Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Osm hodin bych klidně hádal. Já jel vlastně už předloňský Ještěd šest hodin na 4600mAh.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Jo tomu bych i věřil protože tyhle pětsetčtyricítky nic nežerou ale když jsem jezdil s mojí buggy dvacet minut tak to byl úspěch takže pro mě je ihodina hodně.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Nikdy jsem tam 540ku neměl - Speed 600 ECO
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak dneska jsem dodělal elektroniku a hned se oběvily dva zásadní problémy ten první je že budu asi muset udělat pandhardskou tyč protože když zatočím tak my lítá rám nahoru a dolů no a ten druhý problém je snad ještě horší musím nastavit můj regulátor na stejnosměrný motor a to my nejde nejhorší na tom je že to jde pouze vysílačem a to neumím mám sice programovací kartu ale ta zrovna tuhle funkci nepodporuje. :roll:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Nepodporuje jo? tak ta je super teda, tu chci taky ... ale řešil jsem stejný problém, nakonec jsem ho poslal na reklamačku a dnes přišel nový :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

No jestli máš stejný problém co já tak ti reklamačka nepomůže ale chci se tě zeptat jestli nemáš nějaký kontakt na toho borce co pořádal tu rally v Branticích ten to určitě bude umět nastavit protože většina regulátorů se nastavuje stejně.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Frenky píše: protože většina regulátorů se nastavuje stejně.


No s tím bych až tak nesouhlasil ... jako když to nejde ani s kartou, tak to už je někde chyba .... kontakt na něj nemám, zkus projít nějaké jiné fora nebo najít někoho, kdo s tím reglem má zkušenosti ... jinak po reklamačce mi poslali nový ani nepípli, tak snad už to bude fakčit, jen musím ještě koupit konektory
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

To jsi mě asi špatně pochopil tou kartou to nejde protože tam prostě není v seznamu možnost změna motoru jinak tou kartou lze krásně jednoduše programovat nevím proč to tak vyrobili no ale podle návodu by to mělo jít nastavovat pomocí vysílače a blikání diod no a tímto způsobem se programuje každý regulátor jenom je jinačí pořadí funkcí nebo jiné barvi diod ale postup bývá hodně podobný no a ten bohužel nechápu. :lol:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

:lol: ... no dobre ale tak když je to karta k naprogramování reglu, tak tam mají být všechny funkce a ne jen půlka ne .... no tak nevím, třeba bych to mohl zkusit, příští týden budu bojovat se svým, tak snad to dopadne ... a pak by se mohl zkusit tvůj
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak už jsem v kontaktu s tím pánem a asi za ním zítra pojedu a zkusíme to jinak jsem to ještě dneska zkoušel a už se trochu točil takže to jde ale s jeho pomocí to pude rychleji.
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Dneska jsem byl u jednoho modeláře kde jsme se přes hodinu snažili nastavit regulátor to se nám ale nepodařilo ale i tak to bylo zaimave odpoledne protože jsem vyděl rallye speciály a plno zajimavích věcí potom jsem přijel domu a šel jsem to ještě jednou zkusit a světe div se ono to funguje jediný problém je v tom že vůbec nevím jak jsem to udělal takže do toho nemůžu moc šťourat jinak budu zase tam kde sem byl. :lol:
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

jeep wrangler z Krnova

a cože máš za regl
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Jeto tohle http://www.astramodel.cz/cz/katalog/Fus ... 14815.html má ohromný výkon a oproti tomu starému reglu to jede asi dvojnásobnou rychlostí a na druhý rychlostní stupeň to je docela raketa . :tleskam:
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

jeep wrangler z Krnova

a nemáš blbě káble,já mam modrej se žlutym
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Však uš mi to jede

Zpět na „NON-Scale projekty“