou nápravu. Bohužel nedělají stavebnici a RTR je zase drahé na to abych elektro vyházel..
Hele musí se nechat, že jediný s čím byl problém, byla vysílačka. Regl zvládal jízdu dobře a když pominu svou namlsanost z Fusiona nebo 5ti slotových motorů, tak měl i přijatelně plynulý chod. Servo síly dost na klasické ježdění kde se to nemorduje mezi kameny. Trailrunner jsem taky chtěl objednat, ale pak přišli s KnightRunnerem a to je paráda, jen strašně dlouho nebyl k dostání.
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DF-4J Crawler XXL

Jo jo, KnightRunner je taky můj favorit... jenže cena zase +2,5K 😒😒

Budu muset asi něco prodat 😄
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

To: Hofy
takže ty máš toho KnightRunnera...-spokojenost? Jaký je rozvor a gumy nejsou malé?
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: DF-4J Crawler XXL

Makey píše: 31.05.2022 13:59 To: Hofy
takže ty máš toho KnightRunnera...-spokojenost? Jaký je rozvor a gumy nejsou malé?
Bohužel ještě ne. Doma by byl, ale čeká mě veselka tak musí jít peníze jinam 😁 mám zkušenost akorát s klasikou, kde jsou obě tuhé nápravy - Trailwalker
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: DF-4J Crawler XXL

Axial 2, TRX sport, HPI venture, vaterra ascender, to vše je dobrá volba.

Můžeme jmenovat dál, ale poroste cena.

To se nebavíme o elektru kdy schopny stridak s reglem začíná na.. třeba čtyřce

S čímkoliv stejnosměrným a easy reglem jsi tam dohromady za 6 kil

Je to tvárný
Makey
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 19.05.2022 22:09
Bydliště: Kladensko

Re: DF-4J Crawler XXL

Mira píše: 01.06.2022 0:49 Axial 2, TRX sport, HPI venture, vaterra ascender, to vše je dobrá volba.

S čímkoliv stejnosměrným a easy reglem jsi tam dohromady za 6 kil

Je to tvárný
Moc jsem ti neporozuměl: podvozek + SSmotor a régl za 6000,- ???
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: DF-4J Crawler XXL

Mira píše: 01.06.2022 0:49 Axial 2, TRX sport, HPI venture, vaterra ascender, to vše je dobrá volba.
Trochu problém začínají být některý díly na Ascender a kdo ví jak to bude dál s HPi protože třeba rtr už stáhli z webu tak se uvidí co udělají s kitem a co díly

Makey- počítejme třeba 6k za nějaký nový holý podvozek bez elektra a pak k tomu nějaký to osazení, jak jsme si psali v sz, takhle je to myslím myšleno, viď Míro

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“