Kolardo

Re: liaz?

tvl to je jak když hučím do dubu... model ještě není hotova bude se dodělávat, tak taky kubo neser ty tvoje sračky... ono se to možná nezdá, ale zkuste si postavit funkční cisternu a utratíte 15.000 jen to hvízdne! novej podvozek, nový combo, převodovka, čerpadlo, světelný jednotky, zvuková jednotka, nový kola, materiál, tmely, laky čerpací soustava, otáčení lafety atd... vy jste modeláři, takže si to uděláte sami, já to postavím a prodám někomu, kdo si na to netroufá a uvidíme kolik za to dá... jak říkám vaše názory jsou mi u prdele, já si prodám za kolik já budu chtít a vy s tím nikdo nic nezmůžete většina z vás jen remcá, sami umíte píču a děláte ze sebe PÁNY modeláře... někteří z vás ( wranglík) ZE SEBE DĚLAJÍ JEŠTĚ ČURÁKY A VYMEJŠLEJ SI PÍČOVINY...

tady jeden kolega se požuje ze páána modeláře.. sory, na tvých modelech nic uchvatného nevidím...
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

z tý ještě asi nevylez
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: liaz?

Sorry, ale zase tam máš chybu... neprodáš to :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: liaz?

Hele frajere a co kdybys misto delani ramen a pouzivani vulgarismu (abys to pochopil i ty - vulgarismus = sproste slovo, napr. s*acka) ukazal tu zazracnou techniku co v tom mas ? Zatim vsichni vidime jen cervenobilou krabici od bot s majackama na kolech. Potencialniho zajmce by uricte zajimaly nitrnosti modelu, za ktere plati tezce vydrenymi penezi.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

dobře, tak eště jednou a pomalu, DI DO PRDELE , PŘESTAŇ VOTRAVOVAT, najdi si jiný forum kde ti to budou žrát, po tom co tu píšeš seš u mě normální .................(to fakt nemůžu ani napsat)

ale je takhle večer aspoň zábava
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Kolardo

Re: liaz?

hele tobě může být jedno kdo za co a kolik bude platit.. budeš to kupovat ty? néé?? tak se do toho neser! nevím proč máte potřebu pořád všechno řešit!
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: liaz?

Kluci já se teda bavim královsky :-D Von furt nechápe,že postavil bastl za kterej se bije.



Jo a jestli jsi myslel Mraka,že se považuje za modeláře,tak to je teda kurde Pan modelář,nejen u mě...

Dovolil jsem si použít tvojí fotku Mraku:

Obrázek
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: liaz?

Muj názor na toto je takovej že pokud si opravdu myslíš že všichnitady z fora jsou č.raci a podle tvých slov konkretně Mrak je prase tak se stáhni do ustraní a přijd treba za rok s něčím co bude lepší než například parádní mrakova kabina Liazky . Ale zatím jsi to ty kdo je za č.uraka a nehorázný prase.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: liaz?

Chapu, jsi pomalejsi, mozna jeste pomalejsi nez jsem si myslel.. Takze jeste jednou znova, ukaz prosim tu tvoji zazracnou techniku, co uryva ta krabice od bot, treba prohlednu a model odkoupim ! (a karoserii necham opracovat Osmaka.. :mrgreen:

A jeste jedna vec, no, Pan Mrak je Pan Modelar, na tom se vsichni shodneme, tak si ho laskave prestan brat do ust, lidove receno do huby, opet jen abys pochopil.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

Pozor Pozor Domink má na prdely mozol už neví jak dál tak začal vyhrožovat na FB :-D

Hasičské RC Modely tvl to zas bude keců pomluv a lží zálohy poštovný.. nevím o čem mluvíš... servo bych možná věděl, pokud se jedná o pana ze slovenska, který mi odmítl zaslat servo zpět, ale chtěl za něj peníze benzínovej motor taky vím.. nabídl jsem vrácení peněz, kupující odmítl, takže kde že jsou ty podvody? jak říkám chlapci serete se do věcí o kterejch nic nevíte a myslíte si, že jste sežrali šalamounovo hovno... jenom by mě zajímlo, jestli víte že poškození dobrého jména je trestný čin.. a už mě tyhle sračky začíná srát takže bachy na to, abych to neřešil jinak!
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Kolardo

Re: liaz?

no namyšlenost a suverenita "mraka" je parádní... nechápu proč se serete do věcí do kterých vám nic není...
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: liaz?

Kolardo píše:no namyšlenost a suverenita "mraka" je parádní... nechápu proč se serete do věcí do kterých vám nic není...


Ty jsi asi opravdu slabsi na duchu, je mi te lito.. :roll: Prosim vysvetli mi, co jsi nepochopil na vete, ve ktere jsem te zadal, aby sis nebral Pana Modelare Mraka do ust/huby....
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: liaz?

Je jedna pravda a ta že když člověk umí a ví tak se povíšeně chovat muže protože má proč ale ne že splácaš z krabice od bot nějakou budku a ještě se chováš jak hovado .
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Re: liaz?

A zajímalo by mě Dominiku jestli na to podnikani máš opravneni,kdyz delas modely na zakazku za uplatu a verejne to prezentuješ ...A řiká ti něco Nelegální podnikání??? Tak si dej pozor spíše ty !!! :-I :-I
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

nechápu kde si vzal moji namyšlenost a suverenitu, osobně sem ti neurážel TO čemu ty říkáš model, poslal sem tě do prdele kvůli tvejm kecům a chování jak je patrno z komunikace s wranglíkem a moje suverenita (jak říkáš ty) je závislá na tom jak moc se moje modely líbí ostatním
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO

Zpět na „Tak takhle NE!!!“