Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

NAMOR píše:Mooooc pěkná práce.

díky,já tak už bych někam do přírody a zde je sněhu jak v alpách. já snad z aut přejdu na motorové sáně. :sad:
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

tatra 8x8

a je tam základovka :hura:
Obrázek
zejtra bude broušeníčko,zase. :cry:
http://stembyk.rajce.idnes.cz/stavba_tatra_8x8/
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

jurda píše:
NAMOR píše:Mooooc pěkná práce.

díky,já tak už bych někam do přírody a zde je sněhu jak v alpách. já snad z aut přejdu na motorové sáně. :sad:

Ty jsi to myslel vazne s tema sanema?? No ja jen ze jsem tvou Tatru zahlidnul na modelbazaru..
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

A proč je na prodej ??? !!!! :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

tatra

jak už jsem řekl,coural jsem po tracích foru a našel jsem odkaz na pěkný podvozek a tak začnu znovu a obráceně od podvozku ke boudě. což vím že stavba mně jde. a jak už zde byla řeč::::::tatru má každý,ale?
ale t-805 6x6.stahuju obrázky a čmárám nákres,to tu moc není. :tleskam: z chutí přibývá chuť
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

Spider píše:
jurda píše:
NAMOR píše:Mooooc pěkná práce.


Ty jsi to myslel vazne s tema sanema?? No ja jen ze jsem tvou Tatru zahlidnul na modelbazaru..

já že tady v tanvaldu je sněhu jak v alpách,stále a porád,ale to byl humor.přičuchl jsem k expedici a už mně to nepustí.Tady ten sních se drží dlouho a mně to táhne ven z mazlem.
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

To je taky parádní.Hledal jsem a tohle je teda tvoje máš to na bazaru. postavím Vám na zakázku karoserii na dané rozměry podvozku..například : jeep,dodge chevy,hammer,a další. 1/6,1/8,1/10...od 400,- do 900,- doba práce maximálně do 4 týdnu z dodáním.
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

tatra

to mně do toho nahrabal kamarád když jsem mu postavil dodge vojenský z 2svět.války.
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Re: tatra

Já jen že totu běželo a bylo to kapánek prapodivné a nigdo se ktomu neměl :!: 8(
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

tatra 8x8

já ani nevěděl že to vážně udělal a že to tam je.on je prodejce plast modelu v lbc.
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

Cetl jsem dobre ze mas v planu tatru 805 6x6?? Videl jsem nakresy.Ale zadnou fotografii. Dokonce na tom obrazku byl i nakres ve verzi 8x8 double cab.. vypadalo to zajimave..
Naposledy upravil(a) Spider dne 18.02.2011 0:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Spider
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 28.10.2010 0:00

Obrázek
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Tak pokud mě pamět a dostupné informace neklamou tak jediná verze co se týká Tatry 805 je 4x4 v různých modifikacích aby mě tady nikdo nebral za slovo. Jinak smekám v tomto klobouk před Kolouchem a Strejdou že se nenechají vyvézt z míry a dělají si Tatry dále po svém. Mě ty poslední ohlasy výše uvedené tatk trochu stále překvapují. Myslím si že většina lidí co kdy postavili Tatrovku a jeli vůbec nějakou expedici a ne jenom jednu,určitě co se pamatuju neudělali to že si schrastlil kabinu z písku buch buch Merkur a jedem. Stavěl jsem Hasiče 8x8 pak je ode mě měl Jarmil 33 a potom jsem spolu se strejdou dělali 4x4-ku a myslím si že takto jak je výše uvedeno by si to nikdo z nás,už kvůli tomu aby to auto trochu vypydalo nedovolil.
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

ale t-805 6x6.stahuju obrázky a čmárám nákres,to tu moc není. z chutí přibývá chuť


Tak to jsem na tebe hrozně zvědavý.Mám v plánu postavit také tatru 805 do trialu,ale zatím jsem pohořel na výrobě kabiny,zatím nevím ,jak do toho,páč laminovat to nechci a výrobou z PSH,zatím nevím.Každopádně tě,budu sledovat a byl bych vděčný, potom za šablony na výrobu kabiny.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“