Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

minotaur : -> ty máš ten novej model? co vyšel tuším někdy v září co má i ten An. 2.3?? ten je oproti te moji staré hujdě celkem konkurence schopnej i jinejm značkám.
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

No neviem, držal som Galaxy SII v ruke a mal na výber tak, že budem mať ten, alebo môj LG Optimus Black a nechal som si Black... Je pravda, že Galaxy je výkonnejší a farby má živšie, no môj Black má neskreslenú bielu (galaxy ju má do šeda/žlta a pod uhlom do modra), taktiež mám oveľa silnejšie podsvietenie - lepšia viditeľnosť za priameho slnka, ale hlavne tam, kde ja mám jednu až dve paličky wifi signálu, galaxy nemá nič. Tak isto ani bratov AjFón. Nedal by som môj telefón za nič... Je pravda, že kto nemôže priamo Black a Galaxy porovnať, zoberie Galaxy, ale u mňa Black vedie...
A ešte jedna "vychytávka" čo má Galaxy - úplne ale úplne spomalené reakcie pri automatickom jase displeja - Predstava - Idete po slnku, displej žiari, vojdete do tieňa (podchodu, tunela) a displej stále žiari, na konci konečne stiahne jas, vyjdete von a na displeji tma :D A dlho tma a potom si to konečne rozmyslí a zasvieti...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ruzabmx píše:minotaur : -> ty máš ten novej model? co vyšel tuším někdy v září...

Ten. Od zakoupení stále běží bez zákysu. Výdrž má +/- jako ostatní smartfouny této klasy. Dotykový ovládání funguje naprosto spolehlivě a to mám ještě nalepenou ochrannou fólii. Reakce okamžitý. Androida má 2.3.4, na začátek příštího roku je slíbený update na Androida 4. Zatím naprostá spokojenost, nedivím se, že tenhle telefon i s ohledem na cenu jde docela na dračku.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprasol píše:...že hlavně hovory a sms, navigace, a pak čtení knížek, poslech muziky a nějaký to posurfován...

Co k tomu jít z druhý strany? Mobil a čtení knížek dost dobře nejde dohromady, ať si kdo chce říká co. Jestli do toho chceš vrazit cca 7 tisíc, to bych raději koupil mobil okolo 4, to už obvykle umí, co požaduješ, a zbytek obětoval třeba na Kindla, Pocketbook či nějakou jinou dobrou čtečku.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

De mi o to, že mobil mám u sebe tak nějak furt, takže bych to měl pěkně při jednom...vim, že univerzální cajky bejvaj nejvíc na houby, ale v tomhle případě bych to tak chtěl...navíc čtení knížek myslim spíš nouzově, pořád ještě preferuju papírovou podobu...zatim to vypadá na to Galaxy W...s datovym tarifem od operátora bude cca za bůra, což je fajn...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

mam staricky htc kaiser a precetl jsem na tom desitky knizek a bez problemu, ale knizku na jeden zatah bych asi dedal :) jak pise leprasol, clovek to ma sebou furt ...
XRAY M18T
AXIAL SCX10 Honcho
GMADE GS01 KOMODO
Tamiya Stadium Blitzer
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Hoší mám takovej problémek. Aktualizoval jsem software v mý Nokii N97 mini na nejnovější, ale je anglicky. Je možnost nějakýho downgradu na předchozí, zastaralejší aktualizaci?

Díky
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Matezz
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 10.05.2011 0:00
Bydliště: Ostravsko-opavsko

Snad prý přes Nokia Phoenix software. Ale jak a co, to nevím, takže leda gůglit. Ofiko to prý v domácích podmínkách nejde.
Axial SCX10 Dingo - Park Ranger

http://matezz.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10_Dingo
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Lee93 píše:Hoší mám takovej problémek. Aktualizoval jsem software v mý Nokii N97 mini na nejnovější, ale je anglicky. Je možnost nějakýho downgradu na předchozí, zastaralejší aktualizaci?

Díky


Tak to máš Nokii z šedýho dovozu...jde změnit kód telefonu na český a nebo přehrát sw...já jsem si přehrál komplet SW pomocí návodů na forum.­mynokia.­cz když si fórum pořádně projdeš tak to určitě zvládneš taky :wink: já na mobily odborník nikdy nebyl ale tohle se povedlo na 1. pokus

Edit: teď mi fórum nejde, snad se to spraví :cry:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Jasně, díky, ale mohlo by to ovlivnit třeba případnou záruku?
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Když to přehraješ zpátky tak by neměl...projdi si to fórum, tam o tom hodně píšou :wink:
wondrka
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 02.09.2011 0:00
Bydliště: východní čechy

jak sem psal už dříve mám htc desire s a před týdnem jsem updatoval celý SENSE a je to super. dnes jsem delal test HTC vs SE xperia play vs Ipod touch. šlo o chytání wifi sitě a o kvalitě displeye a vyhrál chvíle napětí HTC :twisted: :SUPER:
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

To sice jo, ale nelíbí se mi ty zásahy do androidu. Poslední dobou bych bral buď samsung nebo LG optimus 2x. Podle mě dost pěknej mobil je novej Nexus...
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

tak je doma Galaxy W...po novym roce šlo O2 s cenama výrazně dolu, takže s datovym tarifem mě vyšel na třiapůl, což je sympatický...mám ho od úterka a sem unešenej:) akorat sem byl zvyklej nabíjet tak max. 2x tejdně, teď musim každej večer nakrmit, nicméně je fakt, že si s nim celý dny hraju a zkoušim, co to umí...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jo to znam, taky sem ho krmil zezecatku kazdej den a furt si s tim hral a zkoumal ho.. Ted pri beznym pravidelnym uzivani vcetne pouzivani netu ho nabijim obden a zvykl sem si a nedela mi to problem.. Tak hlavne ze jsi spokojenej.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar

Zpět na „FreeKec“