Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Myslím že 4 plastových linky a jen jeden drzak tam je proto aby jdi si mohl vybrat mezi 2 rozmrtama ne? Mám to taky tak jeden drzak na 4 link a 4ramínka plastových a zase na 3 link mám 2 drzaky a jeden 3 link:-D tak už sakra nevím:-(
Uživatelský avatar
Malis
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 29.03.2013 20:11
Bydliště: Česká Lípa

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

teď nevím jestli sem správně pochopil tvojí otázku ale mi se zbavujeme toho předního 3 linku jelikož ten přední 3 link po krátké době vytvoří na přední nápravě neuvěřitelnou vůli a přední náprava celá lítá jako pominutá a tím že ho vyhodíme a nahradíme 4 linkem stejným systémem jako je na zadní nápravě tak se té vůle zbavíme a je po starostech jelikož ten 4 link vydrží mnohem déle a na rozměr to nemá žádný vliv je to stejné jako s 3 linkem akorát se zbavíš té ukrutné vůle na přední nápravě.....
http://malis99.rajce.idnes.cz/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon unlimited
1:10 Thunder Tiger Phoenix BXII 2WD buggy
Uživatelský avatar
zata
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.02.2013 9:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

kenny89 píše:Myslím že 4 plastových linky a jen jeden drzak tam je proto aby jdi si mohl vybrat mezi 2 rozmrtama ne? Mám to taky tak jeden drzak na 4 link a 4ramínka plastových a zase na 3 link mám 2 drzaky a jeden 3 link:-D tak už sakra nevím:-(

JJ, vcera jsem se dival po zbylych dilech a krom tech dalsich dvou ctyrlinku jsem tam zadny drzak nenasel :| Jen jeste jeden nahradni na 3link :|
Uživatelský avatar
Malis
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 29.03.2013 20:11
Bydliště: Česká Lípa

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

no mě to nedalo a včera sem sjezdil net a bohužel v žádném eshopu sem v náhradních dílech ten držák nenašel tak to skus dát jako poptávku na foru do marketu a třeba budeš mít štěstí ono se to pak dá předělat kdykoliv :OK:
http://malis99.rajce.idnes.cz/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon unlimited
1:10 Thunder Tiger Phoenix BXII 2WD buggy
Uživatelský avatar
Malis
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 29.03.2013 20:11
Bydliště: Česká Lípa

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

a nebo mi teď došlo jeden co snámy jezdí tak ten 3 link zachoval má ho tam stéle ale jak je uložen ten 3 link v držáku v nápravě tak místo toho plastového uložení kde se to hned vymele si udělal takový silenblok a co vím má to tam takto už delší dobu a zatím mu to také drží bez nějakých vůlí.. Tak to by pro tebe bylo asi lepší řešení a asi i rychlejší než schánět ten držák....
http://malis99.rajce.idnes.cz/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon unlimited
1:10 Thunder Tiger Phoenix BXII 2WD buggy
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Ja tam dál dopředu kovovej kloubek na doporučení tak uvidím kdyžtak to oak predelam na 4 link až ho seženu blbé sem to formuloval pardon0:)
Uživatelský avatar
zata
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.02.2013 9:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Malis píše:no mě to nedalo a včera sem sjezdil net a bohužel v žádném eshopu sem v náhradních dílech ten držák nenašel tak to skus dát jako poptávku na foru do marketu a třeba budeš mít štěstí ono se to pak dá předělat kdykoliv :OK:

Podle me je to tu: http://www.mz-racing.net/p4493-ax80043- ... arts-tree/
Uživatelský avatar
Malis
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 29.03.2013 20:11
Bydliště: Česká Lípa

