sakulajda
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 07.10.2017 22:01

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

:hura:
Uživatelský avatar
petos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 768
Registrován: 25.01.2010 0:00
Bydliště: Banska Bystrica SK

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Mohlo sa po migracii nieco udiat s prikazmi na zobrazenie videii na youtube?
lebo pred migraciou mi tie prikazy fungovali, myslim tieto "...[youtube][/youtube]..."
a "...[youtube_url][/youtube_url]..."

a po migracii vsetky zobrazovania nahladov videii z youtube prestali fungovat.
SCX10 jeep JK 4x4
TRX6 Pacific P12 6x6
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Na embeded YT videa je plugin. Standarně to není součástí PHPBB. Takže bych, čekal, že to bude asi v dalším kole aktualizací pluginů.
Stejně jako třeba druhý tmavší skin fora.

Jinak ohledně spambotů, tak to bude věčnej souboj. Capcha pluginy hodně pomůžou ale stejně si najdou způsob jak je obejít.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Brý den, po dlouhé době. Dlouho jsem hledal přístupové údaje, až jsem potupně kliknul na zapomenuté heslo a vono to zafungovalo! :-)

Jsem rád, že situace s fórem se konečně vyvrbila. Veliké díky Mirdovi :OK: :FINE: :hura:
Ještě bych se rád pár větama vrátil do minulosti, tak trochu i reakce na Maxe "Nabízel jsem minulým adminum pomoc jak zde na fóru tak i s dalšími věcmi a bez odezvy patřičných osob. Tak jsem zde už ani pak nelez." Několikrát jsem tu tenkrát psal a vysvětloval (a napsal to tu i Mirda), že jako admin toho ve fóru hlavně po technické stránce moc nezmůžeš, tedy nezmůžeš nic. S původním majitelem jsem v té době mnohokráte komunikoval, upozorňoval na technické problémy a staré bolístky ve funkčnosti, navrhoval, jaké změny provést a že pokud se to nebude hýbat, forum odejde do zapomnění. Bohužel, až na občasné updaty phpBB se nic dalšího nedělo. Sám jsem tehdy uvažoval, zda forum neodkoupit, ale jen chvilku - mně ta situace tenkrát dost sr@la, k tomu stížnosti přes SZ i mail, proč nic neděláme (i přes mé vysvětlování) a protože jsem byl už tak nějak vyčerpanej i z dělání svých stránek, tak jsem si dal voraz. V kontaktu jsem byl nedávno jen s Milanem008, který se vrhnul na vláčky, a častěji se Zidonem, s nímž se potkávám na jednom herním diskordu. Co se týče mých stránek RC.305, nic neslibuji a popřemýšlím, co dál - stále mají návštěvnost v počtu desítek lidí denně.

Vidím, že moderátorský panel se mi stále zobrazuje, ale nebudu ho používat. Máme nového majitele, dost lidí-moderátorů asi bude neaktivních, takže Mirda si určitě bude chtít tohle ošéfovat. Nebráním se v tomhle pomoci.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

A já si říkal kdo dělá ty RC305 stránky. :FINE:

Tam je toho nasekaného,že není pro normálního smrtelníka možné tam něco dávat.
Samé nové věci,že ten co ty stránky spravuje že musí mít zlaté cihly na to co se tam dává nemůže mít tolik peněz aby to nakoupil,otestoval a psal na to recenze.
Občas to tam prolézám a stále získávám nové informace.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

petos píše: 29.05.2022 5:38 Mohlo sa po migracii nieco udiat s prikazmi na zobrazenie videii na youtube?
lebo pred migraciou mi tie prikazy fungovali, myslim tieto "...[youtube][/youtube]..."
a "...[youtube_url][/youtube_url]..."
Určitě se to mohlo nějak podělat :-D píšu si a snad se podaří obnovit ať to funguje jak má.
minotaur píše: 29.05.2022 13:06 Brý den, po dlouhé době. Dlouho jsem hledal přístupové údaje, až jsem potupně kliknul na zapomenuté heslo a vono to zafungovalo! :-)

Vidím, že moderátorský panel se mi stále zobrazuje, ale nebudu ho používat. Máme nového majitele, dost lidí-moderátorů asi bude neaktivních, takže Mirda si určitě bude chtít tohle ošéfovat. Nebráním se v tomhle pomoci.
To je jeden z důvodů proč jsem preventivně administrátorské funkce odebral... Koukal jsem na poslední návštěvy těchto lidí a ze strachu nějakého ukradení účtu, zapomenutí údajů apod. jsem vám to zrušil. Moderace zůstala, ta je taková neškodná :mrgreen: :mrgreen: ikdyž taky to mám v plánu trochu probrat.

Ještě píšu SZ
Uživatelský avatar
x-rated
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 14.04.2015 17:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

tak sem přidal to rozšíření na vkládání médií, aktuálně sou povolený následující služby 🤔 je to rozšíření přímo od vývojářů fóra, takže by v tom neměly bejt žádný díry a i do budoucna to snad budou udržovat aktualizovaný

neni potřeba používat žádný extra značky, náhled to zobrazí automaticky po rozpoznání podporovaný a povolený služby z odkazu

Obrázek





Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

To poslední sice nevím co je za kód, ale jinak je to luxus! Díky
Uživatelský avatar
x-rated
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 14.04.2015 17:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

to je kód vloženej přes stránku pastebin 🤔 a co sem tam vložil, je výpis trasy od mýho kompu až na server fóra 🤭

jinak na fóru už je novej vzhled, tak snad se bude líbit 🙂

na zkoušku sem vypnul smajloše, přece jenom je to historickej pozůstatek z dob před emoji

kdo by snad nevěděl, jak vyvolat klávesnici s emoji, tak na mobilu je to součástí snad jakýkoliv klávesnice, na windows je pro vyvolání zkratka windows + . (tj. klávesa windows a tečka)

automatickej focus je na vyhledávání, takže píšete smajla třeba :D a pod tim se vyfiltrujou odpovídající xichtíci, na výběr jich je aktuálně skoro 4000 a další přibejvaj 🙂 psát se tam dá taky slovo - třeba zív a najde to zívací tlamičku 🥱 navíc se vám časem nejpoužívanejší xichtíci hoděj hned na první stránku, takže se mezi nima můžete rychle pohybovat šipkama na klávesnici a sázet je tam enterem

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Ajjjj tohle je nepřehledný :-( ....... Neeee, neexperimentuj tolik, nech tam původní vzhled.... Tohle nedávám
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Kvůli čemu ti to připadá nepřehledné? Třeba to půjde ještě nějak editovat
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Nepřehledný to úplně není, spíš ten zvyk po 12ti letech a najednou dnes ráno šok, ale po drobnější editaci bych řekl že si dobře rychle zvyknem 😉 jen by to chtělo za mě nějak barevné odlišit okna příspěvků aby tolik nezanikali s pozadím stránky a tím se opticky rozkátrovali příspěvky, takhle mi to lehce splývá
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

Je to tedy velký nezvyk, ale sem tam je změna potřeba.
Asi budeme chvilku ftfňat, ale časem si to myslím sedne. Jak by řekl můj šéf když komentuje moderní design, je to sexy,
Je třeba možnost, aby fórum podporovalo dvě theme (světlé a tmavé) a uživatel si měl možnost zvolit?
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

zax píše: 31.05.2022 8:35 Je třeba možnost, aby fórum podporovalo dvě theme (světlé a tmavé) a uživatel si měl možnost zvolit?
Co jsem pochopil, tak by to mělo být možné. 😉
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Co se děje/bude dít s fórem?

To bych bral 😉

Zpět na „Pravidla a informace“