Honnzza
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 13.12.2010 0:00
Bydliště: Jablonec nad Jizerou

Xmods hummer

Tak jsem si pořídíl celkem nepopularní xmods v základu.Už mam objednaný servo na pohon , 4x4 a kovové poloosi fotky pořídím co nejdříve.
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Jsem zvědav, sem s postupnou stavbou... :wink:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

s těma kovovejma poloosama pozor ,,, pokud budeš používat jiná ramena (ty vyšší jak jsou v balení zároven s jinýma kolama) tak ti ty poloosy budou k ničemu jelikož jsou krátké
Uživatelský avatar
nguyenerik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 610
Registrován: 28.09.2009 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Xmods hummer

S tim autem se mi darilo predelat na mirco servo, regl a 2,4ghz k tomu svetla jako vanocni stromecek :mrgreen:

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
nguyenerik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 610
Registrován: 28.09.2009 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Xmods hummer

Na stesti mi tam vlezlo mirco servo, nez jsem chtel cely rizeni predelat, takze sundal jsem pouzdro na baterie a a na jeho miste je to servo a i lipol baterie. Momentalni mam baterii, prijimac, regl Dys. K tomu jeste svetelny modul takze vsechny jsou vevnitr pod karoserii a tesne vedle sebe. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Xmods hummer

Vítej mezi x-mods šílencema. Taky jsem moda předělal, doporučuju ti úplně vyhodit ten střední díl a udělej nový, já jsem na to použil desku, co je na plošné spoje.
A takto to dopadlo : http://gecko-x.rajce.idnes.cz/modely/#P1080165.jpg
Je to sice on road, ale má to společné rysy - v základu je to brak :-( Ale když si s tím člověk pohraje a předělá to, tak se s tím dá celkem slušně zablbnout. Hlavně ložiska, abys odstranil ty hrozné vůle. Pak jsem tam pořídil i spoustu al dílů, protože ten plast je křehkej jak prase a nic nevydrží. A vzhledem k nedostupnosti dílů, je to navždy, kov v tom už snad neodejde. Držím palce
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
nguyenerik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 610
Registrován: 28.09.2009 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Xmods hummer

Diky za inspiraci. Nechtel jsem delat celou desku znovu nebo je tam ten kardan. Jinak jsem zmenil loziska. Auto mi ted jezdi, jen treba zpevnit regl a baterii..

Zpět na „Mikro expediční modely“