Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

LOGO WEBU!

Takže vážení odvážlivci, umělci a znalci Corelu...

Nějak si myslím, že prostě nadešel čas, abychom vypracovali logo pro tento web, kterým se budeme prezentovat. Po probrání všeho možného (souvisejícího) s Deekayem, jsme došli k těmto poznatkům a požadavkům:

1) Musí tam být rc4x4.cz
2) Logo by mělo být relativně jednoduché, aby se dalo používat i na modelech a stále to bylo to naše logo.
3) Pro další použití by mělo mít max 3 barvy.

Font je libovolný, kombinace barev libovolné, použití obrázku libovolné - vše jen podléhá třem uvedeným bodům.

A teď k organizaci.

Každý kdo se cítí na vypracování (tedy kdokoliv) může vypracovat libovolný počet návrhů a ty mi poslat - v bitmapové podobě. Jinak zazálohované je musí mít ve vektorech. Posílat návrhy lze i postupně.
Jakmile návrhy přestanou chodit, nebo tak nějak tak je anonymně uveřejním - teda já se pod to podepíšu, ale nikdo nebude vědět, čí je který a pak se bude hlasovat. No a podle toho se vybere návrh... kterým se budeme prezentovat.

Co vítěz? Jednak se bude honosit a může všude říkat, že to byl ON, kdo logo vymyslel :-) A taky dostane cenu. Jakou ještě nevím, ale něco vymyslím, abych se za to nemusel stydět...

Co poražení? Odejdou se ctí... (není to moc, ale co už...)

EDIT: loga mi posílejte mailem na valasek(kyselaryba)login(tečička)cz
pajero4x4
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 28.06.2010 0:00

Ahoj prepac ale rozmery ? :-p
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

kdyz je vec v krivkach pak jdou prece rozmery stranou... bitmapu mu dodej v koukatelne velikosti jinak se hlasim jako zajemce snad stihnu neco spotit
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Logo by melo byt vektorove - Corel Draw, Adobe Illustrator apod.
tzn. ze nezalezi na velikosti, protoze se da beze zmeny kvality neomezene zvetsovat zmensovat. EDIT: tady uz me predbehl memphis, diky.

A jeste jedna dulezita vec - logo nesmi porusovat cizi autorska prava, to znamena, ze pokud budete chtit pouzit obrazek, ktery jste sami nekreslili, nebo nefotili jako zdroj pro zpracovani loga, mel by pochazet z nejake free stock galerie. Cili ne jentak cokoli stazene z internetu. To same fonty.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Bohužel musím vyjádřit trochu zklamání, protože dosud mi došel jeden jediný návrh a ten byl myšlený (alespoň doufám) žertem. Opravdu nemá nikdo náladu se zúčastnit?
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Vhodim do osudí svůj návrh, kterej už pár lidí má někde nalepenej:)
Obrázek

pošlu ti to i na mail esi chceš...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

salvatore píše:Bohužel musím vyjádřit trochu zklamání, protože dosud mi došel jeden jediný návrh a ten byl myšlený (alespoň doufám) žertem. Opravdu nemá nikdo náladu se zúčastnit?


nálada by byla ale čas není, navrhnout logo za který bych se nemusel stydět není otázka dní ani týdne, dej uzávěrku tak do konce ledna....
bflmpsvz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Myslim, ze to chce nechat fakt hodne casu. Taky se priznam, ze ac jsem planoval uz dlouho se do toho pustit, tak jsem si na to chvilku proste nenasel. Proto taky vicemene vznikl tendle thread.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:...Opravdu nemá nikdo náladu se zúčastnit?

Mel jsem v planu neco vytvorit, ale prednost ma grafika ktera me castecne zivi a té je ted vic nez dost a zasahuje mi i do meho volneho casu. Zbytek meho volna musim (a samozrejme chci) venovat me rodine v ktere ma ted hlavni slovo nase 4 měsíční miminko :-)
Pokud by se nasel cas nez "vyberove rizeni" ukoncis, tak neco vytvorim, ale jak pisou uz kluci prede mnou ... chce to o dost vic casu... ale kolik??? ...to opravdu netusim :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Tak jak to vypadá? kolik už je návrhů?
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

už někdo něco nového vymyslel nebo je to pořád brzo
Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

Nevím jestli je tohle ještě aktuální ale dneska jsme něco zkoušel pro jednoho kolegu tak jsem rovnou udělal i něco.... posuďte to vy...

Obrázek
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

2. není zlá. Jen se mi zdá, že to auto má moc detailů.
Ale 100 lidí, 100 názorů :wink:
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

myslím že v jednoduchosti je síla, dát čistě nápis s vebovkou, bez jakéhokoli konkrétního auta
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Pedro píše:
Ale 100 lidí, 100 názorů :wink:


No to máš pravdu. Mě se právě nejvíc líbí ten úplně v levo!
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--

Zpět na „FreeKec“