Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

Takže jelikož mi to nedalo tak sem dnes napsal na tento inzerát Liaz 101 CAS 25 který dal na Modelbazar Dominik Kolář Ústí nad Labem....

RC modely › auta › elektro



prodám cistrernu na dálkové ovládání. auto svítí do zatáček bliká, svití i brzdová světla při brždění a při zpátečce svítí zpátečka... model je v měříktu 1:10, takže délka cca 80cm. Model je vybaven nádrží na vodu o objemu 4L a čerpadlem, keté jí vyprádní cca za 3 a půl minuty... model je vybaven lafetou (není na fotce) čerpadlo pohání 1600mah akumulátor a model je poháněn 4600mah.

cenu nabídněte
Cena: 1 Kč
tel.: 604119350
e-mail: kolardo-modely@seznam.cz
region: Ústecký kraj
vloženo: 2.2.2013 19:32, inzerát č. 483002




Tak sem pod jinou emailovou adresou Dominikovi napsal zde cela konverzace od začátku až do konce.....




Já..Dobrý večer měl bych zájem o Liazku nabízim vám zaní 8000kč i s poštou...Pokud by to bylo možné poslat poštou bylo by to super!!Moc se mi líbí Děkuji Novák

Dominik....cena za materiál byla 13.500kč
momentálně je model opět rozebraný a budu ho dodělávat do 100% stavu... takže cena za matroš se ještě o pár stokorun zvedne... a pak něco za práci...

Já....Děkuji za info tak za 15tis bych ji odvás vzal víc nabídnout nemohu jsem důchodce tak toho moc nemám,a bylo by mozno kdyz bych vám dal 15500 poslat ji na dobírku potom děkuji moc a pěkný večer Novák a jest emohu poprosit o nake fotky moc děkuji

Dominik.....model je teď rozebraný a budu tam plno věcí předělávat, přijdou tam samolepky atd.. model bude oficiálně k mání cca za měsíc, momentálně sháním kupce pro tento model...

Já.....tak mi prosím tedy řekněte cenu modelu já ho odvás koupim moc se mi líbí děkuji moc Novák Pěkný večer

Dominik......aktuální cena za matroš je 13.500kč, v tejdnu mi přibudou i hasiči, což je + 500kč za panáčky + 100kč za barvu tj 14.100kč a pak musím dát model k nám do modelářství ke kompletnímu zapojení elektroniky majáků, tam si taky řeknou něco za práci, + já si přičtu práci 5000kč, jelikož na tom dělám od června až do teď takže cena by byla cca 20.000kč ale pokud chcete, můžu to hned teď zabalit a poslat vám to s tím že elektroniku si doděláte sám.. vše potřebné k tomu je a cena by byla 18.000kč nebo 18.500 ( i s panáčkama)


Já......Dobrá tak jestli to je možné tak bych to teda za těch 18500 kč vzal a pokud by to bylo tedy možné poslat na dobírku jelikož účet na poslíání dopředu nemám tak by to promne bylo jako důchodce lepší a jinak elektroniku si dodělám jsem bývalý elektrikář děkuji moc Novák


Dominik....dobře... akorád bych poprosil o zaslání zálohy 200kč na poštovné

Já......Bohužel účet jak jsem psal nemám tak nevim jak bych to poslal děkuji moc Novák

Dominik......co třeba v obálce?

Tož konec víc už mě to nebavilo a posílat mu 200kč se mi fakt nechce .. :-D :-D :-D :-D


Jinak tohle mluví za vše jaká je osoba DOminik Kolář Z Ústí .......Za tu cenu bych si raději koupil Axiala nebo Tamiya Hilux nebo tak ...Takže tak.....

PS:Dominiku zatuhle hitparádu nedostaneš ani 2tisice!!!!!
A ještě jedno povedené Dílo mistra Dominika Trial Iveco na podvozku Mad trucku HBX Obrázek :FINE: :-D :-D :-D
Naposledy upravil(a) wranglik dne 02.02.2013 22:05, celkem upraveno 1 x.
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Loupak83
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 28.02.2012 0:00
Bydliště: Semily - Praha

Re: liaz?

