Uživatelský avatar
Bezmozek
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 06.12.2010 0:00
Bydliště: Praha

a poslední post si odesílal z pračky? :mrgreen: :mrgreen:
Sice na vejlet nepojedu, ale všem do jednoho vám dosvědčim, že jsme seděli u píva a ty železný tyče nikdy nebyly vaše a že už tam ležel :twisted: :mrgreen:
http://superstepa.rajce.idnes.cz/TATRA_Dakar/
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude [i]ľavá, čierná, chlpatá, zubatá..[/i
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Nic osobního ale vše polatit a utíkat a to bude málo :FRIENDS: Mám dojem že tady je stebou ámen a potkatě něgde no :ILL: :ILL:
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

vy ste vsichni drsnaci uz vidim jak tlucete malyho kluka.. tim nechci rict ze to je v poradku ze neposle mesic co ma ale stejne mi to prijde prehnany...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Zas tak malej neni, a strejda je drsňák. :lol:
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

stiifii píše:vy ste vsichni drsnaci uz vidim jak tlucete malyho kluka.. tim nechci rict ze to je v poradku ze neposle mesic co ma ale stejne mi to prijde prehnany...


mozna to prehnany je, ale zase na druhou stranu mi prijde ze ten kluk si z toho dela akorat prdel a vodi vsechny za nos. Tejden slibuje jak posle prachy- jeste neprisly, kastle nedorazila uz mesic a tohle udelal uz ponekolikaty, stifii, nezlob se na me, ale dela to umyslne a ja bych se sebou takhle vyjebavat nenechal.
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No já bych se snažil asi spíš spojit s tou jeho "maminou", ať k tomu řekně svůj komentář, když má vlastně všechny ty transakce pod palcem. To nasilí by tady asi fakt zavánělo průserem :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Jeden drsňák vedle druhého, ale až na vás Domča pošle svého baskervila, tak hned bude bláto na hřišti :)

Obrázek

http://profil.lide.cz/Domca234/fotogale ... =1#galerie
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Klid pánové... Ono už je dost to že si kluk udělal z ostudy kabát u celé expediční komunity. Nechtěl bych bejt v jeho kůži až ho na expedici někdo pozná.
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW


Podle fotek bych řekl, že domča nestrádá a že tedy v nedostatku peněz problém nebude. Problém spíš bude v tom, že nezná jejich cenu a je tak nějak nad věcí.
No, ostudu si tu již zadělal velikou. Proto bych vás ostatní požádal raději se už zdržet komentářů a nechat tu místo postiženým, aby informovali o vývoji.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Z me strany se o vyvoji neda hovorit PORAD NIC ani kastle ani penize !!!
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

sWiNe píše:No já bych se snažil asi spíš spojit s tou jeho "maminou", ať k tomu řekně svůj komentář, když má vlastně všechny ty transakce pod palcem. To nasilí by tady asi fakt zavánělo průserem :lol:


Pokud Gluck projeví zájem , tak mu kontakt na maminku můžu poskytnou ......... do SZ
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Já jsem to obsáhlým popisem začal, tak si dovolím obsáhlým popisem, zase po čase, reagovat.


Milý Dominiku Brante, bytem Plaská XXX, Plzeň, tel 776541XXX alias Domco234,

na začátek svého pojednání pár technických údajů:
-peníze stále nepřišly
-znovu jsem zkontroloval číslo účtu, co jsem ti posílal a znovu jsem zjistil, že je správně
-znovu jsem zkontroloval výpisy z banky a znovu jsem zjistil, že od tebe nedorazilo nic

A teď trocha povídání:
Možná, že to ve svém věku ještě pořádně nechápeš, ale věř, že v tvém životě, je a bude tvá POVĚST, jakou si mezi lidmi vytvoříš, velmi důležitá. Zvlášť pokud se chceš pohybovat v určité komunitě lidí a zvlášť pokud ta komunita je relativně malá.
Komunita modelářů je malá. Komunita expedičáků je ještě o trochu menší. Všichni se známe mezi sebou, napříč celou republikou. Koho neznám osobně, tak ho znám určitě přes jednoho člověka, kterého znám.
A v téhle situaci udělat, to co jsi udělal - "prodat" svoji pověst za pár drobných není zrovna rozumný nápad.

V mém případě jsi času, na reagování a vyřešení celého případu, měl už dost. Měsíc a půl, na to poslat peníze (bankou, poštou, kurýrem).... a poslat správně peníze, je v době elektronického bankovnictví a jiných chytrostí, hračka kterou zvládne malé dítě. A pokud nevládneš elektronickým bankovnictvím , tak poštu máš v tvém případě za rohem, banku máš za dvouma rohama..... nevidím nikde neřešitelný problém. Jsi dost velký na to, abys takovou věc dokázal.
A věř, že poslání peněz je v dnešní době otázka 2-3dnů, bez ohledu na to jakou formu zvolíš. Takže normální průběh by měl být ...v pondělí se to tu objevilo, v úterý pošleš peníze - ve čtvrtek, NEJPOZDĚJI v pátek, je já musím mít. Bohužel se tak nestalo.

Než jsem tohle vlákno vytvořil, tak jsem hodně rozmýšlel, jestli těch pár korun stojí za to někomu zničit POVĚST.
A čím dál, tím víc, mě svými reakcemi utvrzuješ v tom, že na hrubý pytel, patří hrubá záplata.
Objevila se tu spousta názorů na řešení situace, s některými souhlasím, s některými méně. Ale ani jedna tvá reakce mě nepřesvědčila, abych tě litoval.

Nemám rád ultimáta a nemám rád tenhle způsob řešení problému, ale nedáváš mi na výběr.
Takže, máš týden k dobru, do 13.ledna(tj. příští pátek) tohle chci mít z krku a vyřešené. Je mi jedno pro jaký řešení se rozhodneš a jak si to zařídíš, ale nějak to udělej.
Pokud se tak nestane, věř, že jak jsem tvor líný, tak ti začnu šířit ostudu po všech modelářských forech, kde jsi zaregistrovaný (u plzeňáků, u karlovaráků, na tamiyi.....)

Urči si svoje priority a začni jednat

Petr K. alias Pedro
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Absolutni souhlas me tady uz tri dny tvrdis ze jsi prachy poslal ale ja porad zadny nemam udelal sis s ostudy kabat
a diky tvym drzkateym odpovedim ti to z celeho srdce preju !!
Kdyz to tu procitam tak si obcas reknu jestly jsme to neprehnaly ale pokazde kdyz neco napises me presvedcis o tom ze ne
Treba se nekdy nekde potkame a ja si odeberu desatek v dluzne castce s tveho modelu
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Obeznamil jsem s timto tematem i jirkucbx, tak třeba už dominika někdo donutí... :roll:
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Předem děkuji Davemu za informaci ohledně Domčovo nespolehlivosti.
Odkaz na tohle téma hodim i na plzenský ETP forum,aby všichni víc věděli.
http://rcepforum.alptech.cz/viewtopic.php?f=11&t=1133/ Pro případný sledování.
Jinak tady na západě se Domčovi říká "Somálec" a o obchodování s nim nebo jen pokud má něco zařídit/vyřídit,by kluci z Plzenska mohli psát celý hodiny.
Za mně mohu přislíbit,že se budem nátlakem na něj snažit sjednat nápravu.
Naposledy upravil(a) jirkacbx dne 06.01.2012 21:15, celkem upraveno 1 x.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12

Zpět na „FreeKec“