Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Quicrun Fusion Pro Combo 2300kV s ESC

Možná jste někdo zaznamenal "nový" Fusion SE 🙂 Mrsknu to sem, protože změn je málo a cenový rozdíl spíše znevýhodňuje tento nový levnější model.

O co tedy jde?
Vlastně je to "náhrada" za první Fusion v trošku ošklivějším balení. Funkce stejné, princip stejný. SE je o 6 mm kratší (stejně jako PRO) což beru jako plus, ale zase nemáte v balení programovací kartu.. Při ceně 2800,- za SE bez karty a 2900,- za původní delší Fusion s kartou asi není moc o čem mluvit. 🤷‍♂️

SE: https://www.mz-racing.net/hw30404317-qu ... 0a-p142020
Původní: https://www.mz-racing.net/hw30120401-qu ... 60a-p39498

Koukal jsem do zahraničí a tam jsou rozdíly v cenách trochu výraznější, ale to je tím, že tam původní Fusion má cenu nastavenou o hodně výš než tady u nás v ČR.
Pro příklad na Tamico.de
Fusion: 136 eur (3300,-)
Fusion SE: 112 eur (2700,-)
Defík777
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 23.07.2023 8:32

Re: Quicrun Fusion Pro Combo 2300kV s ESC

Ahoj, mám v TRX-4 combo Quicrun Fusion SE 1800KV a fungoval skvěle, ale včera se mi stala divná věc. Byl jsem s ním jezdit a vše bylo OK, pak jsem vyměnil baterku za nabitou a auto se nerozjelo. Normálně se při zapnutí ozve pípnutí, ale teď bylo auto zticha. Všechna serva reagují, ale motor nic. Četl jsem někde, jestli není problém s přijímačem, tak jsem zkusil prohodit kabel serva řízení a motoru s reglem, a nic. Zase jen serva. Po tomhle nepovedeném pokusu jsem zkusil uvést combo do programovacího režimu, což se mi povedlo a dioda ve spínači se červeně rozblikala a motor začal pípat (vše jako normálně), ale po chvíli se dioda změní z červené na jakousi zelenou se slabým přísvitem červené (ale pořád bliká a pípá) a pak se auto vypne...
Nevím co si o tom mám myslet, nemáte s tím někdo zkušenosti? Comba mám už dvě a zatím se to stalo jen u jednoho, obě jsem kupoval na doporučení někoho z tohoto fóra.
Díky za odpověď.
TRX-4 Land Rover Defender olive
Traxxas Rustler 2wd
TRX-4 Land Rover Defender sand
Traxxas Stampede 2wd
EXPEDICE!!!
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Quicrun Fusion Pro Combo 2300kV s ESC

To je vážně docela podivnost jestli se to stalo při výměně baterie..

Já bych asi zkusil motor úplně resetovat přes programovací kartu a znovu nastavit a napárovat.

Já postupoval podle tohodle videa a zatím nemám problém. 😇 případně reklamace když už nic nepomůže.

Bohouš
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 13.11.2018 18:26
Bydliště: Skřivany (Nový Bydžov)

Re: Quicrun Fusion Pro Combo 2300kV s ESC

Něco podobného se nám stalo taky. Nakonec jsme ale přišli na to, že byl jen vybitý vysílač.
Měl nízkou kapacitu baterek... serva fungovala, ale motor se netočil. Nemůže to být tím?
3D Sets Landy 4x4
TRX-4 Land Rover Defender
Latrax Teton
CR12 Ford F-150
Defík777
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 23.07.2023 8:32

Re: Quicrun Fusion Pro Combo 2300kV s ESC

Ovladač jsem zkoušel jako první věc, ale bez výsledku. Pak jsem motor zresetoval podle videa a na stole běží krásně. Teď musím auto vzít ven a pořádně protáhnout, ale doufám, že to bude funkční. Díky moc za rady
TRX-4 Land Rover Defender olive
Traxxas Rustler 2wd
TRX-4 Land Rover Defender sand
Traxxas Stampede 2wd
EXPEDICE!!!

Zpět na „Novinky na trhu“