aviaro

Hezký, copak to je za tlumièe ? 8)
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Diky :wink: jsou to 110mm z MZ-racing noname. Ale uz tam maji jen 120mm, tyhle 110mm uz neprodavaji :sad:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Teda to jsou dost ďábelské disky :twisted: taky mám crazy krawlery, dobrý jsou. A ty Iroky prodáš nebo jak? možná bych je bral ....

A krásně ti to kříží :FINE:

Podle výzdoby je vidět, že bys tu Toyotu fakt moc chtěl :lol: pokračuješ nějak?
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Hihi :lol: diky jsou trochu dabelsky, ale Honcho si na ne rychle zvykne :tleskam: jinak Iroky jsem prave koupil, a dneska jsem na nich byl na expe ve snehu a hoooodne velka zmena oproti Flat ironum :lol: :lol: :lol: takze s Irokama max spokojenost a urcite je neprodam :tleskam: Ja chci mit kola jak 1.9 tak 2.2 a prehazovat dle podminek :lol: k tem 2.2 musim jeste domyslet prizvednuty a trochu posunuty drzaky na kastli aby to nejak vypadalo a nebyla kastle pak dlouho nic, a pak teprve ram :lol: proto musim kastli prizvednout o kousek asi tak jako je na fotkach s kolama 2.2 ale jeste ji musim soupnout tak o 1-1,5cm dozadu abych nemusel nejak ostreji orezavat nakdoli na kastli, jelikoz ikdyz je to lexanka, tak se mi do ni moc rezat nechce :twisted:

Jinak na Toyote jsem zatim nepokrocil od vanoc protoze sem nemel cas a kdyz byl cas, tak nebyla ta spravna chut se pustit do delani kastle, jelikoz sem ted montoval taky ty kola :lol: ale uz s tim chci hnout, mam to na stole porad rozdelany pred sebou a uz se tesim az se do toho dneska vecer pustim :tleskam:
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Tady je videjko z vcerejsi expe na snehu a Honxhi na 1.9 Irokach :tleskam:

http://youtu.be/DE45tlt9_YQ
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

ASTALA: Moc pěkný video i auta!
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Diky video delal Radek z Chebu, to je jeho zasluha a dve auta (SCX10) jsou taky jeho :tleskam:
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak sem vcera konecne obul na Honcho a hlavne malinko vyzkousel 2.2 :wink: :lol:

Jsou to fakt backory a diky prumeru gum 133mm se napravy uz slusne zvedly od zeme, takze prujezdnost o dosti lepsi :palec: ikdyz sem jezdil jen v hlubsim snehu :tlesk: :-D Jinak zavazi kupodivu ve snehu stale fungovalo a protacelo se, coz me mile prekvapilo kdyz byly kola plny snehu, ze zavazi stale maka :tlesk: ale na hlubokej snih to asi bude lepsi bez zavazi aby bylo auto lehci a drzelo se nahore na snehu. Jelikoz kdyz jsem jel trochu ostreji tak se to hned zaborilo a lehlo na bricho :lol:

No nic tady par fotecek misto kecu :-D

http://astalascx10.rajce.idnes.cz/Nove_ ... 121447.jpg
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Diky Richardovi sem poridil Spektru DX3E, takze muzu konecne koupit navijak :hura: :hura: jen si musim pockat, nez dorazi do CR :-(

Jinak mi asi odeslo servo Turnigy, takze jej poslu na reklamaci a Jested musim odject na MG995 coz by nemel bejt problem, ale beru radsi jeste jedno do zasoby
Dal jsem rozebral prevodovku, jelikoz se mi moc nezdala vule na velkem ozubenym kole, po prozkoumani jsem zjistil ze mam nejspis jiz hodne vydrenou osicku v nejmensim ozubenym kole v prevodovce a to zpusobuje vuli na venkovnim velkem kole. Takze jsem objednal nove male ovubene kolo do prevodovky, Tady je odkaz kdyby mel nekdo stejnej problem http://www.mz-racing.net/p3415-ax30394-20t-drive-gear/ a kdyz jsem cistil loziska, jak poradil Milan nechat odmacet v lihu, ocistit, a pak nahrat fenem a zalejt hustejsim olejem, tim nahratim olej lip zatece do loziska. Tak se mi moc nezda zvuk dvou lozisek tak sem objednal i tyhle loziska :? proto jsem vzal i kryt prevodovky

Jeste jsem konecne objednal loziska do predni napravy, jelikoz jsou uz tak vycvachtany ze kola maji vuli do stran skoro 1cm :cry: tak to nova loziska snad spravi. Ikdyz jedno lozisko stoji cca 30,- tak se to nezda kolik jich na aute je a celkem to skace :stop: bohuzel

Takze musim vse ve ctvrtek slozit aby bylo Honcho na Jested fit :tlesk: :hura: :lol:

No a k tomu jsem nakazil kamarada z Chebu a ten se stane dalsim pacientem spolecne s nami RC expedic. Vybral si SCX10 Dingo KIT a bude patrit do zachranych slozek designem auta. Pokud vse klapne a stihnu to s nim spolecne slozit, tak s nami pojede Jested.

Sorry nemam zadne foto, jsem trochu v casovem pressu tak ani nestiham fotit, ale dnes dorazi dily pro prevodovku tak to snad stihnu vyfotit.
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Honcho by Astala

Tak po dlouhe odmlce to tu trochu ozivim :BYE:

Sem myslel ze pres zimu budu mit trochu cas na auticko, ale opak byl pravdou

Ale po skouknuti RC4x4 minulej tyden a trocha volneho casu, mi nedalo a taky jsem neco na aute udelal....

prvni foto z nocnich hodin.....
Přílohy
010420131889.jpg
010420131889.jpg (199.92 KiB) Zobrazeno 2079 x

Zpět na „SCX10“