Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Kolardo píše:opět neinformavanost... inzerát jsem podal cca před měsícem"!!!! sorry, ale o půlnoci ti fakt nic fotit nebudu... ani nevím co bych měl fotit? fotky máte... a pokud ne, napište rotruckovi, nebo třeba wranglikovi, oni vám určitě nějaké fotky najdou, i když se nebudou shodovat s těma mýma, určitě jim věřte :D

........ nikdo tě nikam nehoní ...... já ti radil hned nazačátku - žadná odezva ... psal jsem o fotky víc jak pŕed týdnem - vysral ses na to , potom znova a psali si o ně další a další a stejně si nás namastil ...... tak co vlastně chceš ...... nějakou lež ??
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Kolardo píše:nikomu nervy nerupnou, nikdo mo hubu nerozbije, jelikož nikoho nepodělávám ;-)
co že chcete vědět o modelu? vše podstatné už víte né?
nechám to tedy na tom podvozku strady, jsou tam nová kola ansmann 96mm, combo regl speed 2 star + motor 55T rockcrawler, čerpadlo s elektronickým spínačem.. 2x svetelná jednotka... jedna na ovládání světel, druha na ovládání majáku + sirény


Jseš si tak jistej že nerupnou?? já bejt vedle tebe tak tě zmlátim už jen z principu a co potom někdo s mojí náturou kterýho si ojebal??
A nepiš že si nikoho nepojebal,myslim že těch 20 stránek co tu je mluví za vše...
mít tu možnost tak bys dostal banán kterej svět neviděl
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: liaz?

lepší jít spát, beztak už jsem tu dneska stebou ztratil dost času.
Obrázek
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

že vás to furt baví, jakej je stavitel tu už ukázal a ničeho dalšího se tu už asi nedočkáte
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Omlouvám se všem účastníkům této taškařice, ale vlákno jsem zamknul.
Jelikož se tu nyní vyskytuji méně než více, na toto vlákno jsem narazil až dnes a začetl se, zatímco přibývaly další příspěvky rychlostí dvou stránek za hodinu. Myslím, že těch 22 stránek bohatě postačilo na to, aby kouzlo otevřených úst a rozšířených zornic z pohledu na to, co vůbec je možné, pominulo. Celé bych to shrnul mottem:
"Můj názor je, že si každý může prodat co chce a za kolik chce... když se najde blbec co to koupí tak proč ne???"
(fightliner alias Kolardo)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Tak takhle NE!!!“