Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Mě se to teda moc líbí pane Košťál :FINE:
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Ten slogan na haubne je dobrej.. :-D :FINE:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Tak je fajront, čtvrtá sezona RC Offroad Trialu Morava odjetá. Auto jsem vyladil maximálně, krom uzávěrky už na něm prakticky není co zlepšit, já su na vrcholu. Rejd ukrutnej. Teď už je to jen ve mně a tam je kámen úrazu. Ze startu jsem moc riskoval, říkal si, že se mi nemůže nic stát a určo to vyjde a první závod furt na boudě a dvanácté místo. Pak jsem na závodě zjistil, že mi klekl harddisk, tak jsem se na truc ožral a zas nic nezajel. Pak jsem se trochu chytl a nakonec ze sedmi závodů zajel tři druhé místa a pár brambor.

Umístění: 12 - 5 - 4 - 2 - 2 - 4 - 2

Suma sumárum opět a zase, druhé místo celkově, potřetí za sebou. Takže takovej stříbrnej hattrick :lol: Stále se mi nepoštěstilo, ale být čtyři roky furt na špici v tak velké konkurenci je pěkné. Průměrně na závod asi 35 jezdců a celkově se prostřídalo 76 kusů. Aspoň se mi podařilo konečně porazit Balua, který tři roky za sebou vyhrál. Maximální diktát předvedl Ruzabmx, který nás všecky sundal a nekompromisně to zakončil zlatem. Jeli jsme spolu v týmu, tak jsme hodili double a vyhráli Pohár konstruktérů.

Obrázek

Obrázek

Závady?
Nic extra, občas nějakej povolenej šroubek. Na začátku jedné sekce v Postřelmově jsem udělal slušné salto do takové rokliny a vytrhl se mi přední link. Náprava se pod autem kroutila jak paragraf, ale jel jsem dál a sekci zajel jako třetí nejlepší.

Obrázek

Na posledních dvou závodech mi v obou praskl pin v poloose. Vždy se mi to stalo někde mimo závod, když jsem tomu dával pastu, ale teď už se mi to vymklo v sekcích skrz ten rapidní rejd. S posledním zlomením došel poslední vrták, takže mi to vyšlo tak tak. :lol:

Mám tu jakousi Chevy ABSku, která by na užovku pasovala, ale dal jsem si předsevzetí, že dokud nevyhraju, tak pojedu Vitaru, páč tvrdím, že je to nejlepší trialová lexanka na světě. Takže asi přes zimu vznikne EVO IV. Ale asi to jen ošmirglím a zas napatlám nějakou sračkou zvenku, na podvozku není moc co řešit.



Nějaké fotky

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Teda na to jak si normálně ukecanej si tomu shrnutí sezony moc nedal :lol: Tož taky gratulace k umístění ale příště se koukej polepšit ;-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

A copak by mé fanoušky ještě zajímalo? :lol: můžu dávat svůj osobní report z každého závodu, ale naše trialová odnož už na foru nikoho nezajímá a abych po třech reportech přečetl jeden koment "ty jo dobrý" nebo "gratuluju", tak to je asi zbytečně ztracený čas :lol: podstatná část všech diskusí se tady přesunuly na fíbíčko mám pocit .... a jestli chceš nějaké obecné shrnutí ze závodů, tak si kupuj RC CARS nebo ti to můžu posílat mailem, ale klidně zodpovím rád všechny tvé dotazy :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

taky se přidám s gratulací... takže... gratuluju :BYE:


já mám dotaz.... jak často měníš gumy :-D no prostě jestli vydržej jen jednu sezonu, nebo víc...
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

sWiNe píše:A copak by mé fanoušky ještě zajímalo? :lol: můžu dávat svůj osobní report z každého závodu, ale naše trialová odnož už na foru nikoho nezajímá a abych po třech reportech přečetl jeden koment "ty jo dobrý" nebo "gratuluju", tak to je asi zbytečně ztracený čas :lol: podstatná část všech diskusí se tady přesunuly na fíbíčko mám pocit .... a jestli chceš nějaké obecné shrnutí ze závodů, tak si kupuj RC CARS nebo ti to můžu posílat mailem, ale klidně zodpovím rád všechny tvé dotazy :lol:


:-D Tak nic, na fb je to asi opravdu lepší.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Neříkám, že na fb je to lepší, ale na to moje/naše vykecání mi to stačí. Ta euforie z fora už mě přešla, kdy jsem tu vše hltal a pořád něco komentoval. A je zřejmé, že pravidelné info o závodech by tu nějaký bůhvíjaký ohlas nemělo. Zkrátka sezona byla super, průběh byl celý rok poměrně hladký, fajn atmosféra, hodně nových zajímavých strojů, uzávěrky na axialech a za nedlouho asi i na zúžených nápravách, nové tratě s hospodou přímo na trati .... pohodys. Zodpovědně můžu říct, že co se týče techniky, tak je náš pohár v republikovém měřítku v offroadech hodně hodně vysoko. Naproti tomu to jde na úkor kastlí a hezkého vzhledu aut, takže naše auta jsou sice hi-tech a vychytaný, ale často docela hnusný :lol: ale nelze všecky házet do jednoho pytle, na bedně byly dvě krásné ABSky, jen já s lexankou jsem to tam kazil :roll:

