Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

GS02

Docela zajímavý podvozek, hlavně kvůlivá možnosti montáže zadních tlumičů vodorovně - ideál pro flatbedy.

Novinka od GMADE - BOM Ultimate Trail Truck Kit na podvozku GS02
GMADE GS02 BOM TC 4WD Ultimate Trail Truck Kit (GM57000)

Obrázek
Obrázek
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: GS02

Budou to mít těžký klucí korejský se s tímto prosadit, ale já bych jim to docela přál, čím větší výběr, tím lepší.

;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: GS02

Tenhle podvozek jsem koupil jako jeden z prvních co přišly do republiky a při prvním testování mi prasknul jeden zoubek v převodovce takže jsem počkal až přijde nový, a při druhé jízdě se při zátahu z převodovky ozývaly nehezké zvuky přeskakujících ozubených koleček tak jsem začal sledovat videa tohoto podvozku a zjistil jsem že to tak je u každýho.Jinak podvozek je slušně zpracován a až na tuto docela špatnou konstrukční vadu funguje parádně ;-) :OK: pro představu video z youtube https://www.youtube.com/watch?v=aaX3g4i ... PXK-YHNDqE zde odkaz na můj problém https://www.facebook.com/llBobby.Bll/vi ... 310318583/
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: GS02

Ahoj, auto by mi mělo zítra také dorazit. O problému vím, řešili to na rccrawler. Já tedy doufám, že to nějak v gmadu časem pořeší, u Vaterry to bylo podobné s hruškami, ze začátku lítali zuby, ale firma to časem pořešila a teď je tam mám tři roky a jsou jak nové. Uvidíme..... :-p
Uživatelský avatar
Bobby B
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 03.07.2017 15:55
Bydliště: České Budějovice

Re: GS02

To se chlapcům opravdu nepovedlo. Viděl jsem, slyšel jsem a teď bych se tomuhle výtvoru vyhnul velkým obloukem.

Ale podle emailových konverzací zvěřejněných na FB o problému výrobce ví a pracuje na novém domku převodovky.
Prý bude nový díl odesílat na základě potvrzení o zakoupení, takže taková malá RC svolávací akce :)

Gmade se ale i tak střelil do kolene, pustit ven podvozek s takhle závažnou závadou, navíc "samo-domo" skoro neřešitelnou, je prostě faul.
TRAXXAS TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6
TRAXXAS TRX-4 Cliffhanger
RC4WD Gelande II Land Rover Defender D90
HPI Venture Winnebago Indian
MST CMX Toyota Land Cruiser 40

www.zonerama.com/ortolez
www.facebook.com/groups/ortolez/
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: GS02

gweck píše:Ahoj, auto by mi mělo zítra také dorazit. O problému vím, řešili to na rccrawler. Já tedy doufám, že to nějak v gmadu časem pořeší, u Vaterry to bylo podobné s hruškami, ze začátku lítali zuby, ale firma to časem pořešila a teď je tam mám tři roky a jsou jak nové. Uvidíme..... :-p



Zdendo

jen tak ze zájmu, jsem Googlil.
Zde je názor, že je to způsobeno tím, že plast krabice převodovky je měkký. A tak při sestavování se někde prohne, či nesedne dohromady jak má. Tento fakt vychyluje hřídelky nežádoucím směrem. Každopádně občané v USA se klaní k názoru, že je to tak. Je prý nutno pořádně si to doma sestavit.
http://www.rccrawler.com/forum/g-made-c ... blems.html
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: GS02

Sestavit špatně se to nedá perfektně to na sebe sedí, akorát mě zarazilo to přidělání na ty plastový destičky, který vlastně drží tu převodovku pohromadě a hlavně ne po obvodu ale docela uprostřed 8o Gwecku přeji ti pěknou stavbu a užij si jí tak jako já je to opravdu moc pěkný auto ;-) ;-) Vaterru taky mám a 2 roky jsem jí jezdil a nevyskytla se tam žádná závada i když jsem měl strach hlavně z kardanů tak ty jsou pořád jak nový
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: GS02

Ahoj Pepo, přesně v tom foru jsem to taky našel, sleduju ho pravidelně. Taky tam někde v hloubi vlákna je ještě problém s měkkým plastem držáku serva. Já se toho nebojím, je to výzva, což byla ostatně i Vaterra :lol: Přesvědčili mě jízdní vlastnosti ve videích a hlavně, když si skoro všichni v bandě pořídili Vaterrky a nikdo do mě nereje co to mám za křáp, tak už mě to vlastně ani moc nebaví :-D :-D :-D
Wolffe: Díky, těším se samozřejmě moc, zase nebudu pár dní jíst, spát, komunikovat s rodinou........ :-D

Zpět na „Gmade“