Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

.... Na hlavní straně vidím taky dva. Mobil mám dokonce 21:9 takže bych čekal i víc.

Hele, je to prosté. Dám "nové příspěvky" a vidím tohle
Obrázek

A já chci vidět tohle

Obrázek

Rozdíl je jasný
Uživatelský avatar
x-rated
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 14.04.2015 17:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

ale na co dáváš nový příspěvky, když sou na hlavní stránce? 🤔
ten odkaz, kterej používáš, neni nic jinýho, než podstránka, konkrétně s výsledkem vyhledávání novejch příspěvků
každá podstránka vypadá stejně, se stejnym záhlavím, proto je praktičtější používat poslední příspěvky na hlavní stránce - bez nutnosti klikání a se zobrazením bez zbytečnýho dalšího záhlaví podstránky
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Tam bude asi ten problém, že na hlavní stránce vidí pouze poslední dva příspěvky.. Já jich mám na iP12 mini 5 😇
Ikdyž je pravda, že jsou tam stránky na listování, tak listovat po dvou příspěvcích nebude moc pohodlné..

Míro nevím jestli to půjde nastavit ke 100% spokojenosti všech. 🤷‍♂️🤷‍♂️
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

dá se někde v nastavení nastavit ten původní vzhled?
se mi to prostě fakt nelíbí :(
díky

doplněno:
chtěl jsem napsat, že nejde poznat nepřečtené příspěvky
tak dlouho jsem se snažil, až jsem to našel (datum je lehce červeně)
za sebe nevím jestli zvyknu na nový vzhled a zda se mi chce zvykat
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Ale notak nebuďme konzervy uzavřený do toho že x let to bylo nějak a najednou změna 😱 užitečnější bude, když si takhle v pár lidech vznesem nějaký námitky co by ještě chtělo doladit, co přidat nebo ubrat 🤷🏼‍♂️
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Hele mně přijde přehlednější taky starej xicht, pro mě je všude moc mezer a moc se jezdí palcem.

Komáre, nesmíme bejt ale konzervy. Něco si prosadime, ale letargii nech svému hřbitovu aut, kam patří. Vyval radši nějaký fotky po letech 🏚️



Jednou jsem dělal web pro jeden spolek. Stálo to desítky tisíc, X hodin vlastního času u obsahu a klikání v šabloně. Pomoc od kritiků starého webu nula, ve finále kvalitní práce poplisnena, výtky a hejty, pomoc ani s obsahem, nic. Dneska jim tam běží zase v textovým editoru vytvořený stránky stylem
<htlm>
<background = Blue>
...🤣

Já vuuuubec nehodlám plisnit práci a snahu těch co se do toho pustili ať už Mirda či tady kolega z arodaxu.

Nejsme dinosauři, nebo prodejte TRXka a hurá zpátky k CCčkům!
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Já chápu, že je to velká změna, ale zase si nemyslím, že by se na to nedalo zvyknout. Zkusíme na základě připomínek udělat nějaký kompromis.

Uznávám, že nový vzhled je více roztahaný na výšku než byl ten původní, ale zase tu máme spoustu nových funkcí a nevypadá to jak před sto lety 😁 Pamatuju si, když přišla škodovka s faceliftem trojkový ovce... hnus.. a dneska už nad tím nikdo nevzdechne.

Nevím jak čtete nové příspěvky, ale já když chci vědět co je nového tak:
- otevřu forum a hned nahoře vidím kde je něco nového napsáno (červeně orámovaný čtvereček)
- kliknu na daný červeně orámovaný čtvereček a hned mě to hodí na poslední zobrazený příspěvek, takže nemusím listovat a hledat co jsem četl naposledy
- pokud jsem do daného tématu přispíval, tak je tam červený růžek

Takhle to fungovalo i na starém vzhledu, jen s tím rozdílem, že nové příspěvky byly v sekci "rychlé odkazy" nebo jste museli scrolovat celé forum až dolů a hledat červené kolečka. Teď to je hned nahoře, takže je to vlastně více po ruce a i to roztažené forum by nemuselo tolik vadit...

