Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Stadium Blitzer by carlos46

Dlouho jsem váhal zda se tady mám tímto prckem vůbec chlubit, ale když ono je s tím strašná legrace jezdit. Dlouho jsem hledal něco zábavného za pár kaček a pak měli v MPM výprodej a prostě padla volba na toto. I když už jsem po něm pokukoval.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a tady už s polepama

Obrázek
Obrázek

Z žádným velkým tuningem moc nepočítám. Jednu věcičku jsem si ale udělal. Jelikož při prudkém rozjedu na pevném povrchu se auto staví na zadní, nechtěl jsem mít hned spodek zadku kastle sedřený, udělal jsem si malý Wheelie Bar. Je mi jasné, že to nění žádná nádhera, ale hlavně, že je funkční.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Elektronika je standartní a nepočítám s její výměnou dokud neodejde sama do věčných lovišť. Honím to lipolkama a jediné co jsem přidal, je pípák co mi hrání baterku.
Chystám se s klukama také na jejich hromadu kam chodí s Foffkama a zkusil bych si vypůjčit pádla a projet se s tím. Koukal jem na nějaké video s Holidajkou a té to jelo moc pěkně. Tak uvidíme.
Naposledy upravil(a) carlos46 dne 02.09.2012 18:51, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Teda to lakování! Všechna čest příteli! Pecka!!!

Nicméně ty zadní kolečka - jelikož jsem si textu četl až později, tak jsem myslel, že jsou origo.

Jako komplet NÁDHERA!!!
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky Míro, od tebe to potěší dvojnásob.
No abych byl upřímný, tak lakování byla celkem zkouška nervů. Oblepování korby a následné postupné prořezávání nebylo úplně jednoduché. Ale jednu chybu jsem udělal a to, že jsem zapoměl zalepit přední masku. Tak jsem jí nakonec musel z venku vzít barvou. Ale naštěstí to není moc vidět. Kolečka jsem se snažil vybrat maximálně podobné. A pár hraček u mamči jsem po sobě ještě našel. Teď už jen čekám, kdy přijde synovec a zeptá se "strejdo, minule ten kamion měl víc kol. A teď mu jedny vzadu chybí. Nevíš o tom něco? :)"
Naposledy upravil(a) carlos46 dne 23.08.2012 8:57, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Pěkný,pěkný, počkej až nahodíš pádla,nebude se ti chtít z písku :lol:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

V to doufám. Ale nejdříve je musím objednat.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Tak to je hodne povedeny. Bez toho laku a polepu to bylo takovy nudny.. :twisted: ale nakonec z toho vylez peknej kousek.
Wheelee bar nema chybu, trochu mi to pripomina lego :lol:


carlos46 píše:V to doufám. Ale nejdříve je musím objednat.

Na vyzkouseni zapujcime. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) MikeP dne 22.08.2012 22:00, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Mám 4 kusy nalepený na zápůjčku,takže no problem.
Tenhle víkend bychom mohli zajít v neděli.

EDIT: :evil: Mike mě předběhl :evil:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

cores píše:Tenhle víkend bychom mohli zajít v neděli.


To by šlo, nalákáme Karla a poslechnem si jak mu behaj převody... :twisted:
Ješte bych mu pučil velineon, aby si "víc" zajezdil. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Já tam nechci žádnej stříďák. Mám to auto ouplně nový, tak aby mi to nějaký pátek vydrželo.
Ale víkend si bohužel budu užívat se svejma 45ti stupněma v práci :-D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Já snad voprášim svýho Stadium Thundera, jen ta kastle už není tak hezká jako zamlada. Carlosi, jak jsem ti už psal, užiješ s tím spoustu zábavy. S pádlama bych to chtěl vidět v akci. Cože tam máš teď za motor?
Tahle fotka má už takových osm let:
Obrázek
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Vše origo. Tamiya 540 27t Mabuchi se tomu myslím říká. Až lehne, tak tady mám nějaký Speed a nebo koupím něco jiného.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Kluci, to dětské pískoviště v těch Holešovicích je přístupné jen o víkendu nebo se tam dostanu i v týdnu? Jinak pádla, disky a náhradní převody pro jistotu už jsou na cestě ;)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Vono je to vorevřený permanentně,když půjdeš ze zadu,vod propadlý Mariny :lol: ,tak nikoho nepotkáš a stačí obejít závoru.Provoz tam samozřejmě je a někdy do večera.Jednou o víkendu se na nás přijel podívat chlapík s nakladačem a jen se zasmál,když jsem mu to chtěl půjčit a odfrčel.Pokud jim nekradeš písek je jim to jedno.Zhruba uprostřed je buňka a když se tam stavíš a zeptáš se jestli by jim to nevadilo,si myslim že nebude problému.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Super. Díky. Já se tam asi podívám zítra dopoledne nebo odpoledne. A pro jistotu se zeptám hned na začátku.
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem byl dneska provětrat Blitzera poprvé na šotolině a musím uznat, že jezdit se zadokolkou není žádná legrace. Na trávě je to brnkačka, na asfaltu to taky jde dobře, ale na písku apod. už je to velká sranda. Chce to velký cit v plynu pro rovnou jízdu. Stříďák by byl myslím celkem špatně ovladatelný. Musím také říci, že motor slušně topí. Moje dlouholeté kuchařské prsty okusili slupku motoru a je to jako když že grilujou steaky :-D Nevím zda by nebylo vhodné ho nějak chladit. Bohužel na příčné uložení motoru asi pasivní chladič stačit nebude. Nebo se pletu? Na aktivní zase lítá dovnitř strašně bordelu a kamenů od kol a to by větrák asi dlouho také nerozdýchal. Ale asi se na to stejně vyprdnu. Až se upeče, tak tady mám ještě nějaký jiný a pak třeba popřemýšlím o případném tuningu.

Obrázek
Naposledy upravil(a) carlos46 dne 12.10.2012 22:56, celkem upraveno 4 x.

Zpět na „Tamiya“