Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

tak mám to objednat?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

To si musis rozmyslet sam. Ja akorat rikam, ze by to melo pasovat.

Ted koukam, ze ty z mipy maji nejak divne ten kolik. Prvni se dava redukce, pak teprve kolicek, aby tam nebyl nejaky zakopany pes :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

hm, taky se v tom na te fotce moc nevyznám.
Uživatelský avatar
Naco_mi_nick
Nově příchozí
Příspěvky: 80
Registrován: 02.07.2009 0:00
Bydliště: Slovensko-Snina

Chcel by som sa spytať či ma niekto skúsenosti z týmto kingom
http://www.hpieurope.com/kit-info.php?partNo=102117&lang=en
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Ono je to prakticky to samé, jen to má jiná kola a tu crawler přestavbu (která má špatný 3 link - pořád se lámala).
Uživatelský avatar
Naco_mi_nick
Nově příchozí
Příspěvky: 80
Registrován: 02.07.2009 0:00
Bydliště: Slovensko-Snina

Takže to by bolo lepšie kúpiť obyčajný wheely king a upraviť, alebo kúpiť crawler king a urobiť novy 3-link ???
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Vono vubec nejlepsi by bylo koupit Axial king a mas vyreseno :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Naco_mi_nick
Nově příchozí
Příspěvky: 80
Registrován: 02.07.2009 0:00
Bydliště: Slovensko-Snina

to je tiež pravda :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Nebo si muzes pockat a poridit HOT BODIES C10. Oni toho wheely kinga totiz upravili za tebe a to od zakladu. Vlastne tam nechali jen napravy :lol:

Asi nekomu doslo, ze polovicni reseni typu crawler conversion kitu neni pro wheely kinga to pravy orechovy.

http://www.rc-news.de/05/2009/hot-bodies-c10-rock-crawler/

Servo a baterie na naprave, 4-link, nove sasi a obute Rovery. Co dodat.
Obrázek
Uživatelský avatar
Naco_mi_nick
Nově příchozí
Příspěvky: 80
Registrován: 02.07.2009 0:00
Bydliště: Slovensko-Snina

ale to už bude v takom prevedení, alebo to je iba set a ja si musím ešte dokúpiť kinga ???
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

pokud chces crawlera tak tohle vypadá dobře :) : http://www.rcobchod.cz/auta/climberrock.html
sou tam i videa :D
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Naco_mi_nick píše:ale to už bude v takom prevedení, alebo to je iba set a ja si musím ešte dokúpiť kinga ???


Bude to komplet auto, ale predpokladam, ze bez elektroniky.
Rozhodne zadnyho kinga k tomu nebude potreba, akorat to cekani...
Obrázek
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

pridam taky svoje postrehy s Wheely Kingem
(treba se nekomu pri rozhodovani budou hodit)

popravde receno nevim, jestli bych dnes nekomu RTR Wheely Kinga vubec doporucil

v zakladu mi pripada takovej nepovedej polotovar - zbytecne rychly, moc vysoko teziste a jeste vzadu - takze jsem byl spise zklaman, cekal jsem od toho vic
moc me nenapada, co s tim zakladem jde poradne delat, jezdit moc ne, stavi se furt na zadni a v zatackach dela kotouly, lezt nahoru nejde, protoze zase dela kotouly vzad

nastesti se tu na forech vyskytuje fura chytrych lidi ochotnych se podelit o zkusenosti a rady (velke diky MikePovi)
pochopil jsem, ze jedinou cestou je nespise model upravit
protoze nepatrim k manualne zrucnym, nemam dostatecne vybaveni a zkusenosti, davam prednost hotovym nebo alespon dostatecne predpripravenym resenim (sroubovak povazuji za bezny nastroj, vrtacku muzu taky, ale to uz neni hotove reseni a na presne rezani ci soustruzeni jiz vybaven nejsem, o vyrobe vlastnich dilu nemluve)

dalsim krokem byla tedy montaz Crawler Conversion Setu - podle navodu az prekvapive jednoducha prace na jedno odpoledne
set prinesl podstatne zlepseni jizdnich vlastnosti

vymena motoru na LRP Crawler 55T - opet zlepseni, auto zpomalilo, coz na sutrech je spise vyhoda a zesililo

na zaver doporucene servo na predni napravu (diky Kubovi z Brna, kteremu jeden drzak prebyval to bylo celkem jednoduche)

ted uz je s tim autem konecne jezdeni, ktere me vice bavi
jen si tak rikam, zda by nebylo jednodussi si rovnou koupit neco jineho (byl bych ale zase ochuzen o ten pocit me pridane hodnoty :)

dneska byl ale asi dost uvazoval o summitu, jenze tehdy nebyl a je to za jine penize

jako doplneni dve videa:
video natocene kratce po vybaleni z krabice - Wheely King 4x4 RTR v zakladu: http://www.youtube.com/watch?v=dlsBIy8gq2Y
video snazici se ukazat postupne upravy a jejich vliv na vysledek - Wheely King 4x4 - od stocku po crawlera: http://www.youtube.com/watch?v=aY_-hKZDLb8

karamboly tam byly ponechany zamerne, neni to reklamni video, ale pokus o video skutecneho auta
zachytit postupne prestaveni je tezke, kdyz zpocatku nevim, na co se zamerit
navic mi rozebraly postupne hromadu kamenu a po malych sutrech se jezdit moc neda :(

Zpět na „HPI“