Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo a jeste k tomu tlaku, ventil potrebujes 100% aby si mel stalej tlak v pistoli. To je hoooodne dulezite!!! A na kompresor taky bacha, je dle meho nazoru a zkusenosti vzit drazsi znackovej, kterej ale vydrzi. Jelikoz ty cinsky co prodava ten prodejce fengy vydrzem bezet treba i jen 5 min a je po nich. Sice ho hned vymenil za jinej, ale ten vydrzel 10min a to samy. To jsem osobne zazil.
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1327
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Ono je opravdu velký rozdíl mezi klasickým airbrushem pro "malování obrazů" - to považuji spíš za umělecká díla, protože to by z nás málokdo dokázal i kdyby byl vybavený tím nejprofesionálnějším nářadím a mezi stříkáním ploch a třeba i malých detailů v modelářství - tam je to nesrovnatelně jednodušší a stejně tak i požadavky na vybavení a kvalitu barev jsou nesrovnatelné.
Takže předpokládám, že se zde bavíme o barvení modýlků a to pravé kouzlení s pistolkou jde jaksi mimo nás a myslím, že s těmi modýlky ( pokud je nehodláme opatřit uměleckým dílem třeba jako jejich velkou předlohu ) to nemá až tak moc společného.
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

tak auto ti nalakujou taky bud profici kolem 80 nebo kazdej mamlas v garazi za 30 a je fakt ze 1 tyden budou oba hezky. :wink: :lol: :lol: :lol:

Ale to neni tematem tohoto topicu :lol:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Astala píše:tak auto ti nalakujou taky bud profici kolem 80 nebo kazdej mamlas v garazi za 30 a je fakt ze 1 tyden budou oba hezky. :wink: :lol: :lol: :lol:

Ale to neni tematem tohoto topicu :lol:


Pls 80 a 30 čeho?
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Muhehe co standartne se plati penezma, aspon u nas v lakovne :lol: :lol: :lol:

Celolak Octavie kombi u profiku 80 000,- CZK (ale vymazlenej) a u patlalu v garazi i klidne za 20 000,- CZK
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Muhehe to nevím co a jak u vás v lakovně a ani mě to nezajímá. Tady se totiž mluvilo o modelech, jestli si nepostřehl. Muhehe...
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Cetl jsi tu druhou vetu v mem prispevku?

TO NENI TEMATEM TOHOTO TOPICU!!!!
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Astala píše:Cetl jsi tu druhou vetu v mem prispevku?

TO NENI TEMATEM TOHOTO TOPICU!!!!


V příspěvku, kterej si dal po mý otázce? Do prdele, co to tady zkoušíš?
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty si nejakej vostrej :lol: ne psal jsem to v prispevku na kterej si reagoval!
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Jinak se u profiku co delaji air-brush delaji i MODELY a u tech se pohybujou ceny od 1500,-CZK az do desitek tisic. Videl jsem kamion 1:14 kterej mel pomalovanej kabinu a cast navesu, ale v barve to bylo komplet celi i s doplnkama a stalo to 25 000,-CZK To kdyz jsem slysel, tak sem myslel ze je ten chlapek uz nemocnej :lol: dat za lak na model 25k ale byla to dokonala prace :wink: :P
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Hele mám dvě pistole Harder a Steenbeck,viz odkazy co už jsem sem hodil a stříkání s nima je naprosto jiná liga než s fengdou,to je jako fáčko a superb :-D
A ty fengdy jsou v podstatě čínský hopie Hansy,a stříkat s nima jde ale když to používáš poměrně často tak vydrží tak půl roku-rok a pak už jen stříká ale seštelovat už nepůjde :-)
a kopresor fengda mám asi pět let a chodí furt,takže si nemůžu stěžovat:-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

jj to je az na ten kompresor v podstate co rikam :-D
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Atala: Opravdu ti doporučuju se uklidnit. Plácáš tu pátý přes devátý, mimochodem s věcma, na který se tě nikdo neptal. Kolik stojí lak na oktávku fakt nikoho nezajímá. Mluvilo se o airbrushi a ne o stříkání aut. S tím běž někam mezi tunery (nebo i jinam) Takže klídek...
Uživatelský avatar
MadMaxRacing
Uživatel
Příspěvky: 267
Registrován: 27.09.2010 0:00
Bydliště: Strakonice, Cheb

Wendis píše:A ty fengdy jsou v podstatě čínský hopie Hansy,a stříkat s nima jde ale když to používáš poměrně často tak vydrží tak půl roku-rok a pak už jen stříká ale seštelovat už nepůjde :-)


Ale no taaak, když už nejde poštelovat, koupíš maximalně novou trysku a jehlu. Není tam co štelovat. Těsnění časem odchází na každé, dyž je opravdu hodně používáš, ale kolik tady kdo postaví modelů za měsíc? Kopie to je, ale je natolik kvalitní že se nebojím jí srovnat s hansou. Dostupnost dílů u nás je taky na výborné ůrovni a cena? Taky docela rozdíl.
Jen je pravda že když se někdo živí Airbrushem, tak těžko může říct jinýmu profíkovy že svoje díla stříká fengdou. Hned by byl za lůzra. :lol:
Ultrafly PC-9, Ultimate 800
Mex Toyota Hilux, Scorpion 4x4
Spektrum dx6i, dx3c
http://madmaxracing.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

té jasný,jenže než kupovat u pistole za pár stovek díly si radši koupim novou,a fengda co mám nejde komplet rozebrat takže byl problém s čištěnim,u Has se rozebere vše parádě,ale to už začínám chválit to co mám doma jako každej :-D
ale kdo zkusil fengdu a něco jinýho tak ví o čem mluvim :-)
ale tim jí nechci v žádnym připadě hanit,jsem s ní v určitý míře spokojenej :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „Dílna a nářadí“