honzix
Nově příchozí
Příspěvky: 69
Registrován: 11.08.2009 0:00

I já bych se přikláněl ke dvojce, ale dřív se tohle dělalo v černé barvě (časem vybledlé a oloupané). A ať už se rozhodneš k jakékoli variantě, tak nezapomeň, že dřív neměli plotry a všechny šablony byly z jednoho kusu, takže měli tokový ty spoje, třeba u písmene "O" měli chycenej střed proužkama ..
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Naja, dřiv sice nebyly plotry, ale zato byli písmomalíři. Kam se na ně dnešní plotry s.r.u...
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

OK, moc všem děkuji za názory. Začnu připravovat jedničku a testovat postupy na zbytku látky z plachty. Technologicky to vidím na vyřízlou samolepku, přes kterou nanesu tamponem barvu na textil.
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Nemas si do toho nechat kecat, ta dvojka ma vetsi pismo tudiz je citelnejsi. A o to u reklamy de ne ?
Obrázek
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

MikeP píše:Nemas si do toho nechat kecat, ta dvojka ma vetsi pismo tudiz je citelnejsi. A o to u reklamy de ne ?


To je fakt, ale sdělení v tomto případě není prvořadé, jde spíš o design. Spíš mám obavu o to, jak se mi povede udělat ten ovál okolo, aby nevypadal jako brambora...
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

sehnat tedy dokonale eliptickou bramboru 8)
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

RedneCk píše:... mám obavu o to, jak se mi povede udělat ten ovál okolo, aby nevypadal jako brambora...

Hele, tak to radši 2. :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Těsně před Sokolčím jsem trochu poladil osvětlení, teplá bílá plus trocha oranžády...

Obrázek

Obrázek
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
carlosKH
Nově příchozí
Příspěvky: 40
Registrován: 31.10.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

striknuti kastle

zdar chlape,jak mas strikanou tu karoserii,pochopil jsem ze tu medenku mas zevnitr,takze tu cervenou a bilou mas zezhora?je to normal barva na lexanku?a drzi?
Jelikoz sem Humřika prodal a nez me dojde nová kastle tak musim nak striknout CF100.
dík Carlos
Karel
----------------------
Axial SCX10-redFord F350
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jasný, jsou to barvy na lexan, měděná je zevnitř, ještě jsem ji přestříkl stříbrnou a v kabině červenou. Zvenku pak šedivá základovka a přes ní bílá a červená. Drží to super a škrábance jdou některý jen do základovky a hlubší až na "rez". Když jsem to stříkal zvenku, obřízl jsem řezákem fólii a nechal ji na místech, kde jsem chtěl viditelnej spodní nástřik. Ušetří to dost práce s krycí páskou...ale bacha, chce to cit s řezákem, aby se nenařízla i kastle :wink:
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Obrázek

Včerejší akce na zřícenině Sion se opravdu vydařila, ovšem po několika hodinách ježdění a značném brodění se z auta začalo kouřit a odporoučel se motor. Doma jsem to rozebral a vida:

Obrázek

Obrázek

Rozpadl se komutátor a zlomil uhlík, těžko říct, v jakém sledu. Buď se to stalo proto, že tam pouštím 3S (ale už skoro rok a doteď dobrý), nebo tomu neudělala dobře kombinace vody a prachu... Myslím, že to opravit nepůjde, takže to vidím na nákup Tekina 35T, do kterého lze pustit bez obav 3S. Pokud se ovšem někdo domníváte, že Novak ještě jde opravit, dejte prosím vědět. Koukal jsem na stránky Novaka do náhradních dílů, komutátor jsem tam nenašel a mimo toho se mi zdálo, že téměř jakýkoli náhradní díl stojí stejně, jako nový motor...
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný! Schovej to na příští Sokolčí, ať je materiál na první cenu :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

:-D

Taky tu uz par veci mam, Nytrak se ma na co tesit....
Obrázek
Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

Minotaur, MikeP: Už jsem na to myslel, motor schovám, nicméně doufám, že k němu už moc věcí nepřibyde...
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

hehe nakonec místo poháru bude kastle cruisera s motorem na střeše ? :mrgreen: Jinak pěkný, to bych do novaka neřekl, docela by mě zajímalo proč..

Zpět na „SCX10“