Kolardo

Re: liaz?

co nechápete??? nejdřív byl předek i zadek strada, pak jsem to hodil na axíka a pak jsem sundal přidení nápravu axíka a dal jsem tak stradu... pak jsem sundal i zadek axika a dal jsem sradu, takže to opět stojí na stradě..
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: liaz?

Wendis píše::-D :-D tak tady je to zbytečný se o čemkoliv bavit....


Když to tady čtu, tak bych jel na návštevu ke Kolardovi s Čendou. Za tu cestu z Liberce by to snad i stálo. Protože to bude taková komedie, kterou ještě nikdo neviděl :-D
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: liaz?

jancernik píše:
Wendis píše::-D :-D tak tady je to zbytečný se o čemkoliv bavit....


Když to tady čtu, tak bych jel na návštevu ke Kolardovi s Čendou. Za tu cestu z Liberce by to snad i stálo. Protože to bude taková komedie, kterou ještě nikdo neviděl :-D



natočte to, už sa teším :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
robur
Nově příchozí
Příspěvky: 90
Registrován: 28.11.2009 0:00
Bydliště: skoro Svitavy

Re: liaz?

Nic proti , ale narozdíl od autora (kolardo) jsem si to celé pročetl a nezaujatě musím prohlásit , že ten člověk Vás prostě tahá za nohu . ..... nic proti Dominiku , ale když pominu tvoje příspěvky s výlevy sebelitování , vzteku a nadávek tak všechny zbívající každý jeden vedle druhého obsahují nějakou nepravdu nebo lež , co tě prosím tě k tomu vedlo ??
Rady k jednoduchým úpravám na odstranění oněch neřešitelných problémů které zde po 13stránkách uvádíš jsem já našel na prvních dvou stránkách tohoto úžasného tématu a ty nic ...........
2,4 GHz / Medvěd G
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

rotruck píše: .... a čekám co mi k tomu řekneš v souvislosti s mou osobou ........ Čekám ...
EDIT: 10AM ... Byl jsi tu a jsi tu a já Stále čekám ....... [/size][/b]


Stále čekám na tvoje vysvětlení (strana 11) ..........

A jedna bonusová otázka navíc - k tématu ........... můžeš prosím prozradit své know-how propojení strady a Axíka ?? ....... zvlášť když píšeš , že nemáš kardany ?? Děkuji za odpověď
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

jancernik píše:
Wendis píše::-D :-D tak tady je to zbytečný se o čemkoliv bavit....


Když to tady čtu, tak bych jel na návštevu ke Kolardovi s Čendou. Za tu cestu z Liberce by to snad i stálo. Protože to bude taková komedie, kterou ještě nikdo neviděl :-D



asi tak nějak.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: liaz?

jo, za ten motor omluva - popletly se mi 2 příspěvky dohromady... :)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: liaz?

Me by teda asi vadilo kdybych si koupil model za XXtisic a musel do nej stouchnout aby se rozjel.... džíízs
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: liaz?

stiifii píše:Me by teda asi vadilo kdybych si koupil model za XXtisic a musel do nej stouchnout aby se rozjel.... džíízs


Jo taky sem to chtěl napsat :)
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: liaz?

No jak to tady teda čtu ,za dnešek je u toho tvého auta zase všechno jinak....Nevim...já ti pomoc nabízim ale fakt neumim reagovat na tvoje informace který ,a to se na mě nezlob jsou takový jaký se ti zrovna hodí...jednou se tu objeví kecy na cenu auta a tvoje auto je na axíku...pak zase neni..pak na půlce ...pak zase ne...potom teda zase zadokolka,a čekám že za nějakej čas to bude předokolka protože to si ještě nezkoušel...Se vůbec nedivim že nemáš čas když to pořád předěláváš....Docela mě překvapujou i ty 4litry vody a tvoje čerpací jednotka....
Vzbuzuje to ve mě pocit že tem model máš spíš v hlavě než v reálu a teď ti je blbý přiznat že si svím prodejem na modelbazaru hledal Lamu která ti dá peníze za to co není....viz důchodce Wranglík kterej měl to štěstí a zastihnul tvé myšlenky zrovna ve chvíli kdy si snil o podvozku axial a čtyřech malejch hasičích....a to nemluvim že pořád tvá požadovaná cena od něj neodpovídá ani půlce toho co máš momentálně podle tvých slov doma na stole.....
Vím že tvoje reakce bude zase o tom že sme blbý a nic nechápeme ale promiň ....tady neni co chápat...
Odedneška se hlásím do skupiny těch co až uvidí tvůj inzerát nebo jakoukoliv informaci od tebe si budou dávat sakra bacha a vše budou brát s velkou rezervou....
Sem přesvědčenej že si nikdy žádnej Axiál neměl a že to auto teď vypadá stejně jako na těch fotkách že vodu to ještě nikdy nestříkalo a stříkat nebude.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Já myslim že je tu těhle sraček už dost a dost,bych to tady uštípnul,ale nemazal.....
budou přbejvat další a další stránky a bude se tu omílat to samý,obdivuju kluky kteří chtěly pomoct protože od začátku je to tady jedna velká lež....tot muj názor ....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Mám 100 až 1000 chutí zveřejnit zde o jakej Axial se pravděpodobně jednalo ............. ale to sem nepatří , že Kolardo :wink: to bych mohl být opět nařčen jak ti ubližuju a házím vymyšlenou špínu ..........
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

Re: liaz?

Člověče ty seš tajemnej jako hrad v karpatech určitě by všichni uvítaly nějaký fotky toho o čem tady jen básníš.Upřímně si teda taky myslim že je to jen ta budka posazená na bůhví jakym podvozku,nikdy to nejelo,a o nějakejch světelnejch efektech stříkání vody a podobně tak o tom si taky může to auto nechat jenom zdát.Přijde mi že nás tady všechny jen taháš za nos a mluvíš jak se ti to zrovna hodí do krámu.Ale třeba se mýlim :-)
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: liaz?

Rotruck > asi vím, co máš na mysli, ale nedokážu si teď vybavit, co to bylo.... Každopádně to sem hoď, je to to, co prodával, ne?

EDIT> dohledal jsem....

text inzerátu na tamiya fóru....

Zdravím, prodám tento model, kompletně v hliníku s třístupňovou převodovkou a combem od novaka, na zatáčení servo saxox. model je vybaven světelnou jednotkou DSYS... přidám 6ks baterií li-pol kapacita 4x4600 a 2x 5800 + rychlonabíječ shark30. přidám další 3 fungl nové sady kol karoserii defendera a rubikona + rc soupravu FUTABA 4,9Ghz

Cena 40.000kč při rychlém jednání možná sleva na 39.999,-

a přiložené foto Obrázek
Naposledy upravil(a) Pajik_CZ dne 08.02.2013 17:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: liaz?

Pod Čendovo příspěvek bych se klidně podepsal.Naprosto přesně to vystihl. :OK:

Pořád nechápu,jak si někdo takový může myslet,že je schopen dělat model na zakázku. :-(


Mám pro tebe nejlepčí řešení. Vyndej motor,kup si kousek provázku a daruj to nějakýmu děcku.

Zpět na „Tak takhle NE!!!“