Uživatelský avatar
Jarda-P10
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 17.12.2012 21:47
Bydliště: Praha

Jardovo Dingo

Zdar chlapi! Taky se hlásím do klubu bo právě včera večer jsem doskládal a vyzkoušel podvozek Dinga a můžu říct, že mi jeho jízdní vlastnosti docela nadchly a rozhodně nelituju peněz za kit. Při stavbě jsem byl na rozpacích, bo v manuálu bylo dost chyb, ale výsledek se zdá dobrej. Jsem dlouholetej leteckej modelář, ale nějak mne začínají brát auta a speciálně expedice a Dingo je první komplet stavebnice co jsem si koupil. Auta mám už čtyři, ale to byly vyřazené trosky od kamarádů, které jsem si opravil abych vyzkoušel co to obnáší a co bude vhodné pro mne. Expedice je jasná volba

Co myslíte nemám rovnou pořídit kovové kardany? Ty plasťáky vypadají, že moc nevydrží. Máte někdo zkušenosti s dobou životnosti těch plasťáků?


Fotky dodám až stříknu boudu, ale napadlo mne, že pokud je nás tu více z Prahy mohli bychom někde udělat sraz Dingařů a projít se s nima třeba v Prokopáku... a vyměnit při tom zkušenosti ... tedy ne, že zrovna já bych měl zkušenosti s autama a tak bych se spíše ptal.
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 646
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jardovo Dingo

Zdravim a vítám :BYE:
Dingo je super začátek,začal jsem s ním také,kardany mám už rok a držej perfektně,ale hodně záleží jak jezdíš a máš pak težký auto.
Kdyžtak se koukni do akcí v praze,ted chceme jít 29. do šárky na poslední letošní expedici. :YOP:
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
Jarda-P10
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 17.12.2012 21:47
Bydliště: Praha

Re: Jardovo Dingo

prysk píše:Zdravim a vítám :BYE:
Dingo je super začátek,začal jsem s ním také,kardany mám už rok a držej perfektně,ale hodně záleží jak jezdíš a máš pak težký auto.
Kdyžtak se koukni do akcí v praze,ted chceme jít 29. do šárky na poslední letošní expedici. :YOP:



Na to sem už koukal, ale obávám se, že nebudu stíhat ani dokončit boudu (ještě není ani vystřižená). Kradu na modelařinu doslova minuty. Navíc asi mne čeká povinnost s rodinou. Rozhodně bych ale do budoucna rád zorganizoval tematickej sraz majitelů Dinga. Navíc Prokopák by se na to skvěle hodil. Chodím tam s erama a tak znám dobrá místa.

Zpět na „SCX10“