mira109
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 27.09.2013 22:30
Bydliště: Vrátkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Regulator z aliexpress

[url] https://www.aliexpress.com/item/1000005 ... 4c4dL4jIBu[/url
Máte někdo zkušenosti s tímto regulátorem..ja měl už tři kousky který chodili v pohodě ,ale ted sem koupil dva od jiného činana a ty mi nechtěj couvat toči se motor minimalni rychlosti i když ho odpojím z převodovky...dopředu jede v pohodě..na reglu se poloha plynu nenastavuje... neřešil to někdo už
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Regulator z aliexpress

Já tu cenu chápu, ale na co to je když to nefunguje. Jako low Price regly kupuju třeba s napisem hpi. Ono je to zrovna z ty stejny činy, stojí sice 500-800 Kč ale plynule rozjezdy, udrží nějaký proudy.... Když chci regl co chci víc nastavovat a třeba si zazávodit tak holt sáhnu pro dva litry a koupím castle creations.
Roky na to nesaham a furt to dělá co má, užívám si vodotěsnost...

Víš jak.

Takový dotaz vůbec nepokládej, není na něj odpověď


Edit
Rozum do hrsti. Pět dolarů, to je kilo. Ty chceš, aby za stokorunu přijel lodí z druhý strany světa regulátor i s výrobními náklady a marží výrobce a prodejce.
Za pět dolarů je asi tak poslání emailu s obrázkem regulátoru. To, že ho máš opravdu fyzicky v ruce, je spíš zázrak, ale parametry jsou opravdu jen jako ten obrázek, jestli mi rozumíš.. vem fixu, namaluj na to víc amper a v tu chvíli to má víc ampér.
Asi ne, co...
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Regulator z aliexpress

On je to opravdu spíš takový malý zázrak, že aspoň některý z nich funguje. Už z toho popisu je jasné, že něco není v pořádku: proud dopředu 320A, ale na tříčlánek tam nesmí být silnější motor, než třídy 380. Takže podle toho popisu je reálný proud 100x nižší, než udávaný. U některých výrobků jsou čínské ampéry úplně jiné, než ty skutečné a stejně tak udávaná kapacita akumulátorů ( především 18650 ) je také z oblasti sci-fi. Není problém najít články, se kterými by nebyl problém objet s elektromobilem Evropu 5x dokola a to na jedno nabití.
Nejlevnější řešení je nad tím nebádat, vzít regulátor, roztočit ho nad hlavou a hodit do kopřiv. A mít dobrý pocit, že aspoň některý z nich chvíli fungoval.

Zpět na „Pohony a regulátory“