Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Dakar, čtvrtý pokus.

Pro čumákovky od Mercedesu má dost slabost... Až už Zetros, nebo Mog. Oboje paráda. K tomu verze Dakar.... Ty mi dáváš!

Ale nějak se nechytám, co má společnýho Zetros s Kamazem s čumákem. Teda jak na to koukám, kastle vypadá stejně? To Kamaz kopíruje? Nebo nějak spolupracují?

Každop nádhera. Těším se na pokroky

edit:
Použití kabiny a kapoty z Mercedesu Zetros je logické – Mercedes Benz s Kamazem spolupracuje a zároveň se jedná o sériově vyráběnou a homologavou kabinu, takže nemůže dojít k problémům jako u Aleše Lopraise s jeho Queen 69
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Dakar, čtvrtý pokus.

mirakuli píše:Máš to pěkný Milane, pokukoval jsem po něm, jen nevím jestli by šel osadit na trx4 šásko. Třeba se k tomu rozhodnu časem :OK:


Asi by se musely upravit rozměry, ono původně je to desetina a já to zmenšoval.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Dakar, čtvrtý pokus.

sMERIn píše:Pro čumákovky od Mercedesu má dost slabost... Až už Zetros, nebo Mog. Oboje paráda. K tomu verze Dakar.... Ty mi dáváš!

Ale nějak se nechytám, co má společnýho Zetros s Kamazem s čumákem. Teda jak na to koukám, kastle vypadá stejně? To Kamaz kopíruje? Nebo nějak spolupracují?

Každop nádhera. Těším se na pokroky

edit:
Použití kabiny a kapoty z Mercedesu Zetros je logické – Mercedes Benz s Kamazem spolupracuje a zároveň se jedná o sériově vyráběnou a homologavou kabinu, takže nemůže dojít k problémům jako u Aleše Lopraise s jeho Queen 69



V podstatě je to stejná kabina, ale hodně se liší :-D takže vytištěnou mám Kamaze a na Mercedes musím řezat a lepit, a hodně ;-)
bflmpsvz

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“