Niváku Ripsawy jsem ještě neměnil nikdy, tyhle byly už na žloutkovi někdy z kraje roku 2012 a to maj odjeté i dva Recony a spoustu hodin crossu v naší rokli. Ale tak trial zas není vytrvalostní závod, na jednom závodě je auto v jízdě asi 20 minut a z 90% klidnou citlivou jízdou. A nějaké opotřebení ani nijak neregistruju. Ale teď se mi doma sešly troje Ripsawy, tak jedny půjdou určitě pod kudlu a trochu je prořežu.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Je škoda jakým směrem se to tu poslední cca dva roky ubírá, ta sqvadra co tu byla už většinou odešla a nebo spíš kouká a přispěvuje právě na ten face. Blbý je že forum by měli dělat lidi kteří na něj chodí a s těmi lidmi tak nějak imaginárně žijí. Dříve tu byla prdel ale teď je tu mrtvo a ty co to tu drželi nad vodou sou ty tam :-(
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Ještě mi pověs kde že vás na tom fb najdu?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Jak tady k tem recem prijdu ja, co FB nema. Nenapadlo by me, ze komunita lidi, co si hrajou s autickama, potrebuje k fungovani fejcbuk. ..
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Ale ale zas to tak nedramatizujte, rozhodně ten fb k tomu nepotřebujem. Tam se právě nic převratného neděje, spíš tam blbě pindám a vysírám ostatní :lol: Je tam spoustu nových, co na foru není a vesměs tam jde hlavně o příspěvky nováčků. Tak já třeba osobně neměl zde na foru co prezentovat, za celý rok jsem nic nevytvořil a nějaké rychlé zprávy z trialu a z Rakouska jsem zde podal. Co jsem teď začal kutit splašené trubky a XJčko, tak jsem to tu dal. Možná to upadání je i dané tím, že celkově se tak nějak méně tvoří než dřív, se mi zdá. Zajímavých staveb už není tolik mi přijde. Jinak pro mě je forum stále naprosto klíčové z hlediska pořádání trialů, náš pohár třeba fejsbuk nemá :-)

Je to tahle skupina
https://www.facebook.com/groups/rcexpedice/
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

Taky mě štve že to tu umřelo, ale co se dá dělat, nic no, v tý skupině na fb nejsem, protože jak psal Ondra, je to tam jen o příspěvcích nováčků, co nejsou na foru a ptaj se na to co je tady několikrát zodpovězený.
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Suzuki Vitara EVO III 2015

nivak píše:Taky mě štve že to tu umřelo, ale co se dá dělat, nic no, v tý skupině na fb nejsem, protože jak psal Ondra, je to tam jen o příspěvcích nováčků, co nejsou na foru a ptaj se na to co je tady několikrát zodpovězený.

Přesně tak,omlouvám se,netýká se to Vitary...ale když už jste to načali..Musí se to tady prostě rozjet znovu...staveb je málo,souhlas...ale vždy tady bylo o nové stavbě zvykem diskutovat atd..ale doba je taková,že plno lidí nepřijme kritiku a uráží se...Ukončí to větou...A mě se to tak líbí !! Místo toho,aby se poučil,napravil co se mu nepovedlo.
A právě na FB se kritika naprosto nepřijímá a jen se chválí...pokud nepochválíš i hnus..jsi špatný.
Proto už tam také nejsem...a skupinu nesleduji..
HOW... :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Suzuki Vitara EVO IV 2016

Předsevzetí znělo, dokud nevyhraju, pojedu Vitaru. Bo je to prostě nejlepší kastla na trial.

Takže čtvrtá evoluce (resp. čtvrta barvička) je tu. Založili jsme silný tým Gate Masters (ředitel, sistri, ragers) a kluci poctivě jezdí z Plzně na každý závod a sbíráme dooost slušné bodíky. V týmech je cíl jasný a zatím se daří. No a v jednotlivcích (čili já) je cíl jasný už pět let a daří se docela taky, ale tlak z druhé pozice je velice silný.

Zatím skóre 2., 1., 2., 2. Celkově po jarní části vedení s náskokem deset bodů. Ještě tři závody a rozhodne se.

Do podvozku už nevrtám několik let, auto funguje prostě špičkově dle mých představ. Takže jen nová boudička. Shodli jsme se na zelenobílé, aj trička k tomu máme 8-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „NON-Scale projekty“