zyxaxo
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 16.12.2012 17:55

4x4 ADVENTURE.APK pre android

Na tabletke hram okrem ineho tuto hru, podla mna je dost dobra co sa tyka fyziky, s rychlim skackanim ala offroad nation a pod. daleko nepochodite, vela levelov, niekolko aut, VELA OFF uprav,pri jazde treba rozmyslat a sledovat co sa deje, a je to dost NAROCNE co je plus. Pre mna momentalne TOP mobilna off hra, spolu s HC Racing. Niektore leveli vyzeraju nemozne, ale musi to predsa ist :))
ODPORUCAM!

http://android.mob.org/game/4x4_adventures.html
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

Tedy bez urážky, větší píčovinu jsem snad nehrál. Děsivá sračka...
zyxaxo
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 16.12.2012 17:55

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

V pohode, zo zaciatku to je mozno sracka, trapne auto, trapna trat, no dalej to je dost dobre. No pre niekoho to moze byt komplikovane... :-)
ywo
Nově příchozí
Příspěvky: 43
Registrován: 20.01.2013 0:22

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

Stahl jsem to, zkusil jsem to a nic moc. Nedokazu si predstavit, ze jim zato nekdo da tech 70kc za plnou. Dokonce jsem si i nahackoval penize ale furt to byla kktina xD
zyxaxo
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 16.12.2012 17:55

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

To all. Je to hra na mobily, nie je to GT6 pre PS4 berte to takto a nijak inac. Za posratu tapetku na mobil pytaju penaaz takze co sa cudujete. maaaario panno.....
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

Pokud platíš za tapetu na mobil, tak to pak chápu že ti tohle přijde jako dobrá hra :-D :hura:
zyxaxo
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 16.12.2012 17:55

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

Ciii ty si aky vtipny, a este aj sam sebe si zatlieskaj moooj zlaty. Zvoje domnienky si nechaj pre mladsiu sestru, Holmes z teba nebude. Chodte do pice a hrajte si snake II :-)
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

Ale ale, dneska už jsou na mobil i hry jako je třeba Real Racing 3 z kterýho má člověk mnohem lepší pocit že z 2D kokotiny která nestojí ani za vybití baterky, takže klídek :wink:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

zyxaxo: zklidni to...
zyxaxo
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 16.12.2012 17:55

Re: 4x4 ADVENTURE.APK pre android

no no no, taketo slova tu lietaju vsade takze pianko stary muz. Ja hladam hru zameranu na offroad tak to neporovnavam s RR3 a pod. Jasne ze su omnoho omnoho lepsie hry ale tazko najst off hru. Hill Climb je dobre ale uz mi to pride dost sproste bezcielne sa niekam trepat, vylomit krk a zas odzaciatku bez checkpointu. Sam som typ co nezahram hocico. Medzi PC offroad hrami nebolo nic, nehral som nic ani Offroad drive ani Motormax lebo su to somariny. Az Oovee pochopilo podstatu OFF a lepsie to uz snad ani nejde urobit.
Takze vo svete mobilnych off hier si zahram toto lebo su tam pasaze kde leziete skoro kolmou stenou pomalsie ako krokom lebo skackanie vam nepomoze ako v Off Nation, Off legends a pod. Treba sa len dostat k tymto kolam, nevravim ze vsetko tam je dobre, ale je tam zopar dobrych levelov.

Dost uz k tomuto z mojej strany :BYE:

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“