Uživatelský avatar
swab
Častý přispěvatel
Příspěvky: 781
Registrován: 30.10.2011 0:00
Bydliště: P-9 Střížkov

Re: Drift

v poho Honzo je fakt ze to moje uplne prvni taky nestaloí jako stojej ted... navic ja kupuju bazace od tech co je nebavej a predelavam je :-D
CC-01 Mitsubishi Pajero
MST/CMX Scale Avia A21F
Yokomo YD-4 MR BMW E30 Touring
TT-01/Long Ford F-350 Super Duty
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

No po tom cos psal, tak sem koukal co stojej a docela sem čuměl. Mám teď v plánu udělat si jedno takový zajímavý auto a přemejšlel sem na co to postavim. A vzhledem k tomu že to vlastně ani nebude jezdit, maximálně třeba na Modelhobby, tak TTčko asi koupim, ale jen jako stojánek na kastli.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Drift

A nemas lepsi vzit nejakej podvozek treba z R2 hobby?
Hezci, funkcnejsi a za podobnou cenu?

Krasnej emental :)
http://www.rcmart.com/kondo-custom-foot ... 56994.html
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

Tak ono to bude uplně jedno co to bude za podvozek. Jak sem psal, bude to jen stojánek kde se předpokládá že vyjede sotva jednu baterku za rok nekde na Modelhobby. Takže vezmu co se kde zrovna zamane.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

Tak jsem stříkal včera svou druhou Lexanovou kastli v životě a v polovině mi došel spray. To není problém, dnes to dodělám, vtipnější ale je, že jsem nekouknul pořádně na sprej a místo bílou jsem to stříknul bílou metalízou, která vypadá spíš jako něco mezi stříbrnou a bílou perletí. No nějak se s tím porovnám, ale teda štve mě to a jen doufám, že až to odmaskuju, nenajdu to ještě někde podfouknuté. Mám pocit, že mi to maličko zkáplo někde. :mrgreen:
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

Jako žes to stříknul klasickou bílou a pak si do dostříkl bílou metalízou ???
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

Nee, jen jsem to blbě napsal, dnes to musím dodělat, došla mi ta bílá metalíza. Vtip je v tom, že to měla být obyčejná bílá :)
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

mě ta klasická bílá připadá hrozně nudná. Raději používám tu s bílou metalízu a prletí. Tak mu připadá taková živější.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

No tak jsem zjistil to co už všichni víte:
1) RC car je totální SHIT co vůbec nekryje a to ani po dvou sprejích
2) stříkat sprejem co má 5°C je nahouno


Došla mi bílá, tak jsem to podstříknul stříbrnou Tamiya a to je rozdíl jako kráva. Výsledek je taková světlá stříbrná a kdybych to nesprasil vypadalo by to i celkem dobře, no ale žádný děs to není... :)
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Drift

Vigo, ty jsi teď tohle vlákno solidně probral a koukám, že pokračuješ :-D
RcCarsOstrava
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

No jestli to nějak spamuju, tak napište, nechám toho :CIAO:
Až bude co, hodím i fotky
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Drift

Pár sprejů RCcar mám a nezaznamenal jsem problém.Kvaita odpovídá ceně,bych řekl.Je nutný je fakt dlouho míchat a nejlépe je dát před stříkáním do teplý vody.Samozřejmě nejen tuhle značku :lol:

Tu bílou perleť mám taky a je fakt hodně průhledná,samotnou jí nechat nelze,musí se přejet bílou,ale pak je pěkná.Dával jsem jí na novou boudu scorpiona.


Co podělám zakryju samolepkama.... :-D
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Re: Drift

Njn odmaskováno a celkem to ujde, čekal jsem horčí, jen místo bílé je to stříbrná :)
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Drift

No já sem dříve hodně experimentoval se značkama sprejů a pamatuju že sem párkrát s RC CAR měl nějakej problém. Ale dnes pokud spreje tak jedině Tamiya a pokud airbrush tak Fascolor.

Jinak bílech a stříbrnejch mám spotřebu jako prase :) Skoro každou světlou barvu nakonec podstříknout bílou nebo stříbrnou. Krásně se zvýrazněj.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
tabbert
Častý přispěvatel
Příspěvky: 797
Registrován: 27.08.2010 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Drift

Můj poznatek: používal jsem společně na jedné kastli bavu RC Car a Tamiya a i když jsem tamku stříkal až po nějaké době po RC Car, tak v přechodu jedné hrany se spily, jako by měly každá jiný typ ředidla. Od té doby už nemíchám na jedné kastli více výrobců sprejů. Ale Rc Car jsem nezavrhnul.
RcCarsOstrava

Zpět na „Onroad, Drift a Rally“