Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Hellcat je prostě božííí ... :twisted: :P

Obrázek

Obrázek

IS3 - mám ho rád !

Obrázek

No a 6-kový medko proti 8-čkovejm bestiím ... 8)

Obrázek

No a teď lítám s tímhle "louskačem zvířátek" (Tiger, Panther) ...

Obrázek

To dělo je prostě nesmysl ! Na VII. tieru rozdávat rány za 850 dmg je veliký zlo ... Pene s "ostrou" municí 250 mm.

Garáž právě teď:

USA: T29 (VII.) , T34 (VIII.) , M18 Hellcat (VI.)
SSSR: T34-85 (VI.) , SU-152 (VII.) , IS (VII.) , IS-3 (VIII.) , IS-8 (IX.) , IS-7 (X.)
Němci: VK36.01H (VI.) , Pz.kpwf.VI Tiger (VII.)

Vyzkoumáno - T32, T25/2 , Tiger II , KV-13 , T-43 , ISU-152 , JgPz.IV ...

Zabývám se jen tankama, co mě baví (tak i zeměma). Takže čína a frantící ne-e. Ikdyž jsem začel pokukovat po ELC AMX.

Výbornej dokument o SU/ISU-152 ...

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=xHgIb69VCoU[/youtube_url]

Na 1,5 km to louskalo Tigra (prošlo to 1,5 metrovou železo/betonovou zdí). SU - podvozek KV-1(s), ISU - podvozek IS ...

edit://

Občas se sejde dobrej team, tady je vidět, jak ty "slabší" články odpadnou ...

Obrázek

Tohle bejt každou bitvu, tak nevím, co se stříbrňákama ?! :wink:

Obrázek
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Je nějaká akce na kredity? Dostal jsem asi 320 000 stříbrnejch za bitvu, s arty a bez PÚ :-p
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Ano, je. Za zničení 25 ks nepřátelských tanků za 24 hodin. Dostávám to denně.

Jinak mám už ISU-152 a T25/2 oboje v TOPu a dobrý tanky, hlavně ISUna je peklo. :OK:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Tak to rád slyšim :-D já šetřim stříbrný na E5 a pak uvidim jestli pujdu do ISU a nebo T28
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Pánové poraďte jakej devítkovej tank si mám pořídit. Hraju to bez premiaku a tak dlouho vybírám než koupim něco od T8 nahoru. Zatím jsem koupil tu IS 8 a v podstatě mám nahraný kromě Frantíků a Anglánů všechny osmy na koupi T9 tož raďte. dííík. :lol:
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

Záleží, jakej typ tanků hraješ. Medka určitě T-54, E-50 a Patton, to je moje svatý trio, na který si nenechám sáhnout, pak možná Čína, Centurion nebo Leopard PTA. TDčka Obj. 704, T-30, Foch, pak možná T-95 nebo Tortoise, ale na mě jsou to moc pomalý hovada. Heavyny E-75, Conqueror, ST-I, 50-120, M-103 (ani jedno z nich jsem nehrál, ale opravdu bych z nich chtěl jen E-75, T110E5 jsem měl výměnou za T30, takže M103 nemůžu soudit, na Francouze jsem se vykašlal a v garáži mi hnije 50-100)
PS: Radši jsem to tam vypsal rovnou všechno :-)
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Tak jsem nedávno pořídil novej stroj :CIAO: a přišlo mi pár goldů ;-) ještě mi dlužej 13 000G :cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

Tak jsem trochu pokupil...

Obrázek
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

zdar...tak sa pripojim k teme. zatial hram nemecku a rusku liniu strednych tankov, v ruskej som si pridal odbocku cez KV-13 na IS. trochu som zacal skusat aj TD - nemecku liniu (aktualne Hetzer...). casu je malo, a od 6.urovne to bez premiovehu uctu ide veeeelmi pomaly. takze na moj prvy T8 tank (pravdepodobne Panther II) is este chvilu pockam...

viete mi poradit, ktore mody ma zmysel doinstalovat? zatial som uvazoval nad zameriavacom a nad zobrazenim poskodenia supera...

dik za tipy a GL&HF...
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Obj.268 je opravdu pecka, hrál jsem ho na test serveru.