docela síla 8o :-(
teda vim tisíc lepších způsobů jak utratit 20k
no ale alespoň jsme se dobrali kolik za to Dominik chce :mrgreen:
X-ray T3/2012 Stock
Durango DEX410V3, Durango DEX210
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily/386434194776233
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

no něco málo sem už poskládal, tak za mě palec dolu, ale vzhledem ke zveřejněný komunikaci to je napřesdršku, sory ale takhle by se slušnej člověk nechoval, vím že za svoji práci chci peníze ,ale na rozdíl od tebe se na to moje dá aspoň trochu koukat 8)
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Ty vole petane,to přeci nejde srovnávat? :-) chci říct,kolik lidí ti tady může konkurovat? moc jich nebude :-) tohle je úplně jiná liga,tomu ty nemůžeš rozumět :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Nejde ani tak o zjištění kolik za to chce jako spíš o to znovu si přečíst co nám navykládal nám tady na forech a co jak popisuje model , jeho výbavu , původ a určení jinde ............
Dominiku , teď uź se nemůžeš vzpŕat nálepce kterou jsi právem obdržel od kolegů modelářů ........
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Buď jsi lahal a ojebával nás , nebo lžeš a ojebáváš ty druhé , v každým případě to tedy platí .
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Kolardo

Re: liaz?

ježiši, co si to tady vymejšlíte?? inzerát je vystaven na modelbazaru, tak se laskavě koukněte co prodávám za 13.500kč!!!!

JSTE TRAPÁCI, NECHÁPU CO PROTI MĚ MÁTE, ŽE SI TAKHLE MUSÍTE VYMÝŠLET!
Kolardo

Re: liaz?

JINAK TOHO BÍLÉHO IVECA JSEM SICE MAJITEL, ALE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NÉ STAVITEL!!!!! TO JE PRÁCE PANA TOMÁŠE ENGLICKÉHO, TAKŽE OPĚT ŠÍŘÍTE JENOM POMLUVI A LŽI.. JSTE UBOHÝ TRAPÁCI ( NĚKTEŘÍ) !!!! FŮJ!
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

tak bez rukaviček hovado, di se mrdat jinam, lidi jako ty kurvěj méno lidem jako sem já a ostatní normální kolegové
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: liaz?

Wrangliku, dobre jsi ho vytrollil ! :-D :-D Ty vole, tohle je fakt masakr, takhle dobre uz jsem se dlouho nebavil, nejdriv jsem myslel, ze je to vtipalek ale kdyz mi docvaklo, kdo to ve skutecnosti je, tak mi bylo vsecko jasny.. Navrhuju pasovat ho na bavice fora, nikdo tady neni tak hloupej aby od nej neco koupil a na druhou stranu, cas od casu se dobre zasmat pri cteni takovechhle debat neni ke skode.. ;-)

Hele, az pochopis a cem ses a budes se tohos chtit zbavit, dej vedet, za postovny si to vezmu pro svyho Osmaka, ten rad kouse krabice vod bot a myslim ze i ty okna by dokazal opracovat lip nez ty.. :-D
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Kolardo

Re: liaz?

tady máte originální inzerát http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/483002/upravit/ mimochodem zkratka cas je cisternová automobilová stříkačka, takže bych asi těžko pod tímto pojmem prodávál "trialoví model" .... jste fakt prasata, takhle si vymešlet, že vám hamba není!!
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

A ty si to přečti pořádně ty vole,ten obrázek toho trialovýho zjeba nemá s tim výše popsanym nic společnýho,je to jen další ukázka tvý práce.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: liaz?

Jsem rád, že jsou mezi náma prasatama i slušní modeláři :-D
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

Kolardo píše:ježiši, co si to tady vymejšlíte?? inzerát je vystaven na modelbazaru, tak se laskavě koukněte co prodávám za 13.500kč!!!!




mimo jiné si na začátku tvrdil že to je stavěný na zakázku pro konkrétního člověka
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: liaz?

Když to viděl tak mu to asi hodil na hlavu a tejko neví co s tim. :-D
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: liaz?

Kolardo píše:tady máte originální inzerát http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/483002/upravit/ mimochodem zkratka cas je cisternová automobilová stříkačka, takže bych asi těžko pod tímto pojmem prodávál "trialoví model" .... jste fakt prasata, takhle si vymešlet, že vám hamba není!!


Krome toho, ze neumis cesky psat (a pravdebodobne ani mluvit) tak si jeste pletes osoby, ve kterych hovoris. Dovol, abych poopravil tvou posledni vetu : ".... jste fakt prasata, takhle si vymešlet, že vám hamba není!!"

Spravne ma znit : "..jsem fakt prase, takhle si vymyslet, ze mi hanba neni!!"

Takhle uz je to v poradku.. ;-)

PS. gramaticke okenko, vytknu ti jen jednu chybu, aby toho na tebe nebylo moc najednou - "trialovy" se sklonuje podle vzoru "mlady", tudiz ma na konci Y. Zopakuj si zakladku laskave.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar

Zpět na „Tak takhle NE!!!“