Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Hele nevim jestli tu o tom nebyla už řeč, ale ty vany co máš na elektro a vzadu, to je vlastní výroba ???
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

maztekk píše:To elektro je super , když se začínaly wraithy tak si kluci musely dělat kastlíky na baterku sami a měli to podobně...Tvoje řešení vypadá dokonale

Kdybych to měl dělat sám, tak Wraitha snad nikdy nedodělám :oops: Původně jsem si chtěl vyrobit 2 destičky, jednu k rozvodovce na regulátor a druhou dopředu na baterku, ale tohle je mnohem víc voděodolný. Takhle jsem jen namontoval hotové výrobky.

jancernik píše:Hele nevim jestli tu o tom nebyla už řeč, ale ty vany co máš na elektro a vzadu, to je vlastní výroba ???

Obojí je koupený, bohužel od 2 různých výrobců. Zadní drop box je od Dinky RC, mají čirý lexanový nebo černý polystyrenový, ten mám já. Přední kastlík je koupenej přes fórum RCCrawler jako Wraith electronics box from Flying Dutchman Racing...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Momentka z pasování přední kapoty. Pod zatím průhlednu kapotou je vidět systém otevírání pomocí objímek na vzpěře před palubkou. Úklid drátů ještě neproběhl, červenočerný kroucený drát jsou ledky pro zadní světla, musím ještě vyměnit 5mm ledky za menší 3mm.

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Dokončovací se práce se protahují víc než jsem čekal. Protože se mi nelíbí pozice tlumičů, plánuju snížení podvozku, resp. úpravu horního uchycení tlumičů a protože trochu hází osa ke kardanům z rozvodovky, objednal jsem díl v jednom kuse s kovovým oz. kolem Robinson racing.
Panely karoserie a světla mám připravený, namontuju je ale až nakonec.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Na díly pro uchycení tlumičů si musím bohužel ještě počkat :cry: tak jsem zatím poupravil převody, v nápravách jsou nyní HD převody dopomala 43/13z a HD locker nápravy. Převodovka je v alu domečcích, převody ocelové Robinson racing vč. spojky a pastorku, takhle by mohla vydržet navěky. Otázkou je, co na to kardany a poloosy v nápravách...

Obrázek

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Po delší době malý update, fotky bohužel jen z mobilu. Ač jsem se snažil stavbu promyslet dopředu, stejně předělávám předělané. Pořídil jsem delší tlumiče a upravil geometrii jejich uchycení, na fotkách je snad už finální verze, jen ještě uvažuju o černém eloxu. Vepředu se vše vejde pod kapotu, vzadu ale budu muset plastovou vaničku v místě uchycení tlumičů říznout. Přední nárazník trochu "zhubnul" a při jízdních testech s novou spojkou jsem zjistil, že je málo utažená a moc prokluzuje...
Jinak jsem ale s jízními vlastnostmi (po né úplně plnohodnotném testování) moc spokojenej. Křížení, boční náklony a schopnosti pneumatik mě zatím v dobrém překvapují.

Obrázek

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Pěkná mrška...to pojede samo..
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Dík, no zatím jsem jezdil jako amík s evropským autem v manuálu :oops: v prudším kopci a při dobrždění prokluzovala ta spojka, prostě dost trhaná jízda, ale to se snad doladí.
Ještě detail na fiknutej nárazník a odkaz na nové licencované papuče od Axialu: http://www.axialracing.com/products/ax12021 ...si říkám, jestli nakonec vůbec na Wraithu zbude něco "bez licence". :-D

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: VW aneb Virtualův Wraith

je to prostě mazel :D toho bude i škoda na kameny :-D
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

To by mi zas bylo líto jen někam do poličky ...a doufám, že většina věcí "na ráně" je plast nebo lexan, to tak "nebolí" jako třeba tvrdou karoserii nebo nápravy Vaquish :-D
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Super práce, povedlo se ti to a máš to vychytaný :OK: Taky by se mi s tím nikam nechtělo a raději se na to jen koukal ;-)
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Dík, i když pořád to není hotový. Úchyty tlumičů jsou teď na eloxu, tak jsem dokonce nepojízdnej.
Co se týče obav, tak to jsem si užil s Fordem. Tmavá kastle z ABS = magnet na škrábance a hrozí i rozklad na trsátka, nemluvě o zrcátkách atd. Navíc skutečná F350 je spíš leštěnka a škrábance jí moc nesluší...

Přidávám dva odkazy na zajímavé díly, ocelové převody Axial: http://www.axialracing.com/products/ax30708 a lexanové podběhy RC4WD: http://store.rc4wd.com/Inner-Fender-Set ... _3058.html

Taky uvažuju o odlehčení sedadel (foto z rccrawler.com), tyhle sedala váží snad pětinu nebo ještě míň než originální sedadla...

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: VW aneb Virtualův Wraith

tyhle by mohli bejt taky lehčí, co sem koukal tak někdo ty origináli zespoda i vyfrézoval aby byli lehčí
http://www.mz-racing.net/p9476-48051-sedacky-cerne-2ks/

jináč převody pěkný ale bude to za ně zas raketa, já tam dam to kolo od tebe to nejmenší už v kovu je a jako prostřední tam dam převod z blitze tak sem na to pak zvědavej :D
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: VW aneb Virtualův Wraith

O těch sedačkách mi povídej. Tvoří mi nejtežší část interiéru. Bez sedaček a figurek mě váží interiér nějakých 140g a s nima 380g.
Už jsem taky přemýšlel o odvrtání, nějaké hmoty, ale je mi sedaček líto a kor u tebe, kde je vydět na sedadla zezadu. A jak dal odkaz Smurf, tak ty jsou ze všech stran o 1cm užší a kratší. Ty by asi hezky ve Wraitu nevypadali.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: VW aneb Virtualův Wraith

aspon že to vím než sem je objednal, nejednoduší by možná bylo aspon u řidiče vyndat sedák ale to člověk moc neušetří, a můj řidič je tak těžkej že to ani nemá cenu :D a já z toho ani nákýho extrémního šplnouna dělat nebudu
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87

Zpět na „Axial“