Já mám teď nově Obj.704 a krom žalostně pomalýmu pohybu je to super TDčko. :wink:

Obrázek

Obrázek

:P
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

Re: WoT 4x4.cz

Pěkný, koukám, že se taky celkem rozjíždíš :-)

Jinak k těm modům, já mám osobně nainstalováno tohle:
    [0.8.8] J1mB0's Crosshair Mod (od J1mba si můžeš stáhnout i xvm, docela stylově sedne k tomu zaměřovači)
    Quickybabyho xvm - jednoduše proto, že je to čistý a bez tuny hovadin, který by mi jen překážely, bohužel nepoužívá wn6/7, ale eff, dá se to sice překonfigurovat, ale kdo se s tim má s**t
    Damage panel - průhlednej damage panel s damage logem (vidíš, za kolik přesně jsi dostal a dokážeš z toho odhadnout, co tě zrovna narvalo)
    Color Messages and Session Stats 0.8.8 - Tohle snad nepotřebuje popisovat
    J1mB0's Contour Icon Mod - Už jsem si na ně zvyk a líbí se mi, ale ikon jsou hromady a hromady...

Je pár dalších, který jsem chvíli používal, ale dost mě na nich pár věcí sr*lo tak, až to začalo převažovat jejich výhody a přestal jsem je používat:
    Aslain's XVM Mod - Ty ikony jsou prostě humus
    Crabtr33 XVM pack - Tohle jsem zahodil proto, že to bylo pro českou verzi hry, ale ten modpack byl tak dobrej, že jsem tu češtinu několik pathů trpěl, jo a ty nápisy nad tankama jsou stejnej humus...

Asi nejdůležitější je damage panel, xvm (ne jen kvůli ratingům, ale hlavně kvůli minimapě, kde vidíš vedle ikony tanku co to přesně je za tank, i když ho máš mimo dohled + jako bonus ti to počítá damage, co jsi nastřílel), bez zaměřovače se dá žít, ale ten J1mbův je celkem užitečnej, no a ikony se taky hodí, jsou jich hromady od různejch modderů (jednoduchý jako od J1mba nebo i s hromadou informací jako pancíř, průraznost, damage, dohled...). Pak jsou hromady blbostí jako ikonky pro šestej smysl, různy zvukový mody (třeba Duke nukem voice mod je libovej :lol: )... Když si trochu prolezeš fórum, tak těch modů najdeš, že to neni hezký + doporučuju projít si tuhle stránku
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Díky, už tak trochu asi vím, jak na to.

Jinak já používám balíček modů od Crabtr33 viz. :wink:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -xvm-pack/

Je to ideální, zaměřovač, dmg a xvm a mnoho dalšího ... :OK:

edit:// Vidím, že tenhle pack už dával Carlos nademnou. Já mám CZ lokalizaci hry.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

dik chlapi :FINE: uz som sice preliezal fora ohladne nejakch tipov, ale radsej si necham poradit "doma"...

zatial som toho velmi nemohol nahrat, lebo hram na 8rocnom notebooku pri najnizsich detailoch, a aj to niekedy mam 6-8fps...hlavne prepinanie do sniper modu je katastrofalne, takze musim tomu prisposobit aj styl hry...ale 24.12. sa to vyrazne zlepsi ;-)

idem nahodit vase tipy.

mimochodom - som rad, ze som WoT skusil. je to fascinujuce, ako dokazali nastavit vlastnosti tankov - co tank, to ina taktika. ked uz som pri T6 myslel, aky som "frajer", tak som kupil Panthera...vysledok - skoro som rozbil comp, ako mi to prvych niekolko desiatok hier neslo :oops: teraz - Panther v plnej polnej a je to moje najoblubenejsie zihadlo.

zatial "siema" :-D
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: WoT 4x4.cz

Novej mazlík :twisted:
Obrázek
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: WoT 4x4.cz

Tohle dělo nesnáším ... :twisted: Teda, když stojí proti mě.
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“