pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

KONČÍM PRODÁM VŠE

Zdravím vás pánové rozhodl jsem se že s modelařinou skončím . Vím že spousta z vás bude mít radost ale je mě to celkem jedno.

Měl bych tady vysílačku Futabu F-14
kabinu tatry na písek
Nápravy od Robbe i s převodovou kolama a a diskama
potom nějaké věci na tamiyu Scaniu nízkou střechu
boční spojlery na 4x2
pak ještě baterky nosram jedna 2200 a 3600
potom baterku traxxas 4600
Novej světelnej modul od Carsonu
a pak takovej bordel jako tlumiče na tt-01
a spousta jinejch věcí
ještě kabinu scanie 1:16 od Brudru

Nejradši bych to prodal všechno za 7000Kč
a nebo po částech ceny na domluvě

Telefon 720314588
email pipo@seznam.cz
nebo SZ

Foto tu : http://cania.rajce.idnes.cz/Scania_moje/
další dodám během dne
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

čau mrknu co tam máš za věcí na tt, kdyžtak bych si něco vybral. počkám na fotky. vzhledem k okolnostem ohledně tvojí osoby bych ale přistoupil na zaslání peněz, až budu mít věci doma, jinak nic.

sry chtěl jsem to napsat do sz
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

mam tady na tt 01 origo tlumiče ale jen 3ks pak cecka a zadní náboje s ložiskama
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

a můj regulátor tam nemáš :evil:
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Krucifix dej už pokoj s tím regulatorem už snad po sté ti pišu jestli to tak je tak mě pošli vypis kde je to napsany že si me ty peníze posílal aby se to vyřešilo .už jsem ti psal že v bance to paní projíždela a nenašla tam to číslo.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Prosím toho kdo má adresu na pepeho aby byl tak laskav a poslal mi jí na sz. Právě toho mám až tak akorát a nahodou mám cestu do čech tak si popovídáme o našem obchudku s očí do očí. Přeci jenom je to dost dlouho čekat 2 roky na regl za pár kaček.

Mnohokrát děkuji Monty
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

jestli nekecáš, tak ti jí podle telefonu v inzerátu zjistím.
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Jestli jedeš do čech tak mě tam nenajdeš a ani by jsi mě tam nikdy nenašel pač jsem tam nikdy nebydlel . Odjakživa bydlím na moravě. A jinak nepleteš si mě stejně jako wranglik s KOLORADEM-Frailinerem-myslím Danielem nevím jak dál???
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Jinak už si připadám jako uplnej Ko.ot tisíckrát jsem mu psal at me pošle ten vypis jak se sním oháněl že výpisi nelžou a že pokud tam bude moje číslo učtu tak že mu ty peníze vrátím . Ale už to trvá tak měsíc a nebyl schopnej mě to poslat když jsem byl v bance tak me to ta paní hledala a jeho číslo učtu tam nikde nebylo takže nemohli přijít . Už to prostě přestávám chípat a aniž by mě neukazal ten výpis tak mu žádný penize nedám priotože to by mohl říct každej poslal jsem ti 1000 na kola a doted nedošli chci to zpet ale bez potvrzení nebo nejakýho dkazu to prostě nejde projel jsem historii na na tamiya foru a nikde od nej žadnou konverzaci nemám že by jsem se o necem bavili a už nechápu jak jsem mu mohl nabízet Crawler regl když jsem nikdy takovej nemel a tady na foru jsem tak max pul roku a on tam piše že to je dva roky z5.
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Stále aktualní domluva možná :OK:
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Mno ......... myslím , že by to chtělo vysvětlení . Nechme to zatím bez komentářů , ať se pepe20/ZORZ nejdřív vyjádří , je tu každý den ...........

http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... 01#p234701
POZOR člověk pod mailem. pipo@seznam.cz je ZLODEJ má více mailu např. Modelynazakázku@gmail.com , m1lca123@seznam.cz , rudny@seznam.cz Jmenuje se Jiří Musil je z Brna
Podávám na něho trestní oznámení.
Pokud se chce někdo přidat tak na muj mail mirvoy@seznam.cz
Vím že tu už někteři mají zkušenost tak bacha na něj.
Našel jsem inz.Tohoto podvodníka že staví modely na zakázku.Po tel.dohodě jsem pořídil stavebnici za 9500kč.s tím ze ji sestaví podle předlohy a prodejce ji poslal na jeho adresu.Poslal jsem mu 1500kč na některé díly.Po měsíci jeho výmluv jsem se vydal do Brna.Stavebnici mi vrátil na pul sestavenou a napul vykradenou s tvrzením že tam něco chybělo.Volal jsem prodejci a ovšem ho informoval.Prodejce mi oznámil že je to nesmysl aby něco chybělo a zvažuje přidat se k trestnímu oznámení.Dozvěděl jsem se že už měl problémy s některými s z tohoto fora kteří zatím nechtějí byt jmenováni.
Pak jsem se s tímto podvodníkem dohodl že koupí stavebnici novou a starou mu vrátím.Do dnes jsem nic nedostal a on neustále lže.
Nejsem z těch co někoho bez duvodně nařknou.
Proto podávám trestní oznámení ke kterému se už přidali dva podvedení.Zatím nechtějí být jmenovaní.Zatím.
Přidávám odkaz na jeho stránky.
http://modelynazakazku.webnode.cz/
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Sice je to vše pravda, ale podle všeho se již pepe trošku vzpamatoval a své dluhy začal řešit,nechci být ani na jedné straně, minulost je bohužel taková jaká je, ale jiní šanci taky dostali ;)
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Smutne je , ze nam tady temer do oci tvrdil jak ma vse vyresene a urovnane , pak vyvstane anabaze s reglem a následne toto, ono je to nejakych 11 tisicovek a to neni malo. Ale jak pisu , nechme ho vyjadrit se k tomu a nebudeme zatím delat závery.
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Hele já jsem navrhoval, mu dát BAN a nikdo se k tomu nijak moc nevyjadřoval. On mi napsal, že sice něco zkonil, ale už to všechno dal do pořádku. Tohle se mi moc nelíbí hoši!
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: KONČÍM PRODÁM VŠE

Abych to uvedl na pravou míru pán mě poslal stavebnici zčal jsem stavět a asi po třech týdnech co jsem to mel doma me zavolal že si pro to přijede říkam ok neni problem . odvezl si to domu a volal me že tam spousta vecí chybí po požádání o to aby me napsal co vše tam chybí mi nic neodpovedel a požaduje novou stavebnici říkám ok je možné že tam nějaké drobnosti nejsou tak říkam že at to probere a to co bude chybet objednám ne stál si za tím že chce novou stavebnici tak jsem mu řekl že 15 mám vyplatu a že jak me prijde stavebnice že ju koupim a že mu ji dovezu a stím má stašný problém jde o blbej týden a dnes me volal že v pondělí podává trestní oznámení. Nechá pu to kdybych s ním vubec nekomunikoval a nechtěl to nějak řešit pochopil bych jeho reakci ale jelikož jsem mu řekl že to vyřeším že s tím nemám problem ale že musí počkat do 15tkýho tak nevím co si o tom mám myslet.

A znovu prosím lidi kteří semnou meli nejaký problém a není vyřešený at se ozvou . Už jsem to tu psal jednou . A pokud tu nikdo takový není tak nechápui kde pán vzal další dva lidi které jsem podvedl. Jen prosím ne MR Monty protože už jsem ho žádal snad tisíckrát aby me ukázal vypis z učtu na kterém je moje číslo učtu a dodnes ho neukazal .

Zpět na „Tak takhle NE!!!“