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

jo vidíš to toho sem si vůbec nevšiml a je tam ten držák.. Hold víc očí víc vidí :OK:
http://malis99.rajce.idnes.cz/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon unlimited
1:10 Thunder Tiger Phoenix BXII 2WD buggy
Uživatelský avatar
zata
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.02.2013 9:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Tak, po včerejším večeru je auto připravené na první jízdu :OK:
Obrázek
Až se snad prodá Mexík, přijde na řadu trocha tunění. Přední čtyřlink, naviják a lepší přední světla. Zbytek se uvidí až co přinesou první jízdy.
Axiala jsem si kupoval protože jsem viděl, že v terénu je opravdu dobrý a Mexe zatím chci ještě prodat. Čím dál víc však "na stole" vidím rozdíly ve zpracování obou modelů a začínám si hrát s myšlenkou, Mexe neprodat a raději ho také vylepšit o větší kola, možná ještě o kousek zvýšit světlost a posunout ho na bližší terénní úrověň k Axialu. Vyndat interiér, baterii ze zadu hodit doprostřed...
Obrázek
Obrázek
No nevím, jaké padne rozhodnutí a co k tomu řekne má druhá polovička :-p Třeba mě první jízdy s Axíkem rozhodnutí ulehčí :OK:
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Hehe já mám 3 auta další je ve výstavbě a neprodal bych žádné, za A nikdo ti nedá dost abych se s ním rozloučil a za B jakmile jsi do něj dáš duši už to prostě nejde :OK: to je jako by jsi chtěl prodat třeba ruku :-p

Tak si je nechej obě nauč svou drahou polovičku řídit a bude s tebou jezdit, taky jsem to tak udělal :FINE:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Malis
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 29.03.2013 20:11
Bydliště: Česká Lípa

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Nemůžu si pomoct ale ta modrá na tom Rubiconu se mi moc zamlouvá a sluší mu taky vybírám nějakou barvu protože ta stříbrná mě rozčiluje :-I jinak co se týče tvého Mexíka tak jestli nemusíš tak bych ho neprodával je to parádní kousek a byla by ho škoda :OK:
http://malis99.rajce.idnes.cz/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon unlimited
1:10 Thunder Tiger Phoenix BXII 2WD buggy
Uživatelský avatar
zata
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.02.2013 9:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Malis píše:Nemůžu si pomoct ale ta modrá na tom Rubiconu se mi moc zamlouvá a sluší mu taky vybírám nějakou barvu protože ta stříbrná mě rozčiluje :-I jinak co se týče tvého Mexíka tak jestli nemusíš tak bych ho neprodával je to parádní kousek a byla by ho škoda :OK:

Me se ta modra zamlouvala uz z toho duvodu, ze jsem ji jeste nikde nevidel. Kazdy ma Wranglera stribrneho, nebo cerveneho a to jsem nechtel. Mozna by mu slusela i jina barva, ale ja mam modrou rad :lol:
Jinak asi mas pravdu, jestli si ho nevezme po nedeli kamarad, tak ho asi neprodam. Jeste uvidim. Kazdopadne ma druha polovicka auticka moc nemusi :| Ach jo... :lol:
Uživatelský avatar
Malis
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 29.03.2013 20:11
Bydliště: Česká Lípa

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

noo stou druhou polovičkou buď v klidu to je asi všude stejný jen pár výjimek by se asi našlo.. Já mám doma jen jedno auto a co to stojí úsilí to si ani nedokážeš představit a když sem přišel s koupí to bylo teprve něco ;-) ale co je to lepší než vymetat pravidelně hospody atd. Je to prostě koníček a vyjde to levnějc než 1:1 :OK: Já už někde modrou na Wrangleru vyděl ale kdybys mě zabil tak si nevzpomenu kde :-D jinak mě napadla modrá perleť jako má Octavia RS ale nevím jestli by nebyla moc světlá :-p
http://malis99.rajce.idnes.cz/
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon unlimited
1:10 Thunder Tiger Phoenix BXII 2WD buggy
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Neprodávej, budeš litovat, vlastní zkušenost... ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited

Krásný auta. :OK:

Zpět na „SCX10“