Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Teď už musíš tady číst a záleží vše už jen na tobě!!!
Dvoukanál stačí...pokud chceš hned jezdit a nechceš mít třeba zatáčecí i zadní nápravu...
Páčkovka,volantovka...to už je věc názoru a s čím se ti bude lépe jezdit!!Já rád volantovku,kamarád zase jen páčkovku!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

martin_b píše:bude mi na tohle stacit dvoukanalova volantovka?

Určitě bude, jak píše Tomhabmw, ale když už by si chtěl volantovku tak doporučuji tří-kanál, nikdy nevíš na co se ti bude hodit. Dobrá vysílačka, kterou mam třeba já, je spektrum Dx3-E ( cena je výborná, má tří-polohový třetí kanál a pro expedice a crawling je naprosto dostačující).
Btw: Jak tak přemýšlím, tak si neumím představit jak běhám po skalách s páčkovkou :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tak páčkovku zase pověsíš na krk... :P
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Tomhabmw píše:Tak páčkovku zase pověsíš na krk... :P
to jo ale problém nastává když spadneš :mrgreen:
martin_b
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.02.2011 0:00

ptal jsem se na volantovku kvuli tomuhle :-)

http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh ... duct=10608

jezdime s tim s klukem Sharka a nema chybu. neuveritelny vysilac za ty prachy, fakt slape na 1000%

Jinak jako letec-amater samozrejme packuji 8)

Chjo, vy mi davate :cry: sem myslel, ze to budu mit protentokrat jednoduchy
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Když máš oboje tak si to vyzkoušíš a která z nich ti bude vyhovovat víc, tak tu použiješ ne? :wink:
martin_b
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.02.2011 0:00

gyzmo777 píše:Když máš oboje tak si to vyzkoušíš a která z nich ti bude vyhovovat víc, tak tu použiješ ne? :wink:


jasne, jen jsem nevedel, zda bude stacit dvoukanal (volant)

no nic, ted to vypada, ze asi budu muset zacit objednavat, studovat a stavet :-)

asi mam vybrano - XR10

Vsem vam moc dekuji a preji mnoho stastnych kilometru.

Az se vrhnu do stavby, zase se ozvu, nebojte, on se nejaky dotazek urcite najde :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

xr10 si doslova rika o 3-kanal. muzes zacit s jednim reglem, ale teprve se dvema se da z toho auta vymackat nemozny. Mel sem tak udelanyho berga a to byla parada.
Obrázek
martin_b
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.02.2011 0:00

Tak to ti verim, ale pro zacatek to bude rozhodne na jeden regl. Letosni leto to budu mit jako autoskolu :-)
martin_b
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.02.2011 0:00

Vsechno je jinak :wink:

Takze, crawler uz je doma. Vcera dorazil z émeriky.

Ve finale jsem se rozhodl, ze utracet prilis mnoho penez a casu je pro mne v zacatku zbytecne a objednal jsem Redcat Racing Rockslide 1:10 ve verzi XT

Ve finale vysel i s postovnym na 4,541.44 CZK pricemz 88$ je za postu (radeji jsem si dal drazsi postovne pro klid duse)

Nejdrive jsme jezdili na napul nabitou baterku - synek uz se nedal zadrzet - cca pul hodky jen tak po byte a seznamovali se s autem (ma napr. ctyri rezimy zataceni naprav)

Pak jsme, behem nabijeni baterky do plna, vytvorili drahu z prken, gauce, postele, beden, tri sesliku a nekolika polstaru :-)

Kdyz to videla zenuska, malem ji odvezli :lol:

SUPER! Byli jsme nadseni nejen ja a synek, ale i zenuska, ktere jsme vysilac napoprve vnutili a pak se mermomoci s nama chtela stridat v jizde

Baterka NiMH 1800mAh vydrzela jezdit hodinu :o

V blizke dobe se pokusim domluvit s kolegou co ma crawlera stavenyho v super kvalite a vyrazime do lomu, abychom autiko vyzkouseli v tvrdsich podminkach. Nicmene verim, ze by to mohlo byt OK, protoze konstrukce vypada solidne, zda se mi to opravdu jako pekne udelane auto.

Takze, az budu mit vic info, opet se ozvu.

At Vam to jezdi, leta, plave,

Martin
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Škoda, že jsem si nevšiml tvého příspěvku dříve, tohle není moc dobrý Crawler, rozhodně bych ti ho nedoporučil.
martin_b
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.02.2011 0:00

no, ja jsem zatim spokojenej. pravda, nemam s cim srovnavat, ale napr. minuly tyden jsme to se synkem vzali na skalu, auto dostalo zabrat jak svina a pravda je, ze jsme ocesali par zoubku na prednim servu :-)
ale jinak OK
Srovnavaci test zatim zadnej, takze se jeste nemam o cem rozepsat. Prevazne s tim jezdi 6ti lety synek a to, co to auto vydrzi zacinam prirovnavat k malemu zazraku :P

napr. na Sharkovi furt neco spravuju, tady zatim nic
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Když jsem začínal před léty já s Crawlery, taky jsem začal od koncepce jeden motor na dvě nápravy, rychle jsem v terénu poznal, že to je špatná cesta a tyhle podvozky mají bohužel dvě základní nevýhody pro opravdu špičkové modely této kategorie. Takže od té doby jedině dva motory, jeden na každou nápravu a vlastní rám na tyto nápravy. Protože nikdo jiný nedělá lepší, aspoň jsem teda nic a nikoho nenašel, že by to dělal.

Obrázek
Obrázek

Cena samozřejmě odpovídá kvalitě :roll:
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

prejemenuj nazev vlakna

nerikals, ze budes kupovat XR-10 ?
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

XR-10 dobra volba!
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=

Zpět na „Ostatní crawlery“