Ale možná je to jen můj pohled... Zkusím ještě vymyslet jak zvýraznit nepřečtené příspěvky (pokud to půjde, tyhle věci dělá zmiňovaný kolega z Arodaxu) a třeba to ještě odladíme k alespoň částečné spokojenosti většiny.
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Jak by to třeba vypadalo ve tmavém, vám můžu ukázat.
Používám v prohlížeči plugin Dark Reader. Na bílé stránky se hlavně v noci nepříjemně kouká.
4x4.png
4x4.png (395.64 KiB) Zobrazeno 1177 x
Ludek21214
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 29.10.2015 11:36
Bydliště: Brno

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Ten tmavej vzhled vypadá dobře, Z těch bílejch stránek mě po chvíli bolej oči.
Uživatelský avatar
x-rated
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 14.04.2015 17:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

z bílejch stránek bolej oči tehdy, pokud má někdo špatně nastavenej monitor, konkrétně pokud má jas vohulenej naplno 🙂 lepší je naopak stáhnout jas na minimum
Woyta píše: 02.06.2022 0:55Používám v prohlížeči plugin Dark Reader. Na bílé stránky se hlavně v noci nepříjemně kouká.
tohle vypadá jako dobrý řešení pro toho, kdo chce za každou cenu tmavej vzhled 👍 tady je přímo odkaz https://chrome.google.com/webstore/deta ... hnkhdbieeh

co se týká roztahanosti, tam je prvotní problém někde úplně jinde - nabízí se otázka, k čemu sou na fóru kategorie, kde se rok a dýl nic neřeší 🤔 jenom tak namátkou https://i.imgur.com/ebzDBMg.png 🤭 a nikdo neřiká, že se musej hned mazat, ale možná by stálo za úvahu to zanořit víc do sebe (ale klidně i promazat ty úplně mrtvý)

co tak koukám na ty akce, úplně by stačila jedna velká kategorie pro všechny oblasti 🤔 když se lidi naučej témata dobře pojmenovávat, např. v jednotnym formátu Město: Název - datum, tak to bude i přehledný
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

x-rated píše: 02.06.2022 17:43 co se týká roztahanosti, tam je prvotní problém někde úplně jinde - nabízí se otázka, k čemu sou na fóru kategorie, kde se rok a dýl nic neřeší 🤔 jenom tak namátkou https://i.imgur.com/ebzDBMg.png 🤭 a nikdo neřiká, že se musej hned mazat, ale možná by stálo za úvahu to zanořit víc do sebe (ale klidně i promazat ty úplně mrtvý)

co tak koukám na ty akce, úplně by stačila jedna velká kategorie pro všechny oblasti 🤔 když se lidi naučej témata dobře pojmenovávat, např. v jednotnym formátu Město: Název - datum, tak to bude i přehledný
Na tomhle už pracuji, ale trochu mi to trvá.. 😬

Každopádně tmavý vzhled pomocí rozšíření do prohlížeče je super! Dělat to přímo do fora by asi bylo dost komplikovaný.
Uživatelský avatar
x-rated
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 14.04.2015 17:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

tak ono to neni úplně složitý, na tmavej vzhled stačí pár řádků kódu https://www102.zippyshare.com/v/bE4YLLj5/file.html, byť teda s nějakejma nedokonalostma, ale je tam dost patlání kolem, mezi nejzásadnější patří nutnost udržovat všechny změny aktuální ve dvou vzhledech, je tam 99% duplicitního kódu a souborů a hlavně je tam pak ten popisovanej problém, že někdo tvoří obsah spíš pro tmavej vzhled, co na světlym nevypadá kdovíjak dobře 🤔 kdo chce za každou cenu tmavej vzhled, tak to rozšíření je celkem univerzální řešení pro většinu webů 🤔
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Asi koukám blbě, ale nedaří se mi najít tláčo na editaci už publikovaného příspěvku. Píšu jako prase a někdy něco při kontrole přehlédnu a vidím to až když už je článek publikovaný.
Potřeboval bych ho čas od času editovat.
Jak prosím na to?
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Zkus to teď. Bylo nastavené, že po 15ti minutách od odeslání příspěvku již nelze editovat. Vrátil jsem to na neomezený čas.
Ikonka je vlevo od avatarové fotky, jak je citace.
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Mirda píše: 03.06.2022 9:28 Zkus to teď. Bylo nastavené, že po 15ti minutách od odeslání příspěvku již nelze editovat. Vrátil jsem to na neomezený čas.
Ikonka je vlevo od avatarové fotky, jak je citace.

Jj, tam jsem jí zprvu hledal. Už to jde, díky.

Zpět na „Pravidla a informace“