Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Zkopírováno z emailu:


Zdravíčko závodníci. Jistě ladíte co to dá a jste už nedočkaví na první závod. Bohužel termín stále není, tak vás chci trošku zasvětit do situace, abyste mě pochopili. Jak jsem již několikrát říkal, dokud budu ve škole, bude to pohoda. Rok 2016 je pro ředitele významná změna, což se částečně asi dotkne i našeho poháru. V červnu končím definitivně ve škole a začnu makat v Brně, kam jsem se už prakticky přestěhoval. Nicméně práci jsem získal už teď a chodím na půl úvazku (dvanáctihodinové směny denní i noční) a vždy dva víkendy v měsíci. Směny se plánují vždy zhruba v půlce měsíce na ten následující, tzn. za chvíli by se měl ladit duben, ale ze zkušenosti vidím, že se to často ještě pak operativně upravuje. Březen již mám a chtěl jsem o velikonočním víkendu odstartovat sezonu v Postřelmově, ale Mira je mimo domov, takže to budeme muset nechat na duben - první, druhý nebo třetí týden, pokusím se to zjistit co nejdřív. Bohužel jarní část sezony budeme muset nějak vést tímhle stylem a dlouhodobou předpověď termínů v této situaci nejsem schopen poskytnout. Doufám, že všichni tak nějak budete souhlasit, že pokud já nebudu moct, tak se moravský pohár prostě nepojede. Dobře pro vás je, že je tu čím dál více alternativ a předpokládám, že ludgeřovičtí a letos i DMR aréna a brněnští budou docela aktivní, takže šance k ježdění bude poměrně dost. Mám to teď dost našláplé a nemám čas se poháru nějak věnovat, skloubit práci se školou je teď docela těžké, takže v jarní části budou max tři závody, určitě ne čtyři, jak dřív.

Zatím bych to viděl na
1. duben - Postřelmov
2. květen - DMR Aréna
3. červen - rád bych Ludgeřovice, domluvíme se později

Krnov určitě v jarní části nebude. Nejsem schopen slíbit, zda stihneme letos sedm závodů, V práci se mají přibírat noví lidi, takže by to mohlo být schůdnější, ale zatím se tu teprve rozkoukávám. Po škole tu budu na plný úvazek a stále budou platit dva víkendy, ale věřím, že už tu v tom objevím jakýsi systém a podzimní část sezony snad budeme schopni naplánovat trochu rozumněji. Závěr sezony by měl být opět v DMR aréně, kde mají kluci velké plány. Takže takhle asi mé vysvětlení, doufám, že budete situaci respektovat a uvidíme se na trati v dobré atmosféře. Poprosil bych vás o dodržení stále stejných a platných technických pravidel, ať si ušetříme na technických přejímkách nějaké nepříjemnosti. Doufejme tedy, že si i přes náročnější situaci pátou sezonu užijeme v poklidu a dobré náladě. Možnosti k závodům mimo moravský pohár je myslím docela dost, takže nudit se nebudete.

Zdraví vás Ondřej
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volná diskuse

trošku z jiného soudku jak jsem již nastínil některým v emailu. byl bych rád, kdyby se v uvedené dny nekonaly trial závody.

za nedlouho proběhnou v Kopřivnice dvě akce.

tou první je BESKYD MODEL KIT SHOW v Kopřivnici ( http://www.kitshow.cz/ )
akce proběhne ve dvou dnech a to 30. dubna a 1. května s pořadateli jsem domluvil plochu. letos ale nebude kopec hlíny, chtějí se zaměřit víc na letadle a pod stan se vedle stavebních strojů nevejdeme. prostor bude uvnitř v hale kulturního domu, počítáme s kobercem, rádi bychom ukázali nějaký drift, 1:24, .. počítáme že již budou naše kamiony takže by se půjčovaly návštěvníkům a vždy v celou, nebo po určité době předem domluvené by byla nějaká ukázka drift, závod 1:24 ,.... dovezeme časomíru. Offroady tentokrát budou spíš jen vystavené popřípadě nějaké ukázky na dřevěných překážkách.

druhá akce jsou kopřivnické dny techniky na polygonu Tatra trucks a.s. které proběhnou ve dnech ( 4.- 5. června
http://koprivnickednytechniky.webnode.c ... e-stazeni/ )
i zde letos nebude s největší pravděpodobnosti hlína, ale koberec, pořadatel je tomu nakloněn více aby byla nějaká změna. Budeme pod velkým stanem jako v loni a budeme se o něj dělit s kolegy se stavební technikou. Zase počítáme s půjčováním modelu a podle harmonogramu budou předem domluvené ukázky. Pro offroady budou nějaké jednoduché překážky. Dáme časomíru mužem udělat malý závod....

Takže pokud má někdo zájem se s námi zúčastnit dejte vědět. Uvítáme každého , je třeba však včas dát vědět, abych mohl složit časový harmonogram. Někdo v sobotu, někdo v neděli, oba dny vítány
pro jednoduší domluvu pište do DMR na foru nebo přímo mně Jiri.kabuda@seznam.cz tel. 732840269
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Volná diskuse

A přátelé letos opět putovní pohár o Hanácké koblížek a rád bych ve volných termínech mezi Moravským pohárem vás přivítal vícekrát u nás na zahradě na nějakém poježdění, když už se s tím tak dřu tak ať to má aspoň trochu využití.
bflmpsvz
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: Volná diskuse

Celkem bych potřeboval termín v květnu :-I páč chci pořádat tradiční expedici Pálava. Ví to někdo
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Volná diskuse

Neví. Už tlačíme vedení na dřívější rozhození směn, tak se to doufám trochu pohne, pokud by se stal zázrak, už bych to mohl na víkendovém závodě vědět.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
670210
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 09.11.2013 21:26

Re: Volná diskuse

sWiNe píše:Neví. Už tlačíme vedení na dřívější rozhození směn, tak se to doufám trochu pohne, pokud by se stal zázrak, už bych to mohl na víkendovém závodě vědět.


Já nemam rozpis ani na tento týden, no a jestli to nevyjde, tak to nevyjde :-( No ale já nejsu ŘEDITEL že? :-D
pavel222
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 23.07.2017 20:49

Re: Volná diskuse

zdar borci chtěl bych se věnovat tomuhle koníčku ale neumím si poskládat vůbec nic jsem lajk nemohli by jste mi někdo poradit co si mám koupit poskládaný auto i s ovladačem baterkou atd pár tipů přece jen se tomu už nějakej ten pátek věnujete tak víte co a jak chci novej model předem dík za info cena do 10 000
martan2002
Častý přispěvatel
Příspěvky: 532
Registrován: 12.02.2014 15:04
Bydliště: Horní Počernice-Praha 20

Re: Volná diskuse

Čti, je tady toho dost... :-(
a když už se chceš ptát tak na fb tam je to jedno tady jsi moraváci domlouvají triálek :-I
Martin Březina 17.y.o
Jeep jk truggy - C2 class
#sockacétrojka - C3 class
Bmw e36 m43b18>m50b25. 1:1
Budu kupovat gaze 69 1:1
Nejdůležitější je výkóóóón !!!!
http://martan2002.rajce.idnes.cz/
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: Volná diskuse

Přátelé trialisti,

vzhledem k nečekaným událostem jsme nuceni přesunout závod naplánovaný na 14.10.2017 v Brně, tento se konat nebude, na nový termín je stanoven na den 7.10.2017 v Brně.

Předem se omlouvá celé vedení Brněnského Trialu.
Uživatelský avatar
Marek1901
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 01.07.2016 20:31
Bydliště: Brno - Kohoutovice

Re: Volná diskuse

Sedmýho je na čiču

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“