Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 621
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Spínač přídavných světel

Kluci kdo tomu rozumíte, mám tenhle spínač https://www.ebay.com/itm/175523009294 . Akorát mi pouští šťávu jen do jednoho vývodu, je vadný on ,nebo já 😂
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Spínač přídavných světel

Tvl a sepnuls ho, než jsi ho měřil? 🤣
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 621
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: Spínač přídavných světel

Měřák nemám. Připojil jsem sv. rampu a na jednom vývodu svítí, na druhém nesvítí 😁. Jestli ho náhodou někdo nemá a ví jak na něj. Možná hold poslali vadný kus
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 137
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Spínač přídavných světel

Hele tyhle spínače jsem dával do aut abych osvítil potkávačky a rampu. V podstatě na první sepnutí přes kanál jsem zapl potkávačky, dalším klikem mi zhasli, na 3. klik to rozjelo rampu na tom druhém vývodu a na 5. klik svítilo vše naráz
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Spínač přídavných světel

Jak píše Hofy.
Mohl by to bejt spínač pro postupný spínání 2 větví,na poslední sepnutí by mohly svítit obě větve,na další třeba stroboskop obě nebo jen jedna větev.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 621
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: Spínač přídavných světel

Tak nějak by to mělo fungovat i podle popisku prodejce, ale bohužel mám smolíka . 2. větev je mrtvá. Těmle udělátkům nerozumím abych se tomu podíval na střeva a zjistil kde je chyba. Zkrátka ať mačkám jak chci pořád reaguje jenom jedna větev... svítí ,bliká,stroboskop ... ale na druhém vývodu se nic neděje🤷‍♂️. Tak zkusím u číňana štěstí znovu 😎
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Spínač přídavných světel

Ještě sem si nechal přeložit popisek funkcí.
Neděláš náhodou jen jeden cvak pro zapnutí ?
V popisu to píšou jinak.

Přepnout pracovní režim
Pokaždé, když dvakrát stisknete přepínač třetího kanálu nebo dvakrát stisknete tlačítko třetího kanálu, stiskněte následující pořadí pro cyklování:
2-cestný výstup vypnutý -> A-výstup otevřený, B-výstup vypnutý -> A-výstup vypnutý, B-výstup otevřený -> 2-cestný výstup jsou otevřeny -> režim dvoulampového dýchání -> 2 -vypnutí výstupu... ...cyklus

Pokud tedy cvakneš jen jednou,ASI ovládáš jen jeden kanál a nepřepne se na druhej.
Zkus a uvidíš.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 621
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Re: Spínač přídavných světel

Taky jsem si to nechal přeložit a dělám to podle návodu .
Poslední aktualizace třetího kanálu přepínače, se silnou kompatibilitou, podpora různých XH, SM atd
Podle toho textu mě napadlo,možná to nějak není kompatibilní s mým postarším 3 kanálovým vysílačem TA, který jede na 27 MHZ.Zkusil jsem vyměnit za "nový" 4 roky nevybalený 😁 GT5 ... a zase nic.Obětuju 100 Kč a zkusím štěstí znovu.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“