Uživatelský avatar
Mario1
Uživatel
Příspěvky: 152
Registrován: 26.05.2012 0:00
Bydliště: OSTRAVA

Re: Volná diskuse

krasne pohary
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volná diskuse

Chci poděkovat všem, kteří se zůčastnili akce v Kopřivnici velké díky vzkazuji i pořadatelé, z původní obavy jestli tam s Kanadˇanem nebudem sami, měl spíš obyvy abychom se nepošlapali. Tím že se mi podařilo přesvědčit pořadatele že hlína je lepší nežli štěrk jsme se dostali do jiné dimenze. Fotky dodám později, jakmile mi dojde PC z opravy. Ten na kterém hostuji si nějak nechce poradit mou kartou.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Ahoj, nová bodová stupnice vypadá následovně:

1. 35
2. 30
3. 25
4. 20
5. 17
6. 15
7. 14
8. 13
9. 12
10. 11
11. 10
12. 9
13. 8
14. 7
15. 6
16. 5
17. 4
18. 3
19. 2
20. 1

Výsledky jsou zapsané, raději si to zkontrolujte dle nové stupnice, jestli je to v cajku. Snad ano.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Volná diskuse

jirkak píše:Chci poděkovat všem, kteří se zůčastnili akce v Kopřivnici velké díky vzkazuji i pořadatelé, z původní obavy jestli tam s Kanadˇanem nebudem sami, měl spíš obyvy abychom se nepošlapali. Tím že se mi podařilo přesvědčit pořadatele že hlína je lepší nežli štěrk jsme se dostali do jiné dimenze. Fotky dodám později, jakmile mi dojde PC z opravy. Ten na kterém hostuji si nějak nechce poradit mou kartou.


Jirko, do jiného chlívku!!! Vlákno o Kopřivnici...
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volná diskuse

následující víkend tj. 6 a 7.7. proběhnou v Kopřivnici na polygonu TATRY Kopřivnické dny techniky http://koprivnickednytechniky.webnode.cz/ kdo chce vezměte auta . v sobotu tam skončí expedice bílé skály, ale v neděli by taky někdo mohl přijet, stan a hlína bude jako vždy.
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Volná diskuse

Startovka na 20.6.2015?
Tentokrát, bohužel, bez jídla. Jako za stara - vlastní svačina. Ale nějaká buchta, káva, čaj bude k dispozici.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volná diskuse

Obrázek
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Za chvíli odjíždím do Itálie. Prej tam bude wifi, tak výsledky snad nahodím z pláže rovnou na forum :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volná diskuse

Tak užívej :OK: ,já jsem letos asi dodovolenkoval a do Itálie se asi nepodívám.Jinak už asi patnáct let minimálně jednou do roka. :-(
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

8o Teda do Itálie bych nejel, nuda, lepší do Tunisu, tam je aspoň adrenalin.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Volná diskuse

To je teda megačernej humor Milane.Je to hrůza co se dnes ve světě děje.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

Je to děs, máš pravdu, no, snad jsem se nikoho nedotkl.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volná diskuse

mě ani náhodu .... já jsem na maltě :-D
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Jsem doma děcka, bylo fakt krásně. Moc jsem si to užil, kdo si chce přečíst nějaké zážitky, omrkněte můj fejsbuk. Pravidelně jsem podával online reportáže z cest a mělo to docela úspěch :lol:

To Tunisko je síla, ale u nás v cajku. Muslimů bylo tři prdele na pláži, ale většinou vesměs prodejci náramků a slunečních brýlí, slušní a neškodní. Ale jo vedoucí zájezdu říkal, že v okolí s uprchlíky začíná být silný problém a že hlavně italská vláda nabízí (asi prostřednictvím EU nebo co) každému ubytovateli s nějakým bydlením a apartmány 30 euro na hlavu za každou špínu, co tu přiběhne za den, takže spousta z nich už sere na turisty, protože tohle je lukrativnější kšeft. Jestli to takhle bude pokračovat, tak je to začátek konce .... :-p Ale dálnice, pumpy i celé prostředí našeho apartmánu bylo v poho.

K výsledkům jsem se nedostal, pardon. Ale přes holky a víno se nějak nedostaly na řadu :NO: Zkusím co nejdřív, ale jedno je jistý, Růža vede :mrgreen:

Za chviličku sbírám kufry a odjíždím na celé léto do Kojetína na ubytovnu jezdit kamionem na žně. Beru si model, jestli bude čas (jakože asi nebude, ale či já vím), rád se s někým v okolí svezu - Milan, Růža, Balu, Lukin, Tomhabmw ... ?! :wink: Ale zatím se budu rozkoukávat a učit se couvat s přívěsem :lol: Nicméně ubytovna docela drsná, není tam skoro nic. Kuchyňka nehrozí a jediný zdroj vody je umyvadlo velikosti asi 10x15 cm, kde si stěží vyčistím zuby. Hajzl se sprchou tam teda je no .... takže první kámen úrazu je vaření, nemá někdo z okolí třeba nějaký elektrický vařič navíc? nějakej starší kousek ... na půjčení do půlky září třeba za nějakou úplatu? Asi bych mohl sehnat plynový, ale nějak bych se cítil lépe s tím elektrickým. Díky, mějte se

EDIT: Tak vařič mám, to se bude vařit jedna báseň :mrgreen: Celý červenec budu asi nakonec v Rostěnicích u Brna.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Volná diskuse

Sak s tebou počitam :OK: Jen ale asi víkendy , bo v patek v noci jedu domu a v nedelu odpoledne zas do rachoty ... šak telefony mame 8)

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“