Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Nojo ale to nejde moc srovnávat. CC je úplně jiné auto. V SCX je 27ka taky dobrá ... ale tady ať to posoudí ccčkaři :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

pokud jsi motor rozpálil tak, že se nad ním dalo grilovat, tak s velkou pravděpodobností odešly magnety - jsou tam obyčejné ferity ( žádný neodym nebo kobalt-samarium ) a ty obyčejné magnety při velkém přehřátí ztratí své magnetické vlastnosti - takže bez těch magnetů to nemá výkon, sílu ... prostě by se to mělo chovat tak, jak píšeš.
Motoru udělej rakvičku a poděkuj mu, že se aspoň chvilku snažil. A zamysli se nad převody, aby to neodnesl i ten další motor.
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

Lidi obyčejně jezdí v CCčku speed 600 ECO, znám přinejmenším dva z našeho teamu a oba jsou maximálně spokojení... musíš ale trochu prořezat rám aby se tam speed vešel - tu přepážku co je k prostoru baterie.... já tam osobně hodil carson truck 80T a nejezdí to rychle, síly to má dost, spotřeba minimální, takže si přítelkyně vůbec nestěžuje a když jsem s tim jezdíl já, byl sem mile překvapený :-)

jinak k té vodě, já teda nevím, kdy si už lidi uvědomí, že tohle nejsou ponorky... pokud s tím autem zajedeš podobně jako u velkýho po kola (i celý ve vodě, tak by se u CCčka neměla voda i tak nikam moc dostat, nebo úplně minimálně.. vše je jen o tom, jestli jezdíš jak prase a nebo jestli jezdíš s hlavou na krku... neříkám, že neprojedu vodu, ale opravdu minimum jí jezdím, tedka sem po roce projízdel potok s axikem kdy i motor sel pod vodu, ale vylozene nejezdim ani s axikem max do pluky az celych kol, a na elektru mi vubec nic zatim z elektroniky neodeslo, tot jen k vode :-)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Kdyžtak můžeš kontaktovat uživatele Aviaro, ten má z auta ponorku, tak se ho zeptej, kterej motor mu vydržel nejvíc :-D
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

... zatím žádnej ... 8)
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

Borik píše:pokud jsi motor rozpálil tak, že se nad ním dalo grilovat, tak s velkou pravděpodobností odešly magnety - jsou tam obyčejné ferity ( žádný neodym nebo kobalt-samarium ) a ty obyčejné magnety při velkém přehřátí ztratí své magnetické vlastnosti - takže bez těch magnetů to nemá výkon, sílu ... prostě by se to mělo chovat tak, jak píšeš.
Motoru udělej rakvičku a poděkuj mu, že se aspoň chvilku snažil. A zamysli se nad převody, aby to neodnesl i ten další motor.


Ten motor sa my začal rozpaľovať až po pár dňoch ked stratil výkon,nie že stratil výkon vtedy ked sa začal variť.

PS:Uvaril sa asi preto že bol vytažený a to som jazdil po tráve a začal sa grilovať.

Mne už taktiež neostáva nič iné len hodiť motor čo mám doma(rc4wd 80) kvôli expedícii o 2dni a čakať či kúpiť Axiál 27 alebo 55T :| ale asi pôjdem do 600 ECO :D

PS:Moje prvé pajero ale ponorka bola,z vody mu nebolo vydno ani anténu a fungovalo stále :) Ale ja už nechcem 55T :mrgreen:
Súčastnosť :
Stavba nového CC-01 na hobby :)

Minulosť :
CEN GSR 5.0
CC-01 Pajero Metaltop [MG995,SPEED 600 ECO,TLU01,TEU101BK]
CC-01 Pajero Black Edition [SPEKTRUM S100,NOVAK 55T,DSYS 54]
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Ona ta touha je ale silnější a člověk jedná bezhlavě. Asi jako když ti leží před očima nahatá baba .... ztratíš nad sebou kontrolu a jdeš do toho po hlavě, a to samý je s bahněm a vodou :mrgreen: A motor je docela nízko, když jedeš do půlky dveří což v podstatě je pořád scale brod, tak motor už plave .... no a některej to dá a některej ne. V tu chvíli tě nenapadne, že za dvě minuty v tom potoku necháš čtyři stovky :mrgreen:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

No ještě, že mě tohle nepopadá, takhle bezhlavě... jako scale blatičko je super, ale vody se fakt bojim bo na elektro nemam prachy :-) a s tou babou, už se mi to stalo a vydržel jsem (byla to moje "studentka", tak sem musel odolat :-D )
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Kluci, já jezdil hodně motorů pod vodou a nikdy žádnej problém. Pak vyndat, projet v destilce, namazat a vždycky frčel dál. Kdo zná ještě mýho potápěče Brata, tak ví, že jezdil i půl metru pod vodou :))
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

Presne ako píšeš sWINe,je to neodolateľné :lol:

Lee,nemal si SPEED 600 ECO ?
Súčastnosť :
Stavba nového CC-01 na hobby :)

Minulosť :
CEN GSR 5.0
CC-01 Pajero Metaltop [MG995,SPEED 600 ECO,TLU01,TEU101BK]
CC-01 Pajero Black Edition [SPEKTRUM S100,NOVAK 55T,DSYS 54]
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Když víš, že budeš jezdit v bordelu, tak u toho motoru zalep ty otvory po stranách (sice hůř chladí, ale je bez bordelu)...
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

fú tak to sa bojím či nezhorí,ak zalepím skúsim kúpiť ten chladič z eloxu.

A ešte,ak zalepím,voda sa tam dostane ale potom už nebude mať ako vytiecť :?
Naposledy upravil(a) Yamaha dne 05.07.2012 23:54, celkem upraveno 1 x.
Súčastnosť :
Stavba nového CC-01 na hobby :)

Minulosť :
CEN GSR 5.0
CC-01 Pajero Metaltop [MG995,SPEED 600 ECO,TLU01,TEU101BK]
CC-01 Pajero Black Edition [SPEKTRUM S100,NOVAK 55T,DSYS 54]
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

no to nevím jeslti je zrovna dobrý nápad to zalepovat.. ale jak tu lidi vozí silonky nebo nějakou síťku a je to lepší a pořád to ještě trochu větrá :-)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

Super,to ma nenapadlo,aspon kvôli prachu a blate :SUPER:
Súčastnosť :
Stavba nového CC-01 na hobby :)

Minulosť :
CEN GSR 5.0
CC-01 Pajero Metaltop [MG995,SPEED 600 ECO,TLU01,TEU101BK]
CC-01 Pajero Black Edition [SPEKTRUM S100,NOVAK 55T,DSYS 54]
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

kluzný ložiska ti po koupání odejdou nato tata a 27t axial stojí za prd jak ve wraithu tak v scx natož v ccku kup pořádnou 45t s ložiskama ty prostříkyn olejíčkem a je klid
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87

Zpět na „Pohony a regulátory“