Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkná barva, o nějaké takové taky uvažuju. Ale to je ještě daleko 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

minotaur píše:Pěkná barva, o nějaké takové taky uvažuju. Ale to je ještě daleko 8)
Barvicka opravdu moc pekna , taky sem na ni koukal! :o Len velka skoda ze si si nevybrusil koce lemov na oboch blatnikoch , tym padom si musel ist s karoskou trochu hore coz neni to prave! Idealne je ked vomkajsi a vnutorny blatnik pekne licuju , lebo kolo ti nikdy nepreperuje cez vnutorny blatak! Ten navijak vyzera trochu cudne , ked je tak nizko :roll: Ja by som ho dal vyssie na naraznik a halogeny prerobit alebo ....!
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Majlo píše:Jasny ale zas bych to tam nenechaval celej den :-D


No celej den né,to by mi z toho nic nezbylo....viděl bych to tak na dvě až tři hoďky...ještě se uvidí :wink:
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

komaar píše:koukam, ze vychod prahy posiluje :)


tak snažíme se,seč nás síly stačejí :wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

jerry-mouse píše:
minotaur píše:Pěkná barva, o nějaké takové taky uvažuju. Ale to je ještě daleko 8)
Barvicka opravdu moc pekna , taky sem na ni koukal! :o Len velka skoda ze si si nevybrusil koce lemov na oboch blatnikoch , tym padom si musel ist s karoskou trochu hore coz neni to prave! Idealne je ked vomkajsi a vnutorny blatnik pekne licuju , lebo kolo ti nikdy nepreperuje cez vnutorny blatak! Ten navijak vyzera trochu cudne , ked je tak nizko :roll: Ja by som ho dal vyssie na naraznik a halogeny prerobit alebo ....!


Barvička mě ťukla předevčírem :lol: Chtěl jsem něco,aby mi to ladilo ke 130RS,ale pak jsem si vzpoměl na tuhle. Cca před pěti lety jsem si sní chtěl nastříkat Passata,co jsme chtěl dotáhnout z Německa,ale pak z toho sešlo. Moc se mi ta barva líbí a důležité je,že je to originál Volkswagen,takže odpadá jakýkoli laborování a míchání odstínů.

S těm lemy mě to vůbec nenapadlo,děkuju. Je fakt,že takhle se mi to líbí víc. Mám rád,když je ten jeep pořádně nahamrovanej :P :P . Zas na druhou stranu,jsem to o tolik nezvedl.
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Noc je ještě mladá a mě se ještě nechtělo spát.
Znáte to,model leží v krabici,v duchu si říkáte,že bych naněm ještě mohl něco udělat :twisted: . Tak mi to nedalo a podlehl jsem.

Obrázek

Původně jsem chtěl osadit jen skla,protože jsem chtěl ještě lakovat lemy a boky nárazníků. Trochu se to zvrtlo :lol: , a tak z lakování nebude už nic. tak jsem přidělal nárazníky,střešní nosič a rezervu.

Obrázek

No nedalo mi to. Když jsme to měl osazené,tak se mi v krabici válela karbonová folie. Tak jsem udělal šablonu a nalepil. První dojmy rozpačité,ale pak to tak hrozné není. Řekl bych,že je to i líbivé.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

No a když už jsem byl tak daleko,tak jsem to tam nasázel všechno.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ještě pořešit uchycení heveru, nějaké to osvětlení,možná ňějakou tu samolepku. :P
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo a taky musim vytvořit podběhy,aby mi to nelítalo dovnitř. A motor bude chtít taky vyměnit :evil:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Možná si s tou fólií mohl polepit ty lemy a boky, i když by to dalo nějakou práci. Ale i ta haubna s tím vypadá docela zajímavě. A jdi už spát! :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Možná si s tou fólií mohl polepit ty lemy a boky, i když by to dalo nějakou práci. Ale i ta haubna s tím vypadá docela zajímavě. A jdi už spát! :lol:


No nad těma lemama jsem přemýšlel,ale uvidim ještě jak se mi bude chtít. Musím dotvořit ty podběhy a začal jsem makat na druhém modelu Š130rs. Tak to asi takhle už zůstane
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Dneska udělám nějaké fotečky venku v terénu. Zatím jen na polici s rozdělanym TT-01....

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Kompletní fotoalbum zde http://picasaweb.google.com/10132529966 ... 54/Pajero# . Jsou tam fotečky i Mana a Škoda 130RS. Ale také nějaké ze závodů z Mořiny 2010.
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo a taky mi přišly poslední poloosy s kloubama od GPM.....buhví,kdy budou další :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

vypadá to pěkně s tou folií a jestli máš ještě kus tak bych natáhnul i střechu. Pak by to byla pompézní záležitost.... 8) :wink:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

pajiki píše:vypadá to pěkně s tou folií a jestli máš ještě kus tak bych natáhnul i střechu. Pak by to byla pompézní záležitost.... 8) :wink:


Folie mám na potažení celého auta...přemýšlel jsem otom...uvidim co mi řekne můj dvorní konzultant o víkendu a podle toho se rozhodnu. :wink:
Uživatelský avatar
klasek
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 10.05.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

Dneska bylo venku nádherně,tak jsem dal Pájo trochu upéct na sluníčko a při té příležitosti jsem udělal i nějaké fotečky. Až pojedem do terenu,tak uděláme další.

Bohužel,foťák bratr rozflákal,tak foceno jen mobilem.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „CC-01“