Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Jó, věčnej boj, těch našich serepetiček v autech :-D
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: VW aneb Virtualův Wraith

to by chtělo pak plně nastrojený auto očesat a zvážit kolik všechny ty blbiny co sou na autě navíc vážej.
Jinak dneska mi přišel mail že auto bylo vyexpedováno + odkaz pro sledování ten ale nefunguje že zásilka neni v evidenci tak teda nevím :-(
Tak tet mi přišel mail i od pošty že pro mě převzali zásilku ale ani od nich číslo pro sledování nefunguje tak to maj asi náký potento
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

SMURF píše:...jináč převody pěkný ale bude to za ně zas raketa, já tam dam to kolo od tebe to nejmenší už v kovu je a jako prostřední tam dam převod z blitze tak sem na to pak zvědavej :D

Mají tam psáno 50$, to je cena s velkým C :-( a přesně jak píšeš to bylo zamejšlený, myslím, že to už něco vydrží. A když něco odejde, bude to plastové oz. kolo na spojce, to by neměla být taková tragédie... Těším se na fotky a dojmy z Jeepa!


PitaW píše:O těch sedačkách mi povídej. Tvoří mi nejtežší část interiéru. Bez sedaček a figurek mě váží interiér nějakých 140g a s nima 380g.
Už jsem taky přemýšlel o odvrtání, nějaké hmoty, ale je mi sedaček líto a kor u tebe, kde je vydět na sedadla zezadu. A jak dal odkaz Smurf, tak ty jsou ze všech stran o 1cm užší a kratší. Ty by asi hezky ve Wraitu nevypadali.

To je "daň" za tu nádhernou dráhu, teď dokážeš rozeznat každý gram. ;-) Ten rozdíl 240g je až neuvěřitelnej, viděl jsem dělat sedadla z lexanu nebo hliníku, polepený molitanem atd., odvrtání materiálu mě taky napadlo, ale šlo by to asi jen u sedáku. Ty co postuju jsou snad polystyrénový, takže váha minimální. A posádce nasadit přísnou dietu! :-D Každopádně se mi taky spíš líbí nastrojený a načančaný auto, než strohý a funkční crawler se super vlastnostmi ale nic moc vzhledem.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: VW aneb Virtualův Wraith

virtual píše: A posádce nasadit přísnou dietu! :-D Každopádně se mi taky spíš líbí nastrojený a načančaný auto, než strohý a funkční crawler se super vlastnostmi ale nic moc vzhledem.


Já jsem stejného názoru. Mě se taky líbí když auto vypadá jak opravdové, než jen holý skelet. Hele, ta dieta :-D Ono jim ta desetina vychází. Fisher váří 90g a ona 50g :-D To je jak 50kg a on jak já 90kg. Takže by měl řidič držet dietu :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

No víš jak to maj třeba žokejové, jak neváží 50kg i s postelí, ani ho nepustí "za volant" :-D
Tobě se ale auto chová fakt maketově, což se mi líbí. I když je pravda, že na youtube je vidět, že i podobné velké speciály majitelé odlehčují, očešou třeba dveře a vůbec vše nepotřebný...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Zrovna jsem narazil na fotku homemade odlehčených sedadel, o kterých jsem psal dřív... nevypadají špatně a určitě budou o dost lehčí... a mají i pásy.

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Hmm, ty jsou hezký. Ty přezky jsou parádní.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Jak někdo může udělat takový drobný přezky ani nechápu...

Vyzvednul jsem naeloxované držáky na tlumiče, fotka nic moc, ale pro představu o konečné podobě... U šestihranu je vidět podložka, protože ložisko bylo v hliníkovém dílu trochu volné a při zatáčení se vysouvalo ven.

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Sice jen taková patlanice z mobilu, ale wraith po úpravách mě překvapuje, to těžiště dělá hodně. Nejen kam a jak bez "zadýchání" se vyškrábe (zvlášť proti Fordu na 1,9" kolech), ale v kopci se pak bez zaváhání i otočí... Z fotky to tak moc nevypadá, ale byl to pořádnej krpál. Snad už definitivně jsem (za cenu ohnutýho imbusu) doladil spojku i nastavení reglu s drag brake na max. BTW ráfky mají díky vnitřnímu kroužku větší průměr plus jsou užší, takže to přitvrdí kola a nebortí se. Celkově jsem teď se setupem spokojenej.

Obrázek

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Moc pěkný Dejve!!!
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: VW aneb Virtualův Wraith

jak mě by se ty tlumiče hodili na jeepa :-D
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

salvatore píše:Moc pěkný Dejve!!!

Dík Míro. Není to tak maketový jako některý jiný modely tady na fóru, ale jezdí to zas jinak a baví mě to, jen toho času je nějak málo. Na vizuální "pěknosti" chci ještě zapracovat. :-)


SMURF píše:jak mě by se ty tlumiče hodili na jeepa :-D

Barvou jo a vzhledem a měřítkem taky, ale popravdě na rychlejší jízdu asi nebudou nejlepší a zdá se, že píst s 30wt olejem moc netlumí a pružiny jsou dost měkké. Mě to na plazení vyhovuje, ale na rychlost lidi chválí spíš Proline powerstroky a G-made piggybagy.

Jinak když jsem se nenápadně vydal cestou maketových dílů podle předlohy na autech 1:1, mám trochu dilema s pneumatikama. Kitové Ripsawy fungují skvěle a i velikostí mi ke zbytku auta sednou, takže nebudu měnit za každou cenu. Na jednom videu jsem viděl velkou bugynu Jakea Hallenbecka na Pittbulech, ale ty RC pneu Rockbeast 2 už jsou tak velký (5,75"), že jak se mi líbí vzhledem, tvarem vzorku atd., tak velikost mě zatím trochu odrazuje... a BF Goodridge, Proline TSL ani nic od RC4WD mě nějak "nechytly".
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Re: VW aneb Virtualův Wraith

já jezdím zásadně bez oleje jen pár kapek at to klouže takže pak je to spíš o pružinách ale na mě sou stejně dlouhý asi vemu tyhle http://www.zmmodel.cz/alu-olejove-tlumi ... m-sada-2ks

docela přemejšlím o těhle ale tady se neprodávaj a nejsou moc maketový tak asi vyhrajou ty první
http://www.junfac.com/shop/index.php?ma ... 477dfc0e6d
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Jedna pózovací fotka s kastlí. Tamiya gun metal na lexan je bohužel až moc tmavá, barva na Fordu je co se týče odstínu je hezčí. Jinak stále spousta nedodělků a aktuálně přibylo barvení sklíček zadních světel a díra vzadu, mezi panely karoserie.

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: VW aneb Virtualův Wraith

Moc pěknej Wraith!!! Paráda!!!

Zpět na „Axial“