Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 323
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Woyta píše: 10.07.2022 20:25 Ale taky pěkně kousavá. Znám pár aut co skončilo po tom co se jim zasekli zadni brzdy a lehkej zadek tomu moc nepomáhá.
Tohle je pravda. Člověk musí za volantem uvažovat trochu jinak než v nové Octavii 😁

Max píše: To je v dnešní době poklad ta CRXka. Mít peníze tak jdu do ní.
Dělám rekonstrukci RD tak jen koukám co kde je.
Poklad to úplně není. Pořád se celkem dají sehnat, jen dneska málokdo dá 100K+ za 30 let staré auto. Já kupoval za nějakých 40K před asi šesti lety, ale pamatuju dobu kdy se dala sehant za 15 😂
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

CRX pamatuju z řady aut, kolem které jsem léta jezdil denně na kole do školy. Auta, auta, pak mezera - ve výšce obrubníku a pod prahy vedlejších aut ono zaparkované o červené CRX - a zase auta, auta...
Z toho se úplně dobře neleze co

Maxi, ten vzadu na obrázku to je nějakej macho kterýho si vydržuje, to je jen ilustrační fotka jakože v CRX můžeš takhle seděl leda zvenku na kapotě
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 323
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Já jsem naštěstí ještě dobře pohyblivej, ale už se mi z toho taky leze hůř. 😂 Ono celkově auto je to nízký a sedačky mají hodně nízký posez a jsou fakt až na podlaze, takže člověk má pocit že sedí na silnici.

Natáhnout se v CRX nejde moc dobře ani z venku. 😁 A kdo někdy v tom autě seděl, tak ví, že vzadu si sedne jedině beznohý člověk. Vtipný je, že pojezdy předních sedaček by sedačku ještě pustily trochu víc dozadu, ale opěrka narazí na zadní lavici dřív než je konec pojezdu. 😂 Přitom je to 4-místné auto...
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: Vaše auta 1:1

Mira: máš recht, ta tvoje Previa je exot, až takovej, že sem si ho v mumraji všech aut v Budwajzu všimnul... v deset dopo na semaforech u Kauflandu, já na hlavní směr z města, ty vod kaufu směr výstaviště za kamionem v koloně... ten fousatej ksicht za volantem taky nešlo přehlídnout :D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

Blbe na mě čuměl takovej kokot za Skovym Mercedesem v takový firemní vobouchany malý dodávce, nejaka caddyna nebo Kangoo myslím bílý, ten byl na pěst, z triset lidi v protisměru jsem si všiml jen jeho 😂 ale mohl to bejt fakt jen nějakej no name exot, ale opravdu jsem to byl já, i ten kamion souhlasí
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: Vaše auta 1:1

bílý berlingo bez polepu v protisměru, pohledem sme se střetli, ale hned byla zelená...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

No to musíš bejt ty 😂 brejle jak kdybys řídil Spitfire to mělo
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: Vaše auta 1:1

což brejle sem měl takový ty velký muší zrcadlovky a tušim že přede mnou ňákej meďák byl, ale vobouchanou ani volepenou káru nemám, každopádně ty si taky vejral vobstojně :D
semsi v první chvíli řikal, že esli je to tvý auto, tak v něm sedí tvoje žena, pač chlap že by se do tak dlouhý kolony nezařadil a do teho pruhu na odbočení do centra by to plesknul až před semaforem... jen lituju že mě nenapadlo tě vyfotit, případně ti zamávat, každopádně dyš sem uzřel ten tvuj dlouhej bujnej fous tak už během chvilky byla zelená, takže moc času na reakce nebylo...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Vaše auta 1:1

No tak to je ruka v rukávě 😂 eště že sem se nedloubal v nose, to dělávám 😂

No přesně to mi běželo v hlavě v tu chvíli, proč sakra čumím na ten kamion a necpu se tam před semaforem, ale tam hrozí že to nevyjde a jedeš rovně, to musíš pak kilometry jinam a raději jsem tedy zůstal tam. A přesně po téhle úvaze přišel pohled na to eSko a hned za ním krásný bílý Berlingo s elegantním pánem ve slušivých brýlích co dal jemným gestem aristokrata najevo, že rozeznal mezi plebejci Míru v Toyotě 😂🎯 příště si to napíšeme do SZ 😂😂

Edit
Btw je to auto mojí paní, vozí v tom míče dětem na dynamu nebo co
Teď je pryč tak ji v tom jezdím 😂
Já prohanim ovci 1.8turbo. Jsem v ní totiž vcelku nenápadný a vcelku rychlý

Wrooooooom
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: Vaše auta 1:1

kulantně si z tej prvotní "urážky" vybruslil 😁👍
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Vaše auta 1:1

Mirda píše: 11.07.2022 9:42😂 Přitom je to 4-místné auto...
No jo ale pro 4 malé japonce.
U FTO taky nechápu jak dopředu dokázali nacpat V6 napříč, dovnitř celkem pohodlně usadit 4 lidi a ještě zbylo místo na poměrně luxusní kufr.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Probehla mini-druzba a spekacek :D ;)



Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Špekáček bych si dal, ale koukám že na fotce jsou dva vozy. To máte doma dva stroje nebo nějaký kámoš 😁
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: Vaše auta 1:1

Pisu, ze byla druzba ;) Dorazil kamos :)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vaše auta 1:1

To jedno slovo bych nepsal tak veřejně nebo tě osoči že jsi pro ruSSky t..l.
Bacha na to v dnešní době a obvzvlášť s tímto ruským vozem, když si tam na východě dělají to co tam dělají. Natrefis na vymletý mozek s XY myšlením a je problém.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:

Zpět na „FreeKec“