Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: liaz?

rotruck píše:MKD značí mezinárodní kamionovou přepravu ....

:OK: člověk se furt učí. (já jen že je na off-road fóru a nedocvaklo mi to)
Naposledy upravil(a) Ming dne 01.02.2013 10:27, celkem upraveno 1 x.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: liaz?

Vsichni jste asi videli moji Toyotu hzj78 co sem udelal....byla hezka ale urcite nebyla tak hezka abych si nekomu mohl o penize pokud bych to delal pro nej.... spis se zeptej cloveka pro kteryho to delas kolik a jestli vubec neco ti za to da... a kdyz to zkusis tak podle me ten "nas" odhad nebude daleko od pravdy....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: liaz?

Zřejmě ti chybí soudnost,jinak by jsi za takovej výtvor nechtěl zaplatit.Musíš uznat,že jsi to prostě odfláknul....


Jen pro porovnání,za co bych byl ochoten dát své těžce vydělané prašule:

TATRA

MRAK LIAZ
pepe20
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 22.10.2012 18:37

Re: liaz?

Tak tady jsou ukazany dva extrémy naprostá špička a podpruměr
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

cores píše:Zřejmě ti chybí soudnost,jinak by jsi za takovej výtvor nechtěl zaplatit.Musíš uznat,že jsi to prostě odfláknul....


Jen pro porovnání,za co bych byl ochoten dát své těžce vydělané prašule:

TATRA

MRAK LIAZ


Jenže ty nejsi kopejtko a uměl by sis to udělat sám :-)

A jinak k tomuhle se vyjadřovat nebudu,jestli to někdo koupí....bude asi fakt nemocnej.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Kolardo

Re: liaz?

nevím jestli jste nablblý, nebo co, ale psal jsem, že to není hotové, že budu ještě ladit mouchy... ale mě je to fuk, co si tady myslíte... nic kloudnýho nepovíte... nejvíc mě sere, že se ke mě takhle chováte jen pro to, že o mě někdo napíše že jsem zmrd, přesto, že nikdo z vás semnou nemá osobní zkušenost... trošku bych to přirovnal k fanatismu z dob, kdy se upalovali čarodejnice... ať člověk udělá co udělá, pořád je za největšího debila... přijde mi to dětinské, ale když vám to tak vyhovuje... Na to co jsem si postavil jsem hrdej. vím že mám model, který nikdo jiný nemá, narozdíl od vás, majitelů sériových modelů, modelex, axial, modelů tamiyatrucků a ještě hůř majitlů předělávek od brudera... ano vím, že karoserie tamiya tahače jsou propracovanější než moje liazka, ale nutno dodat, že ty tamiya kabiny jsou seriově vyrábeny na strojích a v podstatě na nich není nic zajímavého, kdežto já mám model, který je jen jeden... nějakých nedostatků jsem si vědom, ale taky vím, že si model vymazlím... ;-)
na 100% vím, že se tady najde plno lidí, kteří se začnou vysmívat, tak ať, mě je to jedno, ale pokud se tu najde nějaký slušný modelář, co by semnou chtěl být v kontaktu, můj email kolardo-modely@seznam.cz

takže idioti ať se tady do sytosti vyřechtaj, a normální fajn lidi na pokec ví, kde mě sehnat... mějte se :)
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: liaz?

tak dolaď mouchy, pořádně to nafoť a pak se uvidí co umíš
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Re: liaz?

tamiyatrucků a ještě hůř majitlů předělávek od brudera :tleskam: :tleskam:
Jsem mlčel ale zlatej Bruder.
Do modeláře mám daleko ale mám taky něco zasebou.
Co dodat na tvoje dílo? :-D
Párkrád stím dej Ještěd sejdem se nahoře :hura: :OK: :OK:
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

Já nevím, buďto někde vláda přidává něco do vody nebo má někdo nějakej kvalitní matroš....
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: liaz?

Tak proč se ptáš na to,co si za to máš říct ,že je to pro známýho,.....a tady kousek vejš píšeš jak ho budeš mít jen ty,že je jen jeden,jak si ho vymazlíš.....
Nikdo se ti nesměje za to jakej sis postavil model ale jakej máš přístup...
Nevim teda v podstatě o co v tomhle vláknu jde,myslel sis že se tady strhne neurvalá dražba a všichni se tu budou prát,aby to měli doma?
Ale za pětku bych to koupil,měl bych bejvák pro morče.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: liaz?

Řekl bych Dominiku , že se potvrzuje že problém bude úplně někde jinde a jak jsi sám odhalil bude v TOBĚ ......
Začínáš se totiž opět zamotávat do vlastních lží a kdo si to přečte , tak velice rychle přijde na to , že jsi už párkrát popřel a otočil co jsi předtím sám řekl ....... Vykládáš o stavbě na zakázku pro někoho a o dvě stránky dál vykřikuješ jak je to tvůj a jedinečnej model a jak si ho dál pro sebe budeš vylepšovat a piplat .
Pochop , že skončil čas neinformovaných začínajícíh modelářů prahnoucíh po nedostatkových modelech a součástkách. Dnes je toho plná p.del a taky informovanost lidí díky netu a těmto forům roste naprosto neuvěřitelně, což takovým jako ty bohužel časem zlomí vaz.
Začal jsi řádit na modelbazaru a pak na rcauta foru , když ti pšenka přestala kvést tak ses přesunul na Tamiya forum, tam s tebou rychle zametli , že už rychle mažeš své vložené příspěvky , zkoušíš to tady a potáhneš dál.
Co nevidět budeš na slovenských forech a dál a dál na východ .........
Hodnocení modelu a názor lidí si dostal, tak buď spokojen. Prostě když nedokážeš ani ošmirglovat hrany tak se nediv.
Řekni rovnou , že jsi něco narychlo stvořil hodil jsi to do placu v domění jak se na to lidi vrhnou a utrhaj ti ruce a budou přihazovat tisícovky , aniž by viděli jakej šrot podvozku se skrývá pod tou zmršenou krabicí ......
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: liaz?

Mas sanci dodelej to vypiplej jak rikas dobre to nafot a pak se ptej jakou to ma cenu... a ver nebo ne pokud nebude totalni top spicka vzycky to bude mit cenu jen pro tebe... at je to cokoliv....
edit: sem se kouknul jeste jednou na ty fotky myslim ze doladovat to je ztrata casu.. :cry:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1244
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: liaz?

stiifii píše: sem se kouknul jeste jednou na ty fotky myslim ze doladovat to je ztrata casu.. :cry:


pro sikovnyho z praxi?
tak 2 hodky by pro slusny vysledek mohly stacit
.
.
.
.
v photoshopu
:-D
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: liaz?

treba me je uplne u prdele, komu si kde co proved, ja kouknul na fotky a stydel bych se chtit za to po nekom prachy, tak max za podvozek kterej je buhvi jakej. Nejdriv se nauc modelarit a pak stav neco na zakazku, chudak ten co to u tebe udajne objednal
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Re: liaz?

Kolardo píše:... ano vím, že karoserie tamiya tahače jsou propracovanější než moje liazka


:-D :-D :-D
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=

Zpět na „Tak takhle NE